Koupání a sprchování u dětí?

petrakoll
2. čer 2016

Dospělí mají většinou jasnou preferenci, zda mají radši koupání ve vaně nebo sprchu. A jak je na tom vaše dítě? Má radši bublinkatou koupel nebo krátkou sprchu? A dáváte mu na výběr? 🙂 Těšíme se na vaše zkušenosti 😉

luckamb
2. čer 2016

Já mám děti skoro 6 a 2,5 a těm už dávám na výběr. Většinou chtějí vanu, sprchu moc ne. A bublinky jak kdy. TA starší je má ráda, ten menší moc ne.

olcab
2. čer 2016

od cca 1r se děti u nás sprchují,holt máme sprchový kout... 😉

kami1984
2. čer 2016

Naši kluci milují vanu a bublinky🙂 Vždy vedou vanové bitvy a podlaha pak plave jako na moři🙂))

cb
2. čer 2016

Všichni milujeme bublinkovou vanu, ale doma máme jen sprchový kout, proto vždy když spíme u babičky tak trávíme celý večer ve vaně ;)

jannca82
2. čer 2016

Naše malá má nejraději vanu, sprchu používáme jen při mytí vlasů. Maminka a tatínek milují teplou vanu a bublinky jak ve vaně tak i ve skleničce 😀😀

partyzanka91
2. čer 2016

Míša miluje vanu i sprchu, nejraději by se sprchovala sama, jenže to bych měla promočený v koupelně i strop. Jak jsme byli v bazénu tak jsem myslela že jí při odchodu z těch sprch ani nedostanu, už byla utřená a vždy zase vlítla zpátky pod sprchu 😀. Koupání milovala už od malička (jen asi první tři koupele po narození prořvala). Petřík vodu nemusí, od narození řve už jak ho slíknu na koupání. Takže tentokrát plavecký kurz asi ani v úvahu nepřipadá

nikar
2. čer 2016

Můj čtyřletý miluje oboje. Na otázku, jdeme se koupat? vystřelí jako raketa a vana je hned plná důležitých věcí - lodičky, udice, kačenky, konvičky...Do vany mu přibyla roční sestřička, to mu ale nevadí, aspoň má koho polévat. Po umytí samozřejmě následuje u syna ještě sprchování, musí se přece osprchovat jako tatínek, přičemž mezitím žínkou na mytí nezapomene ani umýt vanu 🙂 Miluje prostě oboje (ale nesmí se u toho mýt hlava 🙂 ).

petra_pf
2. čer 2016

Sobota a středa jsou koupele, samozřejmě bez bublinek a dalších přísad. Vlasy šaponem sebamed pro děti a tělo umýváme tekutým mýdlem sebamed pro děti. Sprcha během týdne dle potřeby. Miminka do dvou jen koupeme.

lv
2. čer 2016

obvykle se holky koupou obden, s hračkami, barbínami, různými nádobami, musím to množství věcí korigovat, jinak by tam toho bylo víc než místa na ně dvě 🙂 ..někdy chtějí bublinky, někdy ne (to obvykle vodu dávají do pusy, různě prskají, plivou). Druhý den se jen krátce osprchují.

tria002
2. čer 2016

Malými je to jedno. Hlavně,když tam jsme spolu.. 🙂

monunkaaa
2. čer 2016

Nase malá má 14 mesicu,takze zatim jen koupání. A bez peny,penu jsme zkusili,ale plakala a chtěla ven.. vsak ona na to přijde,že bublinky jsou super 😉

bimmka
2. čer 2016

Dokud byla malá miminko, chodila do vaničky, ale když už chodí, chodíme do sprchy a to se jí líbí mnohem víc a koupání je bez stresu a chodí s radostí. Starší synátor pro změnu miluje vanu, ale bohužel doma nemáme, takže sem tam jde do plastové, ale už je na ní trochu velký.

sakalpredator
2. čer 2016

Bohuzel mame sprchovy kout, ale je jasny, ze kdyz se spi u babicky, dela se koupani az jsou varhanky na prstech 😀

kaca08
2. čer 2016

Obě děti milují koupání ve vaně, ale bez pěny. Dcera si tam vyhraje se zvířátky a syn se potápí. V létě syn preferuje víc sprchu.

babunka1
3. čer 2016

Já mám dceru ještě malinkou (biologicky 8 měsíců, korigovaně 6). Takže zatím pouze koupeme ve vaně. Sprchu jsme ještě nezkoušeli, protože malá ani nesedí. Ale pamatuju si, že i já jako malá jsem měla raději koupel ve vaně, protože jsem se tam hezky vyřádila 😀

verkaunka
3. čer 2016

Naše holčička miluje cachtani ve vane s pěnou, čím déle tam je, tím lépe 😀

mimar
3. čer 2016

Ahoj mám dvojčátka roční holčičky a každá je jiná jedna miluje cachtání a druhá si na to pomalu stále ještě zvyká na vodu. Vždy pláče když slyší někde téct vodu

lenjii
3. čer 2016

Dcerka 27m vodu ráda. Koupel ma tak jednou týdně, jinak sprchujeme 😃

foxisssss
3. čer 2016

Obe holky (4 a 2 roky) se koupou ve vanicce vlozene ve sprchaci. Akorat jim musim privirat dv

foxisssss
3. čer 2016

@foxisssss pitomej telefon...
musim jim privirat dvere,bo jinak by bylo z koupelny more 😀

marilyn5
3. čer 2016

Naše děti koupání milují, jen si pak pletou koupelnu z aquaparkem :D

lenkalenulka
5. čer 2016

Na vyber davat nemusim, obe holky se chteji koupat spolu a naramne si to uzivaji (5,5, a 2 roky), takze kazdy den maji napustenou vanu "po pupiky" dost pěny a s hracek vedou prazdne obaly od samponu , miminka s malyma houbickama na myti a kelimky ..na zaver koupele milujou kratkou studenou sprchu u ktere piští a hihňaji se a nastavujou jazycky aby jim je sprcha polechtala 😀