Krém, mléko nebo sprej – co Vaše miminko v létě nejvíce ocení?

petrakoll
31. kvě 2016

I přes deštivé počasí posledních dní už léto pomalu klepe na dveře. To znamená, že se blíží období dovolených! Ať už budou u moře na jihu nebo na chalupě u babičky, pobyt na sluníčku má v plánu určitě většina z nás. Nesmíme proto zapomínat na důkladnou ochranu sluníčkem. A jak taková ochrana u Vás vypadá? Preferujete opalovací mléko, opalovací krém anebo opalovací sprej pro své miminko? ☺

mina_
31. kvě 2016

za nás určitě sprej a to pro obě děti... je to nejrychlejší aplikace a mám šanci takto namazat i staršího syna, který je jako pytel blech 🙂 a hlavně je to "čistá" aplikace... zmatlanou bych měla jen jednu ruku 😀 😎

petra_pf
31. kvě 2016

Asi záleží na dítěti, já preferuji mléko, kdy si ho dám do dlaně a pak natírám na dítě. Když jsem zkusila sprej přímo na pokožku Amálky, tak se čertila, že ji to vadí a studí. Chce to vyzkoušet, jako všechno, každé dítě je jiné.

mikilenka
31. kvě 2016

Když byl klukům 1 rok, používali jsme tento sprej, letos už natíráme krémem.

denitek
31. kvě 2016

Za nás určitě krém 🙂 možná až bude Nikolka větší tak z toho bude sprej. pokud bude čertice po mamince 😀

kami1984
31. kvě 2016

U nás vede jednoznačně sprej, zvlášt' starší syn se vzhlédl v hasičích a tak rozprašovačem kropí vše kolem sebe. Tady kropí své tělíčko, je namazaný a ještě u toho nedělá cirkus, jak normálně, když jsem ho chtěla krémem namazat🙂)

mkrelo
31. kvě 2016

Zatím mazu syna Já, takže mě vyhovuje krém. Lehce se roztírá a nezanechává mastný film. Věci potom nejsou špinavé. Ale mam koupeny i sprej a je mi jasné, co by s nim můj syn udělal.Zkoumal by ho, očuchal vůni, nejvíc by se mu líbilo to stříkátko. Mažeme tedy krémem obličej, i tělíčko. 🙂

mrkew
31. kvě 2016

Určíte sprej 🙂

verkaunka
31. kvě 2016

My jsme zvykli vsichni na krém, ale chystam se koupit sprej, lépe se mi bude aplikovat hlavně venku na výletě...ale je to asi o tom to vyzkouset, co bude lepší....

mako2014
31. kvě 2016

za nás určitě sprej, nejjednoduší nanášení, maximálně mléko, ale krém v žádném případě.

kh
31. kvě 2016

Ja staromilsky preferuji mleku. Pokud jej roztru v dlaních, nemam s konzistenci zadny problém a nejlepe se dle mého roztira.

ehrdlicka
31. kvě 2016

Tak u nás vítězí zatím krém, už loni jsme ho vyzkoušeli malému na obličej a žádnou reakci na něj neměl. Jen bohužel se trošku špatně rozmazává a chvíli trvá než zmizí jeho bílá stopa. Ale jinak super.👍

kristyna8
31. kvě 2016

Za nás krém 🙂

zuzineckah
31. kvě 2016

ten krém se blbě rozmazává, spray je praktický, ale nejlíp vyhovuje mléko 🙂

ivulivac
31. kvě 2016

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli se touto opalovací kosmetikou můžou mazat miminka od narození? Samozřejmě nebudu vystavovat svého syna přímému slunci, ale i tak si myslím, že by bylo dobré ho mazat, i když bude ležet v kočárku. Děkuji za odpověď 🙂

cb
31. kvě 2016

já mám nejradši mléka, jdou lehce mazat, u spreje mám dojem, že postříkám vše okolo a krémy se vesměs špatně rozmazávají

markysek2
31. kvě 2016

sprej ..sice to trochu lítá všude okolo , ale aspoň mám jednu ruku volnou a tou držím dítě aby neutíkalo 😀 😀 😀 ..ale starší si dá už říct, takže u něj je to jedno..hlavně ať se dobře roztírá

princeznaj
31. kvě 2016

Loni jsem používala mléko a byla jsem moc spokojená 🙂 tento rok jsem naši výbavu rozšířila ještě o sprej, myslím si, že by nám mohl vyhovovat, protože prcek chvilku neposedí, ale recenzi dodám po létě 😉 😀

kalkulantka
31. kvě 2016

My máme krémík na obličej a na tělo mléko, takhle se mi to aplikuje nejlépe 🙂 Ale v podstatě je mi to jedno i kdybych měla sprej, tak si s ním poradíme 😀

jannca82
31. kvě 2016

My používáme mléko nebo krém, v pohodě s tím malou namažu. Ale počítám že letos použijeme i sprej, z důvodu toho, že malá nepostoji. Ikdyz počítám že tím sprejem postříkám i ostatní, no co už postavíme vedle tatínka a bude to při jednom 😀😀.

sarka49
31. kvě 2016

Zatím jsem vyzkoušela pouze krém, ale sprej by byl pravděpodobně lepší.

dendulalacek
31. kvě 2016

Minulou sezónu jsme měli krém. Tento rok jsem už koupila sprej, malé budou dva roky a tak už spolupracuje. Takže jí to také bude bavit. Pro sebe mám raději krém.

jalenja
31. kvě 2016

Staršie dve deti používajú sprej, a tá najmenšia krém. 🙂

kubicek11
31. kvě 2016

Z vlastních zkušeností dáme přednost spreji. Otázkou je co nám sedne. Ještě nemáme žádný krém vyzkoušený a popravdě se toho trochu bojím. Ale snad to bude vše ok a nebudeme mít žádný problém 🙂

elmonda
31. kvě 2016

Pro mě je lepší spray. Nikde není napsáno, že se musí stříkat přímo na dítě 🙂 Ja si ho natříkám do ruky a pak teprve mažu dítko. Je to rychlejší než stále obracet tubu s krémem 🙂 I pro sebe mám jedině spray

stesil
1. čer 2016

My používáme krém na tvár a na telíčko spray

smallinka
1. čer 2016

My používáme pro naše dvojčátka krém na obličej tam mě to přijde jako taková lepší ochrana, hustší konzistence a přece jenom ten obličej je hodně náchylný na spálení - nosánek, tvářičky....holky jsou zrzky tak musíme chránit hodně, mají jemnou pleť. Krém používám i na zbytek těla - sice roztírání trvá déle, ale u takového malého tělíčka - máme rok a půl....je to hned natřeno a můžu mít klid že můžeme pobývat na sluníčku 😉 Holky jsou pak krásně opálené úplně lehounce a hlavně nejsme spálení 😉 Sprej máme doma taky na nějakou tu ochranu po nějaké době...takže nám taky slouží dobře 😉 😎

elmonda
1. čer 2016

@smallinka Jeeevta moje holka by k tem tvym zapadla uuplne. Ma stejne vlasky 😀

smallinka
1. čer 2016

@elmonda pošli foto 😀

alyssa.anna
1. čer 2016

@petrakoll Za nás určitě mléko, jedno tu dokonce máme z minulého roku (srpen). Použila jsem ho jen trochu a tak 95% lahve mam plnou a nyní řeším, zda-li ho mohu použít ještě tento rok nebo jestli jej musím vyhodil a kupovat opět nové balení za 350Kč (což bych tedy nerada, ale co by mi zbývalo).

ivetapo
1. čer 2016

U nás se používá mléko ( syn 25 měsíců a dcera 6 měsíců) a jsme spokojený. Hezký se roztírá, nejsou dlouho bílé od něho. Za nás spokojenost 😉