Procházka venku bude, sluníčko svíti!

misa_fisherprice
10. říj 2017

Sluníčko nám vysvitlo, hurááááááá, můžeme s dětmi ven. Kam půjdete? Do parku, na zahradu? Vezměte si sebou oblíbenou hračku? Hračky od Fisher Price milují být venku se svými kamarády!

Kdo je s Vámi venku? Dejte nám vědět. Napište mi, či pošlete fotografii...🐱.

Užijte si to venku!

princeznaj
10. říj 2017

My dnes na hřišti pobyli jen chviličku 🙂 už je dost chladno 😉 hlavně mamince 😊 Kuba ten lítá a vymýšlí nejrůznější hry 🙂 a hračky jsou teď nejlepší klacky jako meče apod. 🙂

makynaeliska
11. říj 2017

My chodime ven kazdy den,na hriste ted ne protoze u nas je teda silena zima a prsi uz snd dva tydny😒A co se tyka hracek,ted u nas nejvic frci tenhle pejsek🙂

tereza2016h
11. říj 2017

@makynaeliska je toho neznám, myslela jsem, že je jenom taková klasika🙂

makynaeliska
11. říj 2017

@tereza2016h tenhle je na spani jakoby,hraje ukolebavky i je zpiva 🙂Malej ho fakt taha furt je super

luckamb
11. říj 2017

U nás se ven nepůjde, protože maminka má horečky 😤

misa_fisherprice
autor
11. říj 2017

@luckamb dobré ráno, tak přejeme rychlé uzdravení, chystá se prý babí léto s opožděním 🙂, musíte si ho ještě s dětmi užít! Moje rada zní 🙂 - vyzkoušejte homeopatika...

misa_fisherprice
autor
11. říj 2017

Krásné ráno všem, děkuji za Vaše příspěvky! Jdu pro Vás chystat dnešek🙂.

luckamb
13. říj 2017

@misa_fisherprice nakonec to skončilo zánětem průdušek a antibiotiky. 😤

simdan
13. říj 2017

My chodíme většinou na hřiště 😉 a nebo na procházky za město kde je větší klid, většinou bereme míč a nějaké autíčko 😅 to dcerku baví,sem tam vytáhne odrážedlo,ale pak ho táhnu já 👍 když je škaredě jsme doma a vyrábíme,kreslime a nebo se domluvíme s kamarádkou a jdeme do dětské herny, ale to málo,spis se snažím věnovat dceři já a rozvíjet fantazii 👍

misa_fisherprice
autor
13. říj 2017

@luckamb dobré ráno, tak to mě moc mrzí:(. To opravdu musíte zůstat doma a v klidu! Držím palce. Míša

misa_fisherprice
autor
13. říj 2017

@simdan Dobré ráno, tak nám pošlete obrázky s Vaší tvorbou, navíc se můžete přidat k naší soutěži, která trvá do neděle!! Míša