SOUTEŽ - vyhlášení celotýdenní soutěže

misa_fisherprice
9. říj 2017

Milé maminky, tatínkové a děti,

vyhlašujeme slibovanou soutěž se značkou Fisher-Price. Bude se soutěžit celý týden, až do neděle 15.10. Vyhlášení výsledků proběhne v pondělí 16.10. A jaké je zadání?

Nakreslete nám s Vašimi dětmi nejoblibenějsí hračku od Fisher-Price , kterou již máte doma, anebo si jí teprve Vaše děťátako (či Vy 🙂) přeje.

5 nejpovedenějších obrázků odměníme interaktivnimi pastelkami od Fisher-Price.

Kreslete, pište, foťte, smějte se a mějte príma chvilky s Vašimi dětmi a Fisher-Price. Budu se moc těšit na Vaše příspěvky.

lenkaatom
9. říj 2017

U nás je neustále v kurzu tento pejsek je super, i když Pavlík moc malovat nechce tak alespoň přidáváme fotku s pejsekem:🙂)

misa_fisherprice
autor
9. říj 2017

@lenkaatom moc děkujeme, třeba si to Pavlík rozmyslí a namotivují ho pastelky, které by mohl ke svému kamarádovi pejskovi získat👏 . Máte celý týden, tak třeba se to povede, držím palce.

lenkaatom
9. říj 2017

@misa_fisherprice jelikož jsme marodi tak jsme zkusili malovat dle Pavlíka kočička. 🙂

elinkal
9. říj 2017

Hezký den, Lexík s vydatnou pomocí maminky namaloval křídou svého kamaráda pejska, kterého moc rád vozí ve svém dřevěném vozíčku.

lafinek
9. říj 2017

Naše malá má nejraději Pejska a bubínky 🙂 ..s moji malou pomocí jsme je nakresily a dokreslily jsme i jablicko, ktere najde letos pod stromeckem 🙂

luckamb
9. říj 2017

Holkám byl před pár dny rok, takž toho ještě moc nenamaluji. Každopádně dostaly zebru a jsou nadšené. Mmch, leze jim na ni i tříletý brácha a sedmiletá ségra 😂

vendulaaaa
9. říj 2017

Toník má 6 měsíců a tedy malovat ještě moc neumí 🙂, tak jsme se zapojili celá rodina a celkem jsme se pobavili 🙂. Kdyby uměl, určitě by namaloval svou oblíbenou "hračku" a to povlečení FP, které se skvěle ožužlává 🙂. Přidáváme tedy náš pokus o společnou kresbu 🙂 i oblíbené povlečení.

igiana
9. říj 2017

Nas nejoblibenějsí pejsek. Mala ma uz 3 roky a on mel tu čest ochutnat ze vsech prikrmu protoze bez nej temer nic nesnedla. Podle toho i vypada 😅

misa_fisherprice
autor
9. říj 2017

Jůůůůůůů, já mám velkou radost, děkuji všem rodičům, všem dětěm, protože jste naprosto perfektní a opravdu se zapojujete nádherně a hlavně kreativně. To bude obrazků na konci týdne ❤, moc děkuji.

petracig
9. říj 2017

nejoblíbenější hračkou od Fisherprice je šnek, snad je na obrázku aspoň trochu poznat 🙂

mizuzik26
9. říj 2017

Tak jsem se snažil ale moc mi to nejde. Kdo by to nepoznal jsou to právě pastelky ať můžu trénovat. Benjaminek

petronellarikov
9. říj 2017

Eminka (2roky a 3měsíce) namalovala pejska 🙂

hani1234
9. říj 2017

Pěkný den , tak i my s dcerou nezůstaneme pozadu, a předvedeme vám naše veledílo 😀 Byla to skutečná fuška .. Naše malá umělkyně to vzala z gruntu a vylepšila i podlahu 😀😀
Dcera má jedinou hračku od Fisher Price - tohoto roztomilého krokodýlka , kt vydává velmi příjemné , jemné tóny .. takové tóny , kt nejsou pro matku vůbec obtěžující , ale na duši povzbuzující 😊

pandice
9. říj 2017

Dobrý den, u nás teď vede kulaté piano od Fisher Price. Díky třem úrovním si ho užívá celá rodina. Tatínek muzikant má rád tu první a hraje na ní malému třeba "Ovčáci čtveráci", druhou si užívá prťous, tancuje na melodie a bouchá do kláves jako divý. Jelikož se snažím malého pořád něco učit, mám nejradši tu třetí, mačkáme spolu klávesu co svítí a když se nám to daří, zahraje nám piáno nějakou melodii. Malý má deset měsíců, malujeme spolu běžně, technika kdy se matlá rukama v barvách, ale díky igelitu nalepenému přes obrázek zůstane dítě čisté, mi naprosto vyhovuje 😂

kh
9. říj 2017

Dilko meho syna, pejsek 🙂 pak ma v oblibe knizku rikanek,jeste starou verzi,ja uz tu pani,co to nazpivala,mene.

luonnatar
9. říj 2017

Predloha byla dana jasne,akorat muj 2lety syn si z toho jeste nic nedela 🙂 a obavam se,ze kdyby pomohla maminka neni to o nic lepsi 😂😂😂

joannah13
9. říj 2017

Se synem jsme v rodinném centru kreslili podzimní stromy pomocí korkovách špuntů a prstových barvičkách,. barevní jsme byli až za ušima 😀

jess09
9. říj 2017

Náš 1,5 letý Honzík zatím maluje pouze takto 🙀😂

misa_fisherprice
autor
10. říj 2017

Dobré ráno rodičům, ahoj dětem❤, všem moooooc děkuji za tu krásu, kterou posíláte...jste všichni príma umělci a opravdu kreativity máte všichni dost, to je prostě príma!! Tak malujte, tvořte, pište a hlavně posílejte obrázky, ať se máme čím u FISHER PRICE inspirovat👍. Já jdu na dalsí téma, které mám na dnešek nachystané.

kuliseks
10. říj 2017

Syn se teprve zacina ucit malovat, ale bavi ho to. Vzdycky se s carami pastelkou rozjede, ze to ne vzdy konci jen na papire 🙂 nejradeji od vas ma krokodyla, se kterym jezdi jako s autickem 🙂

ammmi
10. říj 2017

Nás zadání soutěže potěšilo, 4letý syn maluje rád 🙂 namaloval teda Globus Smart stages, po kterém pokukujeme v obchodě a za malého brášku (protože ten by voskovky akorát tak snědl) namaloval mluvícího pejska, kterého má pro mrňouska připraveného Ježíšek. Ale pssst

jaja01k
10. říj 2017

Muj milovnik letadel nemohl nakreslit nic jineho nez hrajici letadlo FP 🙂

misa_fisherprice
autor
10. říj 2017

@ammmi teda to je krásné, co jste namalovali! Máte šikovného synka a ještě namaloval i mluvícího pejska pro
brášku❤ , bratrská láska, to je moc milé.
https://www.prodeti.cz/rozvoj-a-aktivita-1/mluv...

kkaatte
10. říj 2017

Naše Terezka ještě malovat neumí, asi to má po mamince. Hračky od FP máme v oblibě, ale vede skútr. Tak se jej snažila namalovat, až vylepšila i ho. Zdi jsem dnes naštěstí uchránila 😀

brendamonique
10. říj 2017

Náš malý vyrůstal s vaším interaktivním pejskem.
Hrací, kouzelný hrnec máme zděděný jako snad jedinou hračku ještě po našem starším synovi (letos 15 let). Tenkrát jsme jej kupovali úplně nový a i když s ním starší syn házel, dokonce jej namočil do vody - hrnec vše přežil a tak se pozná správná, kvalitní hračka.
Když odrostl schovali jsme hrnec pro možného, dalšího potomka ... a vyplatilo se ... i po tolika letech stále hraje, mluví a dokonce jsme neztratili ani jednu kostičku 🙂
Dnes jsou nejmladšímu 3 roky a miminkovské hračky už jej neberou. Ale takovou autodráhu s mašinkou Tomášem, na kterou jsme nedávno koukali v hračkárně Dráčik, ta by prý byla akorát ... a proto jsme jí společnými silami nakreslili.😉

misa_fisherprice
autor
10. říj 2017

@kkaatte každá snaha se hodnotí, moc děkujeme právě za snahu , jste moc šikovné holky🙂, zdravím Terezku!

tadeasek2016
10. říj 2017

Tak, takhle kresli nas Tadeasek...🙂 Kresli zelvicku podle predlohy. A kresli na papir i na podlahu...😅 Ale to nevadi, maminka to uklidi...😂 Ja jsem taky pridala svoji zelvicku, ale je to novy druh mini/mini zelvicky a je viditelna pouze pod lupou...😂

harsha
10. říj 2017

Hračky od FP máme moc rádi. Nej je Pejsek, Pejskuv stolecek a masinka.... Kterou jsem rychle kreslila, než mi ji náš umělec zdemoluje.... Sám na kreslení je moc malý. Nakreslit jsem stihla, vyfotit už ne 😂

blenny
10. říj 2017

Hračky od FP jsou u nas top, starší ségra se moc snažila aby vyhrala pro bráchu pastelky 🙂

sarka49
10. říj 2017

Obrázek pejskovy sestřičky - obrázek včetně předlohy 😀