SOUTĚŽ: ubrousky HiPP ULTRA SENSITIVE

lidka_hipp
2. únor 2016

Taky si svůj život neumíte představit bez vlhčených ubrousků? Pro mě jsou doslova darem z nebes 😀

Věřím, že i vy berete vlhčené ubrousky jako něco moc užitečného, a tak tu pro vás mám soutěž o OPRAVDU VELKÝ BALÍK našich Čistících vlhčených ubrousků HiPP. Stačí napsat, kdy vám ubrousky pomohly a zachránily situaci 😀 Pět nejvtipnějších odpovědí se může těšit na pořádný balík 🙂 V každém z pěti balíků budou celkem 3 velké balení (4x56) našich Čistících ubrousků HiPP ULTRA SENSITIVE, tedy dohromady 672 jednotlivých kusů ubrousků.

Abyste věděly, o co soutěžíte, tak tady pár informací k našim ubrouskům:

Pro velmi citlivou pokožku miminek jsme vytvořili HiPP Čistící vlhčené ubrousky ULTRA SENSITIVE s jemnými vlákny, které umožňují mimořádně šetrné očištění pokožky. Ubrousky jsou napuštěny jemným pleťovým mlékem, které obsahuje výtažek z BIO mandlí. Jsou proto vhodné už od narození. Hodí se i na ošetření pokožky se sklonem k alergiím a atopické dermatitidě, protože nejsou parfémované, neobsahují éterické oleje, mýdlo, barviva, parabeny a ani složky živočišného původu. Mají neutrální pH a nejsou běleny chlórem. Více: http://goo.gl/8lLJBn

jjustyna
2. únor 2016

My jsme díky ubrouskům vyčistili dědovi auto, když jsme ho měli pujčené a děti ho polily čajem. Děda si totiž strašně zakládá na tom, že mu všichni říkají, že tak čisté auto ještě neviděli. Ubrousky Hipp zachránily flek od čaje Hipp 🙂

fispanek
2. únor 2016

Náš klouček,už chodí bez plenečky dávno,ale semtam se stane občas nehoda a ta se stala zrovna,když se mělo jít do jedné herny,celou cestu vše ok,ale asi pět metrů,jsem slyšela kaka,frajer pustil do kalhot vše co měl!!Ale věděl,že je to špatně a že je to nepříjemné😀 😀 Došla jsem s nim teda do herničky a hned si vzala klíče od wc,jenže jsem začla trošku panikařit,nebot,jsem měla poslední vlh.ubrousek značky Pampers,myslím..Mářu jsem celého svlékla omyla,ale smrádek byl pořád,na to do dvěří vlezla moje kamarádka a hned se smála,proboha,co tady vyvádíte,dítě nahý,a můj posmutnělej výraz,jako,že místo herny,nám už jel taxametr na záchodech☹ 😀 Ale Mili,mě nezklamala a hodila po mě balík,zrovna těch vonavých ubrousků od Hippu a já s nima otřela,co se dalo,protože to tak vonělo,normálně mi to udělalo takovou radost,myslím,že bez této nehody,bych se k nim ani nedostala a proto bych je ráda měla příště s sebou😀 😀 Není to bůhví jak vtipné,ale poznala to určitě každá z nás a v tu chvíli,to určitě tak legrační není,ale když pak máte to štěstí a potkáte dobrou známou,hned je taková příhoda veselejší a vonavější😉 HIPP,HIPP HURÁÁÁÁ😀 😀

bara_doc
2. únor 2016

@victress jsem v klidu, MK nečte 🙂

petra_pf
2. únor 2016

Dětské vlhčené ubrousky jsou plné chemie,
píše jedna česká studie.
Co ale dělat s nečekanou plenkovou nehodou?
To tam nepíší ani náhodou!

🙂 Krásný den 🙂

cb
2. únor 2016

zaplat panbuh za ubrousky,pouzivame na vse od otirani prdelek (vsech clenu rodiny) az po otirani bytu a to doslova,hlavne ted nez ma prijit navsteva a ja nemuzu odlozit rvouci Adelku. Zrovna onehda, hodinu pred prichodem se ohlasila tchyne. Otiram linku a pultik,kde jsem nechala pouzite ubrousky nasi male, a jak to tak je kdyz mala rve,vsechno honem.tak jsem spletla ubrousky a tema od hovinek jsem utrela jidelni stul a to zrovna vchazela do dveri moje mila tchyne....

amalka89
2. únor 2016

Zrovna o víkendu sem si s nimi cistila boty v autě, když jsme jeli ke tchyni, která by si flicku na bote hned všimla,takze sem nemusela zpatky domů a na nedelni obed jsme přijeli včas🙂

miniet
2. únor 2016

Já už delší dobu nevycházím z domu bez ubrousku a naštěstí jsem je měla i na svatbě od tety. Tam jsem nafasovala na hlídaní 2letou sestřenici která šla za družičku. Do obřadu jsem ji uhlídala krásně a před focením jsem ji ztratila z očí na pár sekund našla jsem ji v jediné louži s blátem široko daleko. Naštěstí to šlo všechno ještě dolů neměla od toho bláta jen šaty samozřejmě. 😀

klara1315
2. únor 2016

to me ubrousk vemi pomohli kdyz jsme s malym jeli na nakup vyjmecne autobusem do nakupniho centra kde maleho prepadl prujmik(asi tak5x) :D nebyt ubrousku tak jsme straceni :D ja, maly i nase obleceni... :D 😉

luniis
2. únor 2016

Mně pomohly zachránit pověst, když jsem měla nečekaně vézt kamarády a měla jsem příšerně zaprasené auto uvnitř 😀 padlo na to asi čtvrt balení, ale auto se blejskalo 🙂

kh
2. únor 2016

Uplne naposledy me ubrousky zachranily před trapasem při sonografickem vysetreni hornich partii - kdy jsem samozrejme nestihala a dorazila cela uřícená z běhu. Nastesti se snazim mit vždy ubrousky v kabelce nebo batuzku, kvůli synovi, tak jsem za ne byla opravdu vdecna.
Pravidelne jinak zachranuji manzeluv bily psaci stul (a tim i naší domaci pohodu) od carancu od propisek a fix. Manzel je na ten stary stul strasne haklivy a nicim jinym to dolu nejde.
Vůbec je pouzivam vlastne všude a na všechno (i kdyz uz vzhledem k synove veku bychom je mohly prestat kupovat, ale na prach jsou proste nejlepší 🙂 ) - je to genialni výrobek - pouzivam je na hygienu pro syna; v domacnosti (nejlepší jsou na cisteni okraju podlahovych lišt); všude, kde neni moznost omyti (vylet); a dokonce uz i na pracovisti na monitor a mys a rychle otreni bot.
Ted je ještě musim dokoupit do skolky do sacku do satny - maly nastoupil v lednu do MS, doma je zvykly na bryndak - a tak ho vyzvedavam po obede neskutecne ztraceneho pod nanosy omacky a polevky.

jitamala
2. únor 2016

Půjčila jsem ubrousek ženichovi, když před obřadem na louce zjistil, že se boty zaprášily 🙂, vyleštil tak, že sám koukal 🙂

vequi
2. únor 2016

Ubrousky mám stále někde po ruce, protože dcera je neřízená střela. Před 14-ti dny mi ubrousky zachránily život. Když jsem telefonovala, dcera si hrála a byla v klidu, kupodivu hodná 🙂, pořád jsem ji očkem sledovala, ale stačila sekunda a já si nevšimla, že někde našla Kostivalový krém a odšroubovala vršek. Ten vršek byl dost zatažený, takže se divím, že ho otevřela a najednou má krém všude po rukách, tričku a vidím, jak s ním maže i naši semišovou sedačku. No šly na mě mrákoty, krém je dost mastný a já začla lítat, čím to utřít. Naštěstí pod stolem mám vždy vlhčené ubrousky, takže jsem nejdřív utřela dceru a potom jsem se vrhla i na sedačku, než se to vpije a světe, div se: na sedačce není ani flek 😀.... takže to mi ubrousky fakt zachránily ŽIVOT 😀

mimar
2. únor 2016

Ahoj. Tak u nás o vlhčené ubrousky není nouze. Vždy musíme mít alespon nějaké v zásobě. Používáme je každý den a to při jídle, přebalování na utírání ručiček, nožiček a prdekly, utřu s nimi prach, kapky mléka na podlaze atd. Jelikož mám dvojčátka tak kupuji pro jednu jedině od Hippu protože má citlivou pokožku a tyto jediné ji vyhovují. U druhé je to jedno které ale tyto krásně voní a to se nám líbí.Když přijde na návštěvu holek strejda vždy odchází od nás s balíčkem vlhčených obrousků a říká že prý má také citlivou dětskou prdelku tak at mu jedny darujeme. V poslední době snad chodí čím dál častěji 🙂 a jelikož je myslivec tak povídal že si je nechává i na posedu že když to na něj přijde at je má poruce. Jinak tatínek nám je bere na čištění auta a tuhle si s nimi čistil i boty a vchodové dveře.

fouskovi
2. únor 2016

Nám zachránili situaci když jsme jeli na nákup tak manžela přepadl bolení a musel zastavit u lesíka a jak mu najednou byly vhod ubrousky pro prcka 😀

michalka_n
2. únor 2016

PoUzivam na čištění miminka a nejrůznější?:D asi když mě malá tak pokakla po umyti že sem se musela doslova celá utrit vlhcenymi ubrousky vč.podlahy :D v tu chvíli me vlhcenymi ubrousky zachránili :D

holkahnedooka
2. únor 2016

Vezla jsem tchýni mimčo na hlídání v kočárku. Maličký samozřejmě jako z bavlnky a kočárek taky, kolečka jsem leštila, aby tchýně nenadávala, ta uvidí i smítko prachu no a cestou se nějaký ptáček vyprázdnil přímo na stříšku světlého kočárku, ve mě by se krve nedořezal, představa těch řečí od manželovy maminky 🙂 A ubrousky byly v tu chvíli za hvězdu! A já si tak připadala díky nim také 🙂

pmikesova
2. únor 2016

Přeji hezký den, přiznám se? že vlhčené ubrousky používám na prcka jen mimo domov, doma otíráme žínkou. Ale tatínek je používá často. Při čtení vašeho příspěvku, jsem si vzpomněla na den, kdy jsem nechala poprvé moje dva chlapce doma a šla na kávu s kamarádkou. Když jsem přišla domu a koukla do pokojíčku, tak jsem se musela smát🙂 Malej Páta na přebalováku a tatínek před přebalovákem, na odkládacím stolečku pokajděná plínka, bodíčko a kalhoty na tom hora ( ale opravdu hora) vlhčených ubrousků, vedle další počuraná látková plenka, Tatínek měl počuráný tričko a malej tam ležel napul nahatý, jen navlečený bodíčko na krku, ale byl kupodivu v klidu, asi nevěřil tomu co se dějě 🙂 Manžel byl docela rád, že jsem přišla. Páč než malého otřel, tak ho stihl ještě počurat, jak mu dal čistou plenku, tak jí ani nedopnul a už byla počuraná. No a bodíčko, vždyt mu to nejde navléct, je jak chobotnice, jak ty mu tam ty ruce strkáš? To byla manželova slova. A nakonec mě dostal tím, že mě ukázal prázdný obal od vlhčených ubrousku, kdy, když jsem odcházela bylo neco přes pulku. Se slovy, asi máme velkou spotřebu, měli by ty ubrousky dělat vetších rozměru, aby se u toho človek tak nezapatlal, pak musí otírat ještě sebe. Kupodivu ho to neodradilo a hlídá i nadále.

janula49
2. únor 2016

Ubrousky doma používáme hlavně na zadečky. Venku to je ale jiná. Tam to má všestranné využití. Dítě válící se v bahně, hovínka na kolečkách od kočárku i jinde, na špinavé boty, abych nevypadala jak kopáč, když mi je pošlapou, na rozteklou zmrzlinu, očištění auta po nájezdu těch mých divochů, nejvíc se hodí na hřišti... Na co jsou úplně super jsou fixy a jiná malovátka na kterých slibují, že jsou vypratelné a snadno čistitelné vodou. NEjsou! Ale ubrousky to zachrání. Stačí párkrát přejet a je to. Takto mě zachránily, když jsme synovi nechali namalovat obrázek na obličej a on pak spustil scénu, že to chce hned dolů.

jhhd
2. únor 2016

Paradoxně nás ubrousky už několikrát zachránily ne při plenkové katastrově ale při zvracení. Největší službu nám tedy udělaly ty pohotovostní v autě. Chytali jsme do nich zvratky a čistili auto i dítě, takže když jsme dorazili na pohotovost, nezvedl se žaludek i paní doktorce. 😉

mrkew
2. únor 2016

Byli jsme pozváni na oslavu narozenin. A naše tehdy 4 měsícni Madlenka jak si ji všichni chtěli chovat a.nuchnat doputovala do rukou oslavence (30) pořád říkal ty jsi krasna holčička a jaky mas krásný kukadla uděláme letadlo aaaaaa no a Majda mu hodila tyčku přímo do oka myslím že Petr tehdy dostal ten nejoriginálnější dárek :D ale zlatý ubrousky vse zachránili! 🙂

rezetka
2. únor 2016

Tenkrát mi to moc vtipné nepřipadalo, teď už se tomu ráda zasměju. Měli jsme se jít celá rodinky fotit, byli jsme vyfešákovaní, nachystaní. Samozřejmě, jak už to tak bývá, dcerka dostala hlad, já jsem v podprsence neměla kojící vložku, takže když dcerka začala pít z jednoho prsa, z druhého mi teklo mléko, jednou rukou jsem držela dceru, druhou rukou ubrousek u bradavky. A aby toho nebylo málo, samozřejmě se dcera poblinkala, takže jsem pucovala šatičky. Jinak ubrousku používám i na odličování, když se mi nechtějí tahat všechny moje propriety 😀

katynecka
2. únor 2016

Není nad to, když zvednete dítko z postýlky a zjistíte, že má mokré gaťky... samozřejmě si myslíte, že to bude JEN počůrané!! ale chyba!! Ono je to dítě tak pro.rané 😀 takže ho obložíte kolem dokola ubrousky, aby se zamezilo ještě větším škodám... dokonce je vážu i kolem nožiček, aby si v tom nevymáchala patičky 😉 pak zjišťuji rozsah nadílky 🙂
Obaluji ubrouskem i zasaženou část bodyčka při svlékání, abych to si nerozmazala až nevím kam 🙂
a pak samozřejmě pokus o umytí 🙂 někdy se ale nezadaří a musí se pod sprchu 😉
Jinak jsou ubrousky nejnejnejnej věc 🙂 dávám při krmení i jeden kolem krčku přes bryndák, abych uchránila čisté oblečení... pak ho sroluji a otřu jím krček a je to 😎
Prostě věc, která nesmí chybět v žádné tašce ani kabelce 🙂

frantiska85
2. únor 2016

Ubrousky nejraději používám na mastnou kuchyňskou špínu, troubu a žaluzie. V neposlední řadě i zadeček malého.

monikacumpelikova
2. únor 2016

Od narození dcery mam vlhčené ubrousky stále po ruce.Mam načaté balení snad v každé místnosti v baráku.Naposledy se hodily když jsme si s dcerou užívaly na pohovce těsně před koupáním byla rozbalná z plínky aby chvilku větrala zadeček.....no a já měla ta kgenialní nápad jí cvičit s nožičkama....no asi si každá představíte co se stalo když jsem ji ty kolínka přitiskla k bříšku .....ANO 😀 😀 😀 do slova a do písmene mě ohodila uplně celou......začala jsem hned vše otírat vlhčenými ubrousky a ja musela do sprchy 🙂

ammmi
2. únor 2016

Chytala jsem do ubrousku bobek,když jsem měla sestrenky v bazénu. Byly jsme v kabince, nahate, rozházené věci a starší si zrovna vzpomněla, že potřebuje kakat 🙂

sosama
2. únor 2016

Byli jsme u našich na obědě. Přijela i sestra s přítelem. Povídali, jak byli nakupovat a sestra si koupila bundu a její přítel nové kalhoty, po kterých dlouho toužil. Přišel čas oběda. Všichni jsme se najedli a probudila se moje dcerka Sabinka (13měs.) pro kterou jsem měla koupenou skleničku příkrmu (mimochodem byl to Hipp, těstoviny s rajčaty a telecím masíčkem 🙂 ) Naši nemají doma jídelní židličku, poprosila jsem tedy sestry přítele, jestli by malou nepodržel na klíně a já jí zatím nakrmím. Souhlasil, chtěl si vzít plínu přes sebe na ochranu oděvu, ale já mu odpověděla: " To nemusíš, malá už jí moc pěkně, neboj se". Skutečně papala krásně "čistě", ale asi po 5 lžičce Sabinka kopla do mističky s obsahem jídla a celý pokrm skončil na jeho nových kalhotech 😠 Krve by se ve mě nedořezal, k mému úžasu jsem měla ubrousky na stole a rychle jsme dostali to nejhorší pryč, než se to "zažralo" více do látky, kupodivu to šlo vyčistit celkem pěkně, naštěstí byly kalhoty tmavé ale stejně, ten jeho vraždící pohled nikdy nezapomenu 😀 😀 😀 Musím říct, že ty ubrousky mi zachránily krk 😅

prada11
2. únor 2016

Zrovna tyhle ubrousky používáme. Když ještě nebyli u nás v obchodu, objednala jsem je z netu a už jsemje ddoporučila i švagrové a opravdu je používá. Naposledy nás zachránili v autě když si manžel půjčil služební auto, které nejspíš dyl někdo nepoužíval, protože bezpečnostní pásy byli plesnive. Naštěstí sebou nosíme pořád ubrousky, které situaci zachránili. Pásy byli čisté a my mohli bezpečně jet 🙂

pusolamy
2. únor 2016

Vlhčené ubrousky zachranují život mému manželovi poměrně často, používá je místo toaletního papíru a bez nich radši na velkou nejde 😀 takže je nosím v kabelce kvůli němu a pravidelně někde v obchodáku si vzpomene že MUSÍ a to teď hned takže moje kabelka s vlhčenými ubrousky ho zachrání. Teď jsem si koupila balík ubrousků HIPP pro miminko které čekáme v květnu, ukázala jsem mu je s tím že tyhle nejsou pro něj ale pro miminko , že pro něj jsou tyhle škoda 😉

hohe
2. únor 2016

Představte si sedačku a propisku v ruce naší dvouleté dcery... malér byl na světě... málem mě kleplo... a manžel měl být za hodinu doma... to by bylo keců a zbytečná hádka, že jsem neuhlídala... tak jsem vzala ubrousky a jela... Vyčistila jsem celou sedačku... manžel nic nepoznal a ještě mě pochválil, jak jsem ji pěkně vyčistila 😀, kdyby jen věděl důvod...

mykolaapsi
2. únor 2016

Ubrousky jsou praktický pomocník především na cestách a venku. Situaci zachraňují každou chvíli, když potřebuji Adámka přebalit nebo utřít Štěpánkovi špinavou pusu. Ale kdy jsem je opravdu ocenila bylo jednou na procházce ve městě, kdy si na náš kočárek vykonal potřebu holub. To jsem jejich zásobu v přebalovací tašce opravdu ocenila 😀