Kam poletí sloníci? Kdo vyhrál balíček za 2 500 Kč?

lidka_hipp
15. pro 2014

Taky se už nemůžete dočkat výsledků našich dvou soutěží o plyšové sloníky HiPP a taky o velký balík dobrot HiPP v hodnotě 2 500 Kč? Tak já vás už nebudu dlouho napínat a prozradím vám, kdo se může čekat na dárky 🙂

Moc nás potěšil váš zájem o sloníkovou soutěž, a tak jsme se rozhodli, že nerozdáme pět, ale rovnou deset hebkých plyšáků 🙂 Tady jsou jména šťastných výherců:

@88petule
@yvonneullmann
@mandelynka2
@kaeth01
@roseinka
@xcere100
@berenika39
@pajanovak1
@vostrov
@bjoucik.15

Na dobrůtky HiPP se mohou těšit tyto maminky, které vyhrávají balíčky v hodnotě 250 Kč.

@lenkaatom
@hrasok100
@blahova_andrea
@akrabka
@kmotrice
@anetaben
@duliinka

A velký balík HiPP dobrot v hodnotě 2 500 Kč vyhrává:

@ewulka88

Milé maminky, prosím, pošlete mi v soukromé zprávě svou adresu, abychom vám mohli balíčky doručit co nejdříve. Pokud jste vyhrály balíčky dobrot, prosím, napište i věk svých dětí, abychom mohli vybrat to, co jim bude chutnat 🙂

ewulka88
15. pro 2014

Jeeee...děkujeme🙂))

petit_grisu
15. pro 2014

Jééé a nám se nepovedlo vyhrát ani v jedné. ☹ Škoda..

lenkaatom
15. pro 2014

Moc děkujeme 🙂

pajanovak1
15. pro 2014

Mockrat dekuju, to jsem necekal 🙂

roseinka
15. pro 2014

Jé, děkujeme, to mám radost. 🙂

lidka_hipp
autor
15. pro 2014

@petit_grisu Stále soutěžíme o celou řadu cen, tak nemusíte být smutná 🙂

anetaben
15. pro 2014

jééé moc děkuji ♥ 🙂 a teď nevím pro koho se mám rozhodnout pro ten balíček jestli pro mou malinkou sestřičku anebo pro mé syny :D :D

yvonneullmann
15. pro 2014

Dekujeme moc..plysacka jsme moc chteli

berenika39
15. pro 2014

@lidka_hipp ahoj. děkuji za výhru! přenechám ji někomu🙂. nevím komu, prostě někomu, komu udělá radost a pomůže🙂. dám vědět🙂. a hezký den, at se vám daří.

blahova_andrea
15. pro 2014

teda to je skvělé něco vyhrát, moc děkujeme!!!

lidka_hipp
autor
15. pro 2014

@ewulka88
@lenkaatom
@pajanovak1
@roseinka
@anetaben
@yvonneullmann
@berenika39
@blahova_andrea

Rádi děláme radost a dvojnásob před Vánoci 🙂

kaeth01
15. pro 2014

@lidka_hipp to je naprosto uzasne prekvapeni!!! holky budou nadsene, mockrat dekujeme!

88petule
15. pro 2014

Jeee, no my mame velikanskou radost. Dekujeme moc a moc. 🙂

bjoucik.15
15. pro 2014

@lidka_hipp děkujeme mockrát, určitě udělá dcerce radost 🙂

mandelynka2
15. pro 2014

Děkuju pěkně 🙂

brendamonique
15. pro 2014

... ačkoliv nejsme mezi výherci, všem co vyhráli moc gratuluju ke sloníkům k Vánocům 🙂 a pěknému naditému balíčku - ať si mimínkové a dětičky užijí krásné Vánoce jako jejich rodiče a krásný Nový rok 2015 a nezapomeňte, jak se říká, jak na Nový rok, tak po celý rok 🙂
... my zůstáváme věrní a hrajeme dál 😀 Jen doufám, že takových akcí jako je tato s HIPP bude v příštím roce více, protože každé vyhrané či věnované deko UM či příkrmu zdarma se šikne určitě vždy a všude 🙂
(...a jsem si jistá, že teď nemluvím jen za sebe)

lidka_hipp
autor
15. pro 2014

Milé maminky, bohužel se k nám dostala zpráva, že se mezi vámi najdou i nepoctivci, kteří si zakládají více nicků, jen aby zvýšili své šance na výhru ☹ Moc nás to mrzí, že musíme kontrolovat i to, zda některé z vás nepodvádí. Už u této soutěže jsme takovou maminku našli ☹ Všem poctivým soutěžícím se moc omlouváme.

yvonneullmann
15. pro 2014

@lidka_hipp to jako vážně??? Tak holku snad jsme lidi a kazdy mame děti... :( achjo Lidka se tu s nama bavi dava nám prilezitost soutěžit o nejlepsi prikrmy na trhu ktere nam jen tak nikdo zadarmo nedá a vy budete některé podvadet:( je mi to líto ze i maminky toto udělají!! :(

lidka_hipp
autor
15. pro 2014

@yvonneullmann Bohužel, nepoctivci se najdou všude ☹ Ale dají se celkem snadno odhalit, a tak se nemusíte bát, že bychom výsledky dalších soutěží neohlídali 🙂

yvonneullmann
15. pro 2014

@lidka_hipp ja si hrozne výhry vážím a doufam.ze třeba jeste uspejeme do konce týdne v nejake. Je to takovu necekany vánoční dárek co udela radost vsem v nasi rodině... Moc dekujeme ještě jednou. Hned jak slonik prijde vyfotime abposleme fotecku s naším malym vyhercem

yvonneullmann
15. pro 2014

@lidka_hipp vsude možná ale mezi maminkama jsem myslela ze se toto nedělá... Je to hloupé vuci vam ktera se tu snažíte... To je muj názor...

lenkaatom
15. pro 2014

Dobrý den, souhlasím s maminkou @yvonneullmann co teď tu napsala příspěvek. Taky jsem si myslela, že se to mezi maminkami nedělá. Vy se snažíte nám nějak pomoct a udělat radost soutěží, když některá maminka vyhraje. 🙂 Myslím si akorát, že ta maminka si teďka trhla trošku ostudu to je můj názor.

Jinak já si strašně vážím toho, že jsme s Pavlíkem vyhrály, my totiž ještě nikdy nic nevyhrály to je naše první výhra tak i proto je to pro nás cennější, určitě mu ty dobroty od Vás budou chutnat, jak přijde balíček vyfotím ho a pošleme vám fotečku, jak bude baštit. Ještě jednou děkujeme. 🙂

zulitvi
15. pro 2014

Všem vám moc gratuluju 🙂

hrasok100
15. pro 2014

Jéééé, to je milé překvapení! Mám obrovskou radost, moc děkujeme 🙂

brendamonique
15. pro 2014

@lidka_hipp ... jééé já mám ale doopravdy jen dvě děti a jeden nick na MK 😀 - ...asi to jde dobře odhalit i podle datumu založení nicku nebo tak nějak že ?

lidka_hipp
autor
15. pro 2014

@hrasok100 @lenkaatom Rádi děláme radost 🙂

@brendamonique Nebojte, vás se žádný problém netýká 😀

jbzirafa
15. pro 2014

a? jaká tedy byla ta nejzajímavější jména?? jak se bude slon jmenovat??
anebo to bylo vybíráno pode nejaktivnějších pisatelů 😉

zulitvi
15. pro 2014

@lidka_hipp nečekala bych, že i na tomhle webu se najdou ti, co takhle trapně podvadeji. Když jsem poprvé manželovi řekla, že se tu občas dá soutěžit, navrhnul, že ať mu založím profil a soutěžím za něj.. Akorát jsem ho sprdla, že je to pak nespravedlivé a najednou tohle. 😲

tajemna30
15. pro 2014

Moc a moc gratuluji všem vyhercům, a at mají děti z výher radost. A nechápu ty, co soutěží pod více profily. Co na to říct -český národ no.

@lidka_hipp Lidko i když jsme nevyhráli, děkujeme za možnost účastnit se tolika soutěží.

88petule
15. pro 2014

@lidka_hipp Take by mne zajimalo, jak se slonik bude nakonec jmenovat. 🙂