SOUTĚŽ: Vyhrajte mléka HiPP Combiotik

lidka_hipp
10. pro 2014

Příjemně mě i mé kolegy a kolegyně překvapilo, kolik z vás má dobré zkušenosti s našimi mléky HiPP Combiotik. Hodně si chválíte, že děti mají dobré zažívání, nebolí je bříško a netrápí je průjmy ani zácpa. Také si pochvalujete, že naše mléka jako jediná na trhu obsahují komplex probiotik a praebiotik, který je velmi důležitý pro správný rozvoj imunitního systému. Opravdu jste nás potěšily, a tak jsme se rozhodli, že uděláme soutěž o naše mléčné kojenecké výživy HiPP Combiotik 2,3 a 4 podle vašeho výběru 🙂 Celkem pro vás máme připravených pět balíčků, ve kterém najdete hned čtyři balení vámi zvoleného mléka.

Stačí tady do diskuse vložit fotografii vašeho miláčka s některým z našich mlék 🙂 Pět vybraných maminek se může těšit na náš mléčný balíček 🙂

mykolaapsi
10. pro 2014

Štěpánek našel pro mlíčko HiPP i jiné využití 🙂 mlíčko HiPP má rád už od malička 😉

erin5
10. pro 2014

dnesni snidane, tak sme si pochutnali 🙂

lenkaatom
10. pro 2014

Takový je ze mě kluk po pití hipp mlíčka 🙂 🙂

yvonneullmann
10. pro 2014

Mamko dej to sem ja si to otevru sam

petit_grisu
10. pro 2014

Hurááá, pošťák právě přivezl balíček s novou zásobou mlíček Hipp. 😵 Mlíčko Hipp máme nejraději a proto bezpochyby využijeme i pokračovací mlíčko Hipp Bio Combiotic 2. 😵

bluetweety
10. pro 2014

"Cooo??? Soutěž s Hippem?? No tak to do toho jdeme maminko!" Ze dne na den přišla maminka o mlíčko ... ale pořád pro mè chce to nejlepší, proto papám Hipp 😵

bigginka18
10. pro 2014

Ahoj,jmenuji se Natalia a Hipp mi moc chutná,zprvu mi maminka s tatínkem koupili menší plechovku hippu,ale potom,co jsem ho snědla raz,dva mi rodiče dokoupili celou hromadu papání 🙂 Jelikož Hipp obsahuje probiotika,nebolí mě bříško a netrpím na prdíky emoticon kosmetika hipp je na mou citlivou tvářičku také to nejlepší 🙂

brendamonique
10. pro 2014

... náš Damiánek (5. měsíců) dostával první dokrmy z UM již v naší jindřichohradecké porodnici, kde dokrmují mlíčkem Hipp. Avšak jak roste, ochutnává každý den různé nové "věci" (viz. foto) ať už jedlé nebo nejedlé 😀

Po příchodu z porodnice jsme zkusili ochutnat třeba i Sunar nebo Nutrilon - bezúspěšně ...
labužník Damiánek své chuťové pohárky nenechá ošidit !
... a proto si pro sebe vybral to nejlepší mlíčko - Hipp BIO Combiotic 1 (viz. foto), které nejenomže je BIO s prospěšnými probiotiky a prebiotiky, ale i maminka po ochutnávce a srovnání s ostatními jmenovanými produkty usoudila, že Hipp mlíčko je přece jenom chutnější i o poznání voňavější - ...sem tam ho po mě potají dopije 😀

kejny
10. pro 2014

Své mlíčko už zvládnu papat i sama 🙂

barbra16
10. pro 2014

Mami, chci udělat "kiko" (mlíko). Pořád jsem věrná stejné značce Hipp a teď už piju Hipp Junior Combiotic 3🙂

yvonneullmann
11. pro 2014

Ukaž mamko ja si to přečtu... Ano HiPP je pro me urcite nejlepší... A vzdy mi vykouzlí úsměv na tváři

eliskaxox
11. pro 2014

Prazdne plechovy schovavame tatinkovi na stavbu 🙂

twoangels
11. pro 2014

Zdravé, spokojené, spící dítě... S mlíčkem Hipp je to hračka 🙂

mari90
12. pro 2014

Nikomu ho nedám :D

billi
12. pro 2014

Neboj, bráško, já Tě nakrmím.

majavcelicka
12. pro 2014

S Hipp Combiotik jsem naprosto spokojená - nebo spíš můj malej skřítek 😀 První flaštička v něm zmizela jako pára nad hrncem. Nemáte problémy s prdíky, s bolavým bříškem. Většinu času jsme naprosto spokojené miminko. A to díky Hippu!!! Nyní se trošku potýkáme s blinkáním, ale je to způsobeno tím, že by ten Hipp papal furt 😀 Na konci krmení si vždycky tak luxusně mlaskne, jak mu to chutná 😀 Určitě budeme s tímto mlíčkem a následně s příkrmy pokračovat a nebudeme měnit!

luckaamilan
12. pro 2014

Hodně nejlepšího mlíčka na světě 🙂 ,
a ty nejkrásnější VÁNOCE,
přeje Štěpánek 🙂

lesevel
12. pro 2014

HIPP je pro nás jasná volba... Už teď se těšíme, až se vrhnem i na šmakulády ve vašich skleničkách... 😉

kakamila7
12. pro 2014

Ahoj, jmenuji se František a mám citlivé bříško. A když si dám HIPP tak mi je hned líp 🙂

ammmi
14. pro 2014
hojda
14. pro 2014

Kdy je konec této soutěže? Nikde jsem to nenašla a kde se vlastně vyhlašují vítězové soutěží za každý den? děkuji

marssyy
15. pro 2014
vercula7
16. pro 2014

S Hippem ROSTU DO ZDRAVÍ A DO KRÁSY 😉 Bez Mléka Hipp neudělám ani Krok 🙂

loninkan
17. pro 2014

strašně důůůležitá jak si čte složení mlíčka:D

bobovci
17. pro 2014

I keď sme už veľký tak nám mliečko HIPP stále chutná a dokonca nám dokáže vykúzliť i úsmev na tvári. 🙂

marketkaturcinkova
18. pro 2014

Tadeášek má HIPPík moc rád, na pupíček je to jeho nejlepší kamarád 🙂
Menší balení máme na cesty, velké na doma a čajík neustále u sebe 🙂

1denca
20. pro 2014

Odpolední svačinka 🙂 jak jinak než Hipp 🙂

borkavan
20. pro 2014

JUrko si takto pekne spinká, keď je napapaný

hohe
21. pro 2014

Používali jsme i jiná mlíčka, ale s Hipp jsme byli vždy velmi spokojeni a rádi se k této značce vracíme... Naše malá mlíkofilka - v březnu ji budou dva roky - stále mlíčko vyžaduje svým bojovým pokřikem - mííííčoooo!!!! Bez něj neusne a občas si dá i v noci... Musím říci, že když byla nedávno v nemocnici s laryngitýdou, byla jsem za Hipp mlíčko ráda, protože to bylo jediné, co mi jedla - trvalo to 5 dní a doktorka říkala, že je to super, že dáváme a že ho chce, protože má spousty vitamínů. Nikdy jsme po Hipp neměli bolení bříška.