VELKÁ SOUTĚŽ O 60 PŘÍKRMŮ HIPP

lidka_hipp
28. dub 2015

Slíbila jsem vám další soutěž o pořádný balík dobrot HiPP a tady je 🙂 Mám tu připravený balík 60 příkrmů HiPP, který vyhraje jedna z vás 🙂 Stačí, když napíšete, jaký příkrm má váš miláček nejraději a proč 🙂

Mimochodem, příkrmy HiPP jsou přizpůsobeny nutričním potřebám vašeho miminka. Vyvíjíme je s odborníky na dětskou výživu. Dbáme na to, aby naše potraviny byly opravdu kvalitní. Nepoužíváme žádná umělá zahušťovadla, konzervanty ani barviva. Každá surovina, kterou zpracováváme, musí projít systémem přísných kontrol a testování. Proto také v našich příkrmech nenajdete rezidua pesticidů, herbicidů, umělých hnojiv a jiných škodlivých chemikálií. Aby naše příkrmy mohly nést HiPP BIO pečeť kvality, musí splnit ještě přísnější normy, než jaké určuje zákon. Více o HiPP BIO pečeti kvality: http://goo.gl/fTrltc

Obsah každé skleničky musí projít systémem zajištění jakosti s až 260 kontrolami, od rozborů půdy, až po analýzu surovin a testy hotového výrobku. Jakmile naši farmáři sklidí a dovezou ovoce a zeleninu, testují se všechny suroviny na přítomnost nejdůležitějších látek. Pokud by naše laboratoř zjistila jakoukoli látku, která tam nepatří, nebude se daná surovina vůbec zpracovávat. Více o systému našich kontrol: http://goo.gl/SwNflN

magdaprokatu
29. dub 2015

Vojtíšek má nejraději boloňské špagety 🙂 a důvod je prostý 🙂 vyrůstal na nich už v bříšku špagety jsou maminčino nejoblíbenější jídlo 😀

kessa
29. dub 2015

Skleničky používáme spíše jako doplňek a ty od Hipp jsme ještě nezkoušeli. Naše malá má moc ráda cuketu a batáty, takže jídla obsahující tyto ingredience vítězí. A teď objevila těstoviny a ty baští nejraději jen tak suché 😎 a cpe si je do pusy po hrstičkách.. No a potom banány, to je u nás spolu s hruškami TOP ovoce.
A z mlsků teda musím pochválit Hipp rýžové oplatky, ty bych malé klidně snědla..jen teda ta cena..

samasa
29. dub 2015

všechny těstovinové 🙂 a proč? nevím...asi mu chutnají....

luckamb
29. dub 2015

U nas vedou asi Bolonske spagety. Ale s chuti sni v podstate vse. 😉 A proc? Prikrm krasne voni a zrejme i chutna. A je skutecne poznat, ze jde o jidlo uvedene na etikete 😉

zulitvi
29. dub 2015

Venda sní vše, co mu dám. Ještě nikdy nic neodmital. Z těch kupovanych má nejraději špagety a z domácí kuchyně má nejradeji polevky.

verunkaw
29. dub 2015

Náš malý spapá taky všechno a je mu jedno zda domácí nebo skleničky. Možná bych i řekla že skleničky jsou daleko lepší i co se týče času. Odšroubovat víčko ohřát a může papat...nejvíc mu ale chutnají ryby, špenát, dýně a červená řepa.

mollyweasley
29. dub 2015

Mám velký úspěch s luštěninami různých druhý, tvarů a chutí. Asi se ráda vznáší, ráda létá...

lucianapolis
29. dub 2015

Jaký příkrm má nejraději? Všechno co se dá sníst 🙂 Adélce je 9. měsíců a je to velký jedlík, nejraději by snědla i tu plastovou lžičku 🙂

petkab82
29. dub 2015

U nás jsme měly obrovskej problém s jídlem, Lenča jen a jen prso a nic jiného, ať jsem zkoušela co chtěla, vyvářela jak v interkontinentálu, tak to stejně nechtěla a jen mi lezla do výstřihu. No nechtěla jsem ale nakonec jsem vyzkoušela hotové příkrmy ze skleniček a postupně jsme se do toho vpravily. Postupně jsme je kombinovaly s doma vařeným jídlem, až se nám Lenča rozpapala. Nejvíc bodovalo cokoliv červeného s těstovinama🙂
Zachvíli nás zavádění příkrmů čeká s tou menší s Haničkou, tak jsem zvědavá jak to půjde té a které chutě jí osloví🙂

tomulacek
29. dub 2015

Náš brouček je jedlík od samého narození. Kojila jsem do 6.měsíce a přechod na příkrmy nám nedělal sebemenší problém. Jí opravdu všechno,ale nejraději masíčko- králík, telecí, krůtí.

irenoslava
29. dub 2015

u nás se jí všechno, trošku prská u ryby ale jsem maximálně spokojená

xira
29. dub 2015

Tak my jsme s Nelinkou zkoušely různé příkrmy, ale nejvíc nám zachutnal HIPP červená řepa s jablky a hovězím masem, asi by mě nikdy nenapadlo tento příkrm koupit, zdála se mi to divná kombinace, ale získaly jsme ho díky DM skautovi a od té doby patří k našim nejoblíbenějším 😉

svetlus_pepca
29. dub 2015

Maxík má nejraději ten, který mu zrovna naservíruji 😀 Vybíravý opravdu není!

domcabat
30. dub 2015

Syn baští teď už krásně všechno možné, ale vždy to tak nebylo. Příkrmy HIPP jsou pro nás už od začátku sázka na jistotu, ty snědl i když byl nemocný. Já oceňuji zejména BIO maso, v super konzistenci už pro ty nejmenší!

heartagram13
30. dub 2015

Jelikož s mlíčkem bojujeme od narození, tak jsem se těšila i bála, na zavedení příkrmů. Byla jsem mile překvapena, jak mu chutná a je jedno, jestli to je oranžové nebo zelené, hlavně, že se to dá konzumovat, kolikrát nestíhám nabírat, tak za doprovodu zvukové ječící kulisy, mě popohání 😀 😀 😀

matous24
30. dub 2015

Za syna vybrat nejlepší nedovedu... Přijde mi, že sní vše na co přijde... :D Nedávno si pes donesl do obýváku piškot, položil si ho, že si ho sní asi za chvilku, Kristián to zmercil, rychlosti blesku se k němu doplazil a už ho měl v puse... A to mu piškoty vůbec nedáváme, prostě to zkusil dát do pusy a chutnalo... 🙂 Jsem ráda, že nám takhle hezky baští všechno a nemáme s jídlem problémy... 🙂 Jen já musím snídat až v době oběda, kdy malý chodí spát, jinak by se po mně sapal, knoural a nenechal mě najíst... :D Kdybych tedy měla vybrat jednu skleničku, asi by to byla Hipp brambory, kukuřice, kruti... 🙂

krucis
30. dub 2015

Tak náš prcek je docela vybíravý co se týče příkrmů. Nejradši má pořád mlíčko od maminky. Z příkrmů mu nejvíce mu chutná cuketa s kuřecím masem a večerní kašičky.

tria002
30. dub 2015

My zatim zkusily lzicku mrkve. Jak sla pekne dovnitr, tak sla pekne ven.. 🙂 prozatim ma nejvetsi uspech mlicko od mamky.

krbuli
30. dub 2015

Našemu Jarouškovi chutná většina skleniček, ale asi nejvíc mořské ryby, zelenina s krůtím masem hlavně tam co je kukuřice a hrášek, boloňské špagety a špenát s jakýmkoliv masem. Naše jídlo rád ochutnává, ale skleniček od HiPP se nacpe. Na fotce je opravdová radost, když skleničky přijdou poštou. Snad to nebude trvat do 18 let 🙂

janka283
30. dub 2015

teď frčí telecí s mrkví a rýží 🙂 on má rád všechny oranžové, zelené nedá do pusy ani náhodou 🙂

martisek11
30. dub 2015

Naše Nelinka papá všechny příkrmy od HIPPU, může se po nich utlouct. Ale nejraději baští brambory se špenátem, to vylíže celou skleničku a ještě by chtěla dále 🙂

kutr26
30. dub 2015

Naše malá je veliký jedlík sní skoro všechno 🙂 Ale nejvíc ji chutnHami a Hipp 😉

misavod
30. dub 2015

Náš malý otesánek Lukášek sní opravdu vše, nicméně nejvíce bodují boloňské špagety 🙂 když jsme s příkrmy začínali, miloval první dýni 🙂

silvik001
30. dub 2015

Dcerce bylo celkem jedno, jaký příkrm jsem právě otevřela, hlavně, že to bylo k jídlu🙂)) Hodně jí chutnaly boloňské špagety a vůbec všechna zeleninka s masem. A syn je teď na tom podobně🙂 Asi proto, že kupuji hlavně ty vyzkoušené příchutě🙂

dasara
30. dub 2015

Dcera má od Hippu ráda vlastně všechny příkrmy. Pravda je, že spíš většinou vařím doma, ale nějaká zásoba, kdy se mi nechce nebo není čas, je potřeba. Takže doma se občas nějaká sklenička najde a jsem za to ráda. Dceři kupuji většinou ty, co doma moc nevařím, aby měla pestrou stravu. Takže u nás jsou to Králičí maso s bramborem a fenyklem, vše s telecím masem a mořskou rybou

dixiet
30. dub 2015

Synovi jsou teprve 4 mesice, takze zacina a ochutnal zatim jen neco malo.. Ale libi se mu jist ze lzicky. Hned poprve se zacal usmivat a krasne oteviral pusinku. 🙂.. Vubec jsem necekala, ze to vezme tak dobre, ale prekvapil a ted, kdyz mamka nebo tatka jedi neco lzickou, tak zacne pomlaskavat. Z tech par druhu, co jsme zatim vyzkouseli, mu ale nejvice chutna mrkvicka a brokolice 🙂

jirinamakova
30. dub 2015

Máme doma malého jedlíka co mu dam tak spapa ale hlavně mu pak musím ukazat, že miska nebo sklenička je prázdna a kdyby mohl tak s ni i mě 🙂

xb111
30. dub 2015

Papáme všechno na co přijdeme...tedy kromě samotné brambory nebo čistě bílého jogurtu, to se tváříme jako citrón 🙂 Ze všeho nejvíce ale milujeme kaše a ovocné přesnídávky Hipp 😉

jitadur
30. dub 2015

Máme to štěstí, že náš drobek zblajzne všechno 😀 Z příkrmů u nás nejvíc frčí Červená řepa s jablíčkem a hovězím 😵 A proč? Kdo ví... Já totiž červenou řepu nerada. No tak možná proto 😉

petramaria
30. dub 2015

Na moje velke prekvapenie chuti mojej malej prikrm zemiaky, spenat a smotana. Pridam do toho hydinove masko z chovu mojich rodicov a moja otvara ustocka ukazkovo. Bala som sa hlavne toho spenatu, no bol to len predsudok. Spenatik jej chuti, pretoze je v jedeni po maminke a nie po ocinkovi 😁😁😁