Jak ochraňujete citlivou dětskou tvářičku před větrem a mrazem?

simi_linola
22. led 2016

Milé maminky, s přicházející zimou klesá nejen teplota, ale i vzdušná vlhkost a pokožka má větší sklony k vysušení a svědění. U dětí může být situace ještě zhoršená olizováním, používáním dudlíku .... Červená vašim dětem obličej a vysušuje se tvářička?

Asi vás nepřekvapí, když napíšu, že u nás boduje krém Linola Face. Jak jsem vám už psala, ani jeden Linola produkt u nás doma nesmí chybět a není tomu jinak ani při krému na obličej. Všichni máme suchou kůži, děti navíc i citlivou a často reagují na jiné značky dětské kosmetiky a Face nám vyhovuje všem.

p_ch
22. led 2016

mám pocit že kluky mažu celý rok... říjen až duben proti větru a mrazu a zbytek proti slunci :D mají citlivou pokožku takže než vyjdeme z domu tak jsou v nástupu na mazání :D

kupcovci
22. led 2016

My pouzivame na tvaricku krem dk chladi a mrazu aj pri zuzke a pri kubkovovi na linolu nedam dopustit 🙂

janadano
22. led 2016

Na vietor,mráz a chlad pre nás najlepšie je
predsa viete čo?
No jasné- LINOLA Face.
A robí dobre nám detičkám, aj mamke
a tatkovi, keď tváričku si natrieme líčka
menej červené máme a vonku poriadne sa vyšantíme.
LINOLA zato Ti ďakujeme.

aklin
22. led 2016

malou mažu měsíčkovou vazelínou.

margot_ka
22. led 2016

My mame krem z DM, ale madam rve,kdyz ji chci namazat, takze nemazem a kremik ceka na mimino,ktere se nebude moct namazani branit 😀
Ale zato pusu detskym jelenim lojem si natira sama a dobrovolne...manekyna moje mala 😀

janicka1424
22. led 2016

mažem linolou,ale i expecialem s mandlovym olejem

simi_linola
autor
22. led 2016

@janicka1424
@margot_ka
@aklin
@janadano
@kupcovci
@p_ch Ďakujem dievčatá 🙂 Keď sa môžem spýtať ako ste na tom vy? Máte na zimu vyhradený iný krém na tvár než počas leta alebo sa nekrémujete vôbec?

aklin
22. led 2016

@simi_linola používám od ryoru na velmi citlivou pleť s amarantem. Je mastný, ochrání pleť.

janadano
22. led 2016

Ja som používala všeličo, čo bolo po ruke, ale odkedy poznám LINOLU tak Linola Face najpoužívanejší krém na tvár pre malých aj veľkých u nás. Krásny večer

twoangels
22. led 2016

Já mažu dětem pusu modrou Indulonou, ale poslední dobou má syn sušší bradu, takže zítra vyrážím do lékárny pro Linolu Face 🙂

kh
22. led 2016

Mazat, mazat a mazat. Vyzkousela jsem několik kremu na tvare, nejlepe se mi osvědčila Welleda a Hipp. Welledu jsme poridila pro miminko - novorozene. Ale Welleda mi hrube nevoni, takze ji nepoužíváme, moje miminko pak vůbec nevonělo jako miminko. Brzy jsem Welledu nahradila Hippem a nasledne Linolou. Zimni krem od Hipp mi naopak velmi voni, pouzivam proto občas i na sebe. Ze je Linola Face i na ven mi nejak uniklo. Pouzivam ji pouze na doma, na tvare u syna po prichodu z venku nebo vecer před spaním ci jindy, když mam pocit, ze potřebuje promazat - téměř okamzite zabira na zcervenani a pekne zklidnuje. Pro sebe pak Linola Face pouzivam na ruce, protože hezky promastuje, lepe nez kremy na ruce (L. Hand nemam vyzkoušenou, dosud jsem o této novince nevedela - myslim jiné znacky). Vyzkousim tedy Linolu Face i na ven.

kupcovci
23. led 2016

@simi_linola pocas leta pouzivam na tvar kremy s faktorom aby ma nespalilo 🙂

verusak87
23. led 2016

U krémů do mrazu nemá být ve složení voda. A Linola ji má na prvním místě. Používám niveu baby wind & weather cream, která vodu neobsahuje.

p_ch
23. led 2016

@simi_linola mažu sebe i kluky.. nemám ráda suchou pleť takže se mažu i doma jen tak :D

cb
23. led 2016

mazem stridave bepantenem,obyc. kosm. vazelinou,linolaface nebo indulonou,spis podle toho co je zrovna po ruce...je nas doma plno a veci se strasne rychle premistuji :D

janawei
24. led 2016

Také nemám ráda v krémech do mrazu vodu. Pro prcka a pro sebe používám Měsíčkový ochranný balzám od Weledy a jsem s ním maximálně spokojená.