SOUTĚŽ: Jak se vám líbí naše tělové mléko Linola Lotion?

simi_linola
19. led 2016

Jak se vám líbí tělové mléko Linola Lotion?

U nás je nezaměnitelnou součástí hlavně teď v zimě, kdy pokožka trpí nejvíce a vysušuje se. Spojili jsme příjemné s užitečným a večerní rituál obohatili o masáž spojenou s mazáním a to mají prckové moc rádi 🙂 Rada si přečtu i vaše názory či postřehy a jednoho z vás odměníme Linola figurkou.

lenuli3622
19. led 2016

Ještě jsem neměla tu možnost vyzkoušet si tento přípravek. Ale po přečtení tohoto to hned napravím, jelikož máme celá rodina suchou pokožku 🙂

mkrelo
19. led 2016

Tento krém používám a jsem spokojena. Vysušovaly se mi hlavně ruce,lokty,nohy. Po namazání mám pokožku krásně vláčnou a hydratovanou, bez mastnoty. 🙂

rezetka
19. led 2016

Mám s ním dobrou zkušenost, především v kombinaci s olejem do koupele (už zase) 😀.

p_ch
19. led 2016

moji kluci mají citlivou pokožku. Po každé koupeli je mažu ale potom bojujeme s natáhnutím pyžámka jak jsou mastní :D Proto vyzkouším Linola Lotion

kh
19. led 2016

My jej používáme ja i syn.
Produkt mi doporucila pediatricka pro syna na atopicky exem. Jsem s nim moc spokojena, a tak jsem jej postupne zacala synovi "krast" a uz jej používáme pravidelne oba.
Perfektne hydratuje moji suchou pokožku na nohach a přitom ji nezanechava mastnou. Libi se mi i konzistence, skvele se vtira do pokožky.
Na doporuceni zdejších maminek se chystam ještě doplnit naši Linola výbavičku o krem na telo Linola Fett. Chtela jsem jej poridit, az nam Linola Lotion dojde, ale vzhledem k mensimu objemu jej budu používat spolecne s Lotion, na střídačku, a spise pro malého.

makulinecka
19. led 2016

Hezký den, je to jeden z naší top trojky výrobků, které od Linoly používáme. Jsme s ním moc spokojeni a atopická kůže dcery jej snáší velmi dobře. Na tomto, krémů miluji tu nezaměnitelnou vůni, je to srdeční záležitost a taky asi moje závislost, dcerce krém občas ukradnu i pro sebe 🙂

victress
19. led 2016

určitě vyzkouším, mám neustále suché lokty, ruce a kolena, takže jsem zvědavá, jak si s tím Linola Lotion poradí😀

baseema
19. led 2016

Používám Linolu teď po porodu. Jsem hodně vysušená, připadám si jak had když se loupe. Snad mi Linola pomůže co nejdřív 🙂

simi_linola
autor
19. led 2016

@p_ch
@baseema
@victress
@lenuli3622 budem na vás myslieť baby a silno držať palce 🙂 budem rada, ak sa potom ozvete ako ste spokojné 🙂 Krásny deň 🙂

nefertiti20
19. led 2016

zkusím vyzkoušet, ještě se tak nestalo.. snad budeme všichni vč. prcka spokojeni, a značka nám sedne..🙂

markysek2
19. led 2016

krásně voní a dobře se s ní maže ...měla jsem možnost jen vyzkoušet (švagrová používá denně) při návštěvě, kdy jsem zapoměla mazání pro dcerku , ale od dalšího používání mě odradila cena..naštěstí dobře snášíme běžně dostupné krémy pro děti, i když taky ne všechny 100% sedí

janadano
19. led 2016

na LINOLU Lotion nedám dopustiť, pre mňa TOPKA - prečo, lebo krásne vonia, super sa roztiera a pokožka po nej je super hebká, voňavá, aj ja ako 41 ročná mamina- pri mojich deťoch sa cítim po natretí touto LINOLOU ako mladá??? 🙂 🙂 🙂 A moje dcérky tie sa rady natierajú, niekedy to preženú, ale... super pre mňa jednička krásny večer

petra_pf
20. led 2016

Taktéž nemám vyzkoušeno, ale líbí se mi design všech Linola produktů - nevtíravý, neagresivní způsob prodeje 🙂 Těším se, až něco vyzkouším 🙂

jajinka25
20. led 2016

ještě jsme neozkošeli 🙂 ale věřím že je idealní nejen v období zimy. Malou mažu pokaždém koupání olejíkem a moc se jí ta nenucená masáž líbí 🙂 určitě jednou ráda ozkouším 😉

janicka1424
20. led 2016

zatim jsme nezkoušeli ale do budoucna určitě vyzkoušíme

ustarana
20. led 2016

Za mňa super. Ale podľa mojej skúsenosti najlepšie funguje spolu s prípravkami na kúpanie.

simi_linola
autor
24. led 2016

Krásnou neděli všem 🙂

Srdečně se vám chci poděkovat za všechny vaše milé příspěvky, zkušenosti a dotazy. Bylo velmi těžké vybrat jen jednu z vás, ale dovolte mi poblahopřát v této diskusi @makulinecka

- vyhráváš Linola figurku. Poprosím tě pošli mi do IP tvou adresu a telefonní číslo.

Vám všem ještě jednou velmi děkuji a snad se vidíme opět brzy 🙂