2. úterní SOUTĚŽ o 800 Kč

bara_itesco
22. zář 2015

Díky naší mobilní aplikaci Tesco Potraviny on-line můžete nakupovat za jakýchkoli okolností, odkudkoli a kdykoli. Kdy by se vám tato výhoda mohla hodit? Napište nám do zítřka 23. 9. do 9:00 pět míst či situací, kdy jste naši mobilní aplikaci využily, nebo kdy byste ji mohly využít. Nejzajímavější či nejužitečnější tipy od jedné z vás odměníme slevovým e-kupónem na nákup prostřednictvím Tesco Potraviny on-line v hodnotě 800 Kč.

Pokud naši aplikaci ještě nemáte a chcete si zkusit, kde všude byste ji využily, můžete si ji hned zdarma stáhnout. Třeba přijdete na možnosti použití, které by vás dříve nenapadly 🙂 http://www.itesco.cz/cs/ostatni-sluzby/mobilni-...

_________

Soutěž je ukončena a výherkyní je….

Moc děkujeme za všechny vaše tipy na místa a situace, kde všude nakupujete on-line prostřednictvím naší mobilní aplikace! Některé by nás asi nenapadly 🙂 Slevový e-kupón na 800 Kč od nás za své nápady získává @lenculina . Milá výherkyně, napište nám prosím do soukromé zprávy svou e-mailovou adresu.

tria002
22. zář 2015

Dobre ranko..

Pri hospitalizaci v porodnici. Necekane a doma byl tak akorat chleba. To mi pomohla hodne a vdecna byla cela rodina.

Pri kojeni. Nikam nemusim, mam cas.

Ve vane. Mam klid,nikdo nerusi a ja si v klidu projdu letaky a akce.

Ve vlaku.. Cesta mi rychleji utece.

Na koni.. :D kdyz si vzpomenu, ze druhy den je treba nakup a uz tyden zapominam, tak proc neobjednat z konskeho hrbetu..

zlatulka89
22. zář 2015

dobrý den,
1. při příjezdu z dovolené v autě, abychom doma měli čerstvé pečivo a jídlo. a já mohla v klidu vybalovat věci 🙂
2. když je dlouhý den v práci a nic se nestíhá,tak třeba i na záchodě bych mohla v rychlosti udělat on-line nákup🙂
3. pokud bych musela být hospitalizována v nemocnici.
4. na dětském hřišti, abych mohla dopřát dítěti hezký den a zároveň udělala i něco pro domácnost.
5. pokud bych měla svůj den pro sebe a trávila ho u kadeřnice, kosmetičky, nakupovala hadry, tak bych tuto aplikaci také využila (aby manžel nehudroval ,že doma nic k jídlu není a já jen myslím sama na sebe) 😉 😉

krásný den

klaarka
22. zář 2015

1. hospitalizace v nemocnici
2. na dovolené, před návratem domů
3. na Vánoce - při davovém šílenství si ušetřím čas i nervy
4. když měly děti neštovice
5. na nudné návštěvě

monunkaaa
22. zář 2015

Cestou z dovolene
V praci,kdyz musím zůstat déle,nez treba plánují
Kdyz jsou deticky nemocné
Pro prarodiče,objednam,nechám dovézt
Cestou z porodnice ...

prumyslovacka
22. zář 2015

Objednávám na chatě, abych nemusela pak letět ještě cestou do krámu.

kh
22. zář 2015

- v tram cestou z práce
- v praci, kdyz je chvilka volna
- na hristi, když hlidam malého na pisku a delat bábovičky mne nebavi
- v cekarne u zubare. Nejlepe si nacpat kosik cokoladama a sladkostma za odmenu 😀
- když musim koukat s manželem na fotbal 😝

A všude, kde mam chvilku - musim tam byt ale nemam cemu se venovat a mohu přitom vyridit po tel nakup. Takove 2 v 1, jako když hlidam malého na WC nmebo ve vane a přitom uklizim koupelnu. Priste mohu místo uklidu nakupovat 🙂.

mina_
22. zář 2015

Bohužel pro mě můj chytrý telefon apliklaci iTesco nepodporuje, namám android ani jablko.... Takže aplikaci má jen můj manžel.
Z praxe nejvíce objednáváme:
večer při zprávách, kdy jsme líní zvednout zadek a jít k pc

manžel "nakupuje" během obědové přestávky v práci

společně objednáváme, když jsme na vikend u babičky a doma je tzv. "oběšená krysa" a dovoz
sladíme s naším příjezdem domů

objednávku jsme vytvářeli i na "zdvořilostní" návštěvě, kde zábava opravdu vázla, takže jsme zabíjeli čas

a asi naše "nejlepší" objednávka pochází z Prahy Podolí, kde jsme sice byli objednaní na čas na velký ultrazvuk, ale ve finále jsme čekali přes hodinu a půl, takže jeden z nás bavil staršího syna autíčkama a mostem a druhý datloval nákup...

Největší výhoda mobilní aplikace je v tom, že když nedokončíte nákup přes mobil, tak je v profilu vše pěkně uložené a stačí se jen posadi k pc, přihlásit a v rychlosti nákup odklepat.... Když si zarezervujete dopravu, tak je možné nákup měnit do 23 hod předchozího dne, takže pokud si člověk vzpomene na nějakou tu drobnost, který v seznamu chybí, tak není nic lehčího, než změnit nákup a chybějící položky doplnit a to BEZ ztráty závozového okna 🙂

lenculina
22. zář 2015

Vaši aplikaci již využíváme, doporučili jsme i rodinným známým a přátelům. Vaši appku nejvíce využíváme
😠 1. když jsme DOMA,jelikož TESCO máme pod kopcem a tak je pro nás jednosušší si nákup nechat dovést.
😔 2. Když jsou děti nemocný a nemohu se dostat do obchodu. Tudíž za místo beru NEMOCNICI...Ano i tam jsou teco lidé ochotni dorazit
😵 3. Na DOVOLENÉ ,kdy si užíváme válení,tak pro brouzdat po obchodě
😀 4. Muž v PRÁCI jelikož jejich kantýna poskytuje stále to stejné a zde má na výběr ze všeho možného
😝 5. objednávka pro PRARODIČE ,jelikož nemají chytré telefony kde je možnost si vybrat

manma
22. zář 2015

1. Když si přítel i já zlomíme nohu. (neděláme to často)
2. Když se nás chystá navštívit tchýně. (strašně hodná, nejhodnější)
3. Když mne chytne mlsná. (a to je dost často, skoro denně)
4. Když se pohádám s přítelem a potřebuji si ho udobřit. (už jsem s ním nějaký ten pátek a vím, co na něj zaručeně platí)
5. Když si chceme udělat celá rodina pyžamový den. (někdy jsme fakt líní)

verkaunka
22. zář 2015

Tak určitě se hodí, pokud není čas, když máme čas, a nechce se nám někam jezdit 😀, a když potřebujeme čas ušetřit 😀.
Dále když jsme s dětmi venku, a užíváme si času s nimi a my můžeme nakupovat u kafíčka,
Pokud má přijet návštěva a my chystáme oslavu, a nestíháme
A v neposlední řadě na dovče, pro někoho, kdo je nemocný, nemůže chodit, např. babičky...a pokud máme nemocné děti....

bobulinka
22. zář 2015

Dnes jsem čekala opět na zahradě mš asi 20 min než si dítě dohrálo, takto strávený čas by byl skvělý třeba na nákup. Ideálně pak při čekání ve frontě, v autě když jsem spolujezdcem a při návštěvě tchýně během jejího megadlouhého monologu co jí zrovna bolí 😀

bonnie_parker
23. zář 2015

1. Když se neprozradíte šéfovi, tak na nudné poradě v práci. Stejně se tam člověk nedozví nic nového 🙂
2. V MHD. Konečně jde ta doba, kterou tam člověk stráví, nějak smysluplně využít.
3. V autě jako spolucestující. Hlavně páteční odpolední špička k tomu přímo vybízí, když může jet člověk rovnou domů a ne se ještě šnekat kolonou do obchodu.
4. Při reklamách v televizi. Můžou být zároveň inspirací, ale nesmí se to přehánět 🙂
5. Než nakyne těsto na buchty. Aspoň nemusím myslet na to, jestli se mi dneska zdrcne nebo ne.

loc
23. zář 2015

1. Kdyz maly spinka pres den a ja se snazim byt co nejvice potichu, abych ho nevzbudila.
2. Kdyz je manzel na sluzebni ceste, vzdy mu pred navratem neco dobreho uvarim. Na to jsou ale nutne cerstve suroviny, se kterymi se samozrejme v tehotenstvi a s 13 m prckem sama tahat nebudu 🙂 .
3. V pripade, ze nekdo z nas onemocni, urcite to posledni, co chceme, je chodit po nakupech. To same bude platit i pro dobu, kdy budu s novym miminkem v porodnici 🙂 .
4. Kdyz jsou posledni teple dny, je skoda je travit nakupovanim, kdyz je muzeme radeji vyuzit pobytem venku 🙂 .
5. Kdyz jsem lina psat nakupni seznam, proste koukám do spize a objednavam podle aktualniho stavu zasob 😀 .

evuna
23. zář 2015

Zdravím☺
Tak Já aplikací s nákupem využila poprvé ....a to proto,že jsem nemocná a z postele nelezu ven.....
Takže v době nemoci je to naprosto super nápad 👍👍👍👍👍👍
A když budu chtít mohu takto pomoci i mamce s taťkou, kteří jsou v důchodovém věku...
A budu šířit dál 🙂 děkuji

tajemna30
23. zář 2015

Dobrý den,

všude tam, kde mám chvilku "pro sebe", nikdo po mě nic nechce 😀 Ideální je to když čekám na dcerku na kroužcích, tak mám hodinku a to je tak akorát "prošmejdit" stránky Tesco a nakoupit. To je pro mě opravdu efektivní využití hodinky kdy tam musím čekat
Dále na wc. Když malý dopoledne spinká. Při cestování vlakem nebo prostě v klidu a pohodě večer, když u nás všichni spí.

bara_itesco
autor
23. zář 2015

Zaznělo tu skutečně několik možností využití naší mobilní aplikace Tesco Potraviny on-line, které by mě dřív nenapadly 🙂 Moc děkujeme za všechny vaše tipy na místa a situace, kde všude nakupujete on-line! Slevový e-kupón na 800 Kč od nás za své nápady získává @lenculina . Milá výherkyně, napište mi prosím do soukromé zprávy svou e-mailovou adresu.

Pokud si chcete zkusit prostřednictvím naší mobilní aplikace objednat svůj první nákup přes Tesco Potraviny on-line, máme pro vás speciální slevový e-kupón na první nákup. Aplikaci si můžete zdarma stáhnout zde: http://www.itesco.cz/cs/ostatni-sluzby/mobilni-... Krásný den!

lenculina
23. zář 2015

😵 😵 😵 juuu děkuju moc !!!