Jak jste spokojeni se službou Potraviny on-line?

tesco_xenie
18. dub 2015

Je něco, co byste změnili, nebo naopak na službě vyzdvihli?

hollybelly
19. dub 2015

já na to čekám jako na smilování až tato služba dorazí i k nám .. jsem samoživitelka a tahat kočár a 2 obr těžké tašky už začíná být nad mé síly... Ostrava je třetí největší město a vyhlížím už víc jak půl roku... ☹

jika10
19. dub 2015

Hlavně jí nerušit, protože to by byla moje smrt. Nejlepší služba, kterou využívám

andelka
19. dub 2015

Mám pocit že před časem se tvrdilo, že po novém roce mají i k nám zavést rozvoz z Tesco. Je duben a na mapě pořád nic, nedováží se.

nita1984
19. dub 2015

Také spokojenost, i když poslední dobou se trochu pohoršila kvalita 😖

pisisvori
19. dub 2015

Me jen napadlo, jestli by bylo technicky mozne dat nejak vedet, kdyz neco neni nebo ze je nahrada. Treba mailem poslat fakturu nebo info. Kdyz objednavan treba 2 dny dopredu a chci neco varit a ono to neni a vim to az ten den atd. Ale je mi jasne, ze to muze byt slozite.
Jinak spokojenost.

veliisek
19. dub 2015

Taky bych brala,kdyby tato služba byla i u nás. ☹

prumyslovacka
19. dub 2015

Spokojenost na maximum 🙂

ladik1
20. dub 2015

Objednáváme pravidelně a spokojenost - jediné co mi občas uniká je, když si objednám třeba sýr a přijde v celku, nenakrájený - brala bych kdyby šlo napsat někde do poznámky, jak sýr chci - plátky, bloček... jinak ale super služba a maximální spokojenost ( i s ovocem a zeleninonou), hlavně s pány řidiči: milí, ochotní, supr!

kvakuska
20. dub 2015

@tesco_xenie spokojená nejsem, protože služba u nás není .... a nemyslím si, že Olomouc je malé město ... teď na mateřské bych určitě využívala, za rok už mi to asi bude jedno ... tak třeba potom na stáří se dočkám zřízení služby i u nás 😒

andelka
20. dub 2015

@kvakuska nápodobně. Tesco máme v dosahu (ovšem se dvěma dětma a bez auta tam moc nechodím), 70tis. obvod a nic.