Jak jste strávili letošní velikonoční svátky?

tesco_xenie
7. dub 2015

Včera jsme měli Velikonoční pondělí! Čím jste odměnili mlsné koledníky? 🙂

germaine
7. dub 2015

Sladkostma z Tesca, ne ne opravdu nešplhám 😀

mina_
7. dub 2015

Tak my si objednali nákup s dovozem domů před týdnem, když byla v akci vejce, takže bylo co barvit 🙂 a za chvilku mi přijede další nákup.

jijulka
7. dub 2015

byli jsme na výletě 🙂 Jinak závoz z Tesca je nelepší služba na světě 😀

ladik1
7. dub 2015

Včera jsme obešli jsme s dětma babičky, kamarády a jeli na chalupu, kde nás chytla sněhová vánice, doufám, že letos poslední 😀 Koledníkům jsme dávali barvená vejce v cibuli, domácí slivovici a stužky na pomlázky, a tšm nejoblíbenějším pidi koledníkům k tomu nějakou mňamku - Brumíky, čokoládové penízky aj...

yvonneullmann
7. dub 2015

Vyrazili jsme s tatkou na výlet do Brna. Prosli jsme 4krat dokola celou olympii stavili se na jidlo. Koupili nove věcičky a vecer koukali na pohádku... Kluci rano jeste pred odjezdem obesli babičky vykoledovali cokolady a přesnídávky ja mezitím přichystala oběd... Byl to supr den....

yvonneullmann
7. dub 2015

A jinak odmena pro Tatku byli nejake ty cukrovinky a malinkej dostal cepici boticky a mlsání ve forme predsnidavecky

klaarka
7. dub 2015

Nam nastesti nefunguje zvonek,tak nikdo nezvany neotravoval. Prijel jen objednany kolednik,ktery vsak chtel mou kreditku za koledu... Ano,objednala jsem si hned na dopoledne nakup z Tesca 😉. Usetril mi cas,ktery jsem mohla venovat rodine.

symcca
7. dub 2015

Bydlíme na samotě, tak přijeli na mrskačku akorát synovci, kterým jsem dala do balíčku čoko-vejce a doma pečené máslové a kakaové sušenky 🙂 A večer jsme si s manželem zahráli poker 😎

tesco_xenie
autor
7. dub 2015

Vzhledem k tomu, že my doma máme samozvané gurmány, tak jsme letos kromě tradičních kraslic dávali i čokoládová vajíčka finest z Tesco. Před Velikonocemi je měli v akci, tak jsme je zkusili a chlapům šmakovali 🙂

symcca
7. dub 2015

@tesco_xenie Kolik obsahují kakaa? Většinou tyto sladkosti nekupuji, málokteré má něco společného s čokoládou, tak proto se ptám 😅

tesco_xenie
autor
7. dub 2015

@symcca Dobrý den, vajíčko z bílé čokolády obsahuje 28% kakaové sušiny (tzn. kakaa). Vijačko z tmavé čokolády obsahuje 53% kakaové sušiny. 😉

siraela
7. dub 2015

Byli jsme na nákupu v Tescu, kde jsme koledníkům nakoupili čokoládové vajíčka a nějaké Margot vajíčka a také Kinder vajíčka, které byli v akci. Děti měly radost!

symcca
7. dub 2015

@tesco_xenie Tak tomu tmavému tleskám 😉

hojda
7. dub 2015

@tesco_xenie Je pravda, že Tesco se chystá z českého trhu odejít? Kdo nám bude vozit nákupy? ☹

hojda
7. dub 2015

@symcca Finest čokolády jsou výborné. U nás vede hořská s mentolem.

kikimaruska
7. dub 2015

@hojda od nás už 5.4.2015 odešlo a dost mě to tedy vadí 😒 . Tj.zrušili nám hypermarket a zbyl tu jen malý supermarket, který se nabídkou nedá srovnávat ☹ .

mina_
8. dub 2015

@tesco_xenie Tak s tím odchodem z cz by me to taky zajímalo..... celé dlouhé roky čekám, až začnete vozit jídlo i v okoli ústí nad labem, kde mám babku a už se toho zřejmě nikdy nedočkám ☹ Neznám nic lepšího než naklepat nákup na pc a pak už by to babce jen přivezli a my nemuseli trávit hodniny v nákupáku 😠 😠 😠 😠 😠

bielanevesta
8. dub 2015

Koledováním po vsi 🙂

tesco_xenie
autor
8. dub 2015

@hojda
@kikimaruska
@mina_
Můžeme Vás ujistit, že společnost Tesco zůstává na českém trhu. Změny, které nyní probíhají se týkají způsobu řízení společnosti, kdy se snažíme tento proces maximálně zefektivnit, abychom byli schopni poskytovat našim zákazníkům ty nejlepší produkty a služby. Neustále se snažíme modernizovat naše obchody a doplňovat naši nabídku tak, aby každý náš zákazník našel v obchodech Tesco nebo na naší službě Potraviny on-line to, co hledá.

valuvka
8. dub 2015

My strávili celý velikonoční prodloužený víkend na bio farmě, děti si moc užili zvířátek a i dobrého papání 🙂

hojda
8. dub 2015

@tesco_xenie Díky za odpověď, v tisku jsem četla jiné informace, tak uvidíme časem, jak to dopadne.

symcca
8. dub 2015

@tesco_xenie Prosím, plánuje se také online prodej potravin na Vysočině? Díky 🙂

tesco_xenie
autor
9. dub 2015

@symcca Dobrý den, máme v plánu celou ČR. 🙂

symcca
9. dub 2015

@tesco_xenie Bezva, tak snad ty plány jsou v blízké budoucnosti 😉