Nakupujete potraviny přes internet? Znáte službu Potraviny on-line?

tesco_xenie
20. říj 2014

Nakupujete potraviny přes internet? Slyšeli jste o službě Potraviny on-line, díky které si můžete svůj rodinný nákup vyřídit přes internet? Vyzkoušeli jste již tuto službu? Jaká byla vaše zkušenost?

kammka
3. lis 2014

já bych ráda tuto službu vyzkoušela, ale bohužel, asi jsme moc velký zapadákov, přitom nejbližší tesco je od nás pouhých 17km, takže smolík.. kdybych ho měla za rohem, tak to nepotřebuju, takže pro mně je to služba na prd.. 😒

terez27
3. lis 2014

ahoj, můžete mi poradit?když objednám nákup dneska s dopravou ve středu a budou v něm akční položky z letáku, který plati od středy, bude mí účtována akční cena?díky

kacirek00101
3. lis 2014

Samozřejmě, že platí středeční ceny.

svoba
3. lis 2014

Ano. Matkám to rozhodně usnadní život 🙂

kammka
3. lis 2014

jenže bohužel jen matkám, které mají tesco tak jako tak za rohem.. my ostatní ze vsi se budem dál vláčet z práce s taškama, abychom nemusely nakupováním trávit cenné víkendy... ach jo..

monivo
3. lis 2014

@bublifuk
@pisisvori přesně to je ten problém, proč do této služby nechci jít. Jak si zajistíte, aby vám nedovezli něco, co má trvanlivost méně jak 3 dny (vakuovaná šunka, plátkový sýr, jogurty...). Já jsem na tohle dost alergická, V obchodě by něco takového nekoupila, protože vím, že bychom to nemuseli stihnout sníst.
Jak to řešíte vy, které tuto službu využíváte? A nakupujete i pečivo?

ladie
3. lis 2014

@monivo tak to se mi nikdy nestalo (ťuk, ťuk, ťuk), že by mi přišlo něco, co má kratší trvanlivost, než týden. A pečivo kupuju jen "na snídani" (takže třeba jen tři celozrnné housky a dva rohlíky) - vždycky je to čerstvé, i když ne křupavé a vypečené jako z pekárny 😉

somalicats
3. lis 2014

Mě na téhle službě nejvíc odpuzuje to, že ve své podstatě nemám jistotu, že dostanu vše, co jsem si objednala. Ono je hezké, že se nabídne náhrada, ale já jsem zvyklá nakupovat přesně to, co momentálně potřebuju, zejména když chystám nějakou událost, vymyslím "menu" a pak bych pro půlku věcí stejně musela někam jet, protože mi to nedovezou a náhrady nevyhovují... Akce jsou to poslední, co bych řešila, pro mě je podstatné vědět, že když si něco objednám, tak mi to také přijde. Dokud toto nebude itesco splňovat, není tato služba pro mne zajímavá.

kammka
3. lis 2014

tak mně by úplně stačilo, kdyby mi dovezli základní věci na vaření, jako je mouka, oleje, cukr, sůl, přílohoviny, luštěniny, čaje, kafe.., mlíko, obyčejné sýry, drogerii... prostě ty nejzákladnější potraviny..se kterými když budu jezdit hodinu z Prahy autobusem, tak to bude fakt žůžo.. u nás je lidl, ale tak se v poslední době zhoršil, že třeba mají 4 mandarinky, žádné banány, jednu salátovku.. dobré dva týdny nebyly konzervy pro kočky a třeba máslo jen tzv. selské za 40kč...takže jsem nakonec musela i jinam.. 😠 😠 😠 😠

bublifuk
4. lis 2014

@monivo když Vám nákup přivezou vše si kontrolujete, to co se Vám nezdá, můžete bez udání vrátit přímo řidiči který Vám nákup dovezl a on hned částky odečte od celkové ceny. Já se tedy nesetkala že by mi přivezl něco, co by mělo do tří dnů projít nebo něco co nebylo čerstvé..... dokonce jsem jednou prubla i koupi čerstvého lososa a musím říct že byl opravdu v pořádku...... jak říkám, čím více je služba rozšířenější tím více se snaží....... ale co člověk to názor......... já jsem spokojená, doufám že budu i nadále.... 😉

ladie
4. lis 2014

@somalicats hele, ty náhrady nejsou tak horké, jak to tady vyznívá. Mě třeba za celou dobu, co objednávám (a že to nebyly zrovna dva, tři nákupy 😉 ), došlo celkem asi 10 náhrad a jen jednu jsem odmítla (když mi místo značkového pracího prášku v akci přivezli jakýsi Rex či něco podobného). Jinak to byla náhrada typu - nemám konkrétní značku zakysané smetany, tak přivezu jinou v odpovídající ceně apod.

@monivo jak píše @bublifuk Při převzetí nákupu si můžeš věci zkontrolovat a COKOLI řidiči vrátit. Bez řečí to odečte z ceny nákupu. Prostě nemusíš převzít nic, co nechceš.

milerka30
4. lis 2014

Mám s touto službou výborné zkušenosti. Žijeme s přítelem na vesnici, jsem na domácnost a nákupy sama, takže když jsem marod, nebo nestíhám, tak je pro mě tato možnost k nezaplacení. Nákup si v klidu doma vyberu, platím kartou při převzetí zboží a nemusím se s tím tahat do auta, z auta....vyloží mi to před dveře od baráku nebo kam si řeknu. Zelenina, pečivo... vše vždy čerstvé, náhrady minimálně. A když už nějaká byla, tak kvůli těm pár korunám rozdílu jsem určitě neřádila. Jsem vděčná, že se nemusím marod či utahaná vláčet mezi regálama.

akaczenkaa
4. lis 2014

Nakupuji pravidelně, každý měsíc velký nákup a je to super, jsem sama, bez auta, tak tyhle velké nákupy bych uskutečňovala na několikrát, ušetří mi to spoooustu času a nervů ;) Naprostá spokojenost, vždy proběhlo vše tak jak mělo, pánové jsou vždy milí, super! 🙂

tesco_xenie
autor
4. lis 2014

@cobaltino Je mi líto, že zatím nejsme schopni objednávku dodat do Vašeho města. Pořád se rozšiřujeme, proto sledujte nas na webu. Jakmile zpřístupníme službu ve Vaše lokalitě, pošleme zprávu mailem. 🙂

tesco_xenie
autor
4. lis 2014

@teeerez Děkuji a předávám Váš nápad kolegům 😉

tesco_xenie
autor
4. lis 2014

@noelan Dobrý den. Usilujeme o další rozvoj naší společnosti, aby všechny naše služby byly dostupné pro všechny obyvatele. Ostravu chceme spustit příští rok. 🙂 Chcete-li být informována až budeme dovážet i do Vaší oblasti, předregistrujte se a budete vše vědět jako první. http://www.itesco.cz/potraviny-on-line-predregi...

somalicats
4. lis 2014

@ladie No jo, jenže já mám svoje preferované, některé značky nechci vůbec, a tady nevím, čeho se mi ve finále vlastně dostane. Je hezké, že to můžu odmítnout a vrátí mi peníze, ale pak pro mě celá ta služba ztrácí smysl, neb stejně do toho obchodu musím. Jo, kdyby tam byla možnost volby - nechci náhrady - a mít potvrzeno předem, co v reálu dostanu, to by byla jiná, měla bych čas si dozařídit zbytek.
Ale co se mě týče, tahle služba je mi celkem jedno - mobilní jsem, s dětma si musím umět poradit (koneckonců když byla starší dcera miminko, to tahle služba vůbec neexistovala a i kdyby, nedosáhla bych na ni), takže si nakoupím v klidu to, co potřebuju, přímo.

pitruskaskarolinkou
5. lis 2014

Dobrý den, prosím nelze nakoupit všechny potraviny, které vidím v létáku ? Některé věci na itesco.cz vůbec nejsou...

tesco_xenie
autor
5. lis 2014

@pisisvori
Dobrý den, děkuji za příspěvek. Budeme se snažit to co nejdřív vyřešit. Již velice intenzivně na tom pracujeme 🙂

tesco_xenie
autor
5. lis 2014

@terez27 Dobrý den, ceny zboží uvedené na internetových stránkách jsou pouze orientační, na které je zákazník upozorňován v našich obchodních podmínkách, stejně tak v potvrzení objednávky. Abychom zaručili doručení co nejčerstvějších potravin, Váš nákup je vybírán vždy až v den doručení. V době dodání se cena některých položek může lišit od ceny uvedené na internetových stránkách. Za termín nákupu v našem obchodě se nepovažuje termín objednávky, ale termín doručení.

tesco_xenie
autor
5. lis 2014

@kammka Dobrý den, klikněte prosím na tento odkaz http://www2.itesco.cz/potraviny-on-line-overeni... a zkontrolujte, zda je naše donášková služba dostupná ve Vaší lokalitě, či nikoli. Pokud ano, zaregistrujte se na webu a nakupujte z pohodli domova. Naše služby jsou dostupné nejenom ve velkých městech jako je Praha či Brno, ale také v jiných lokalitách.

tesco_xenie
autor
5. lis 2014

@pitruskaskarolinkou

Dobrý den,

Snažíme se, abychom Vám nabídli co nejširší sortiment výrobků. Pokud ale nemůžete najít některý z výrobků, pak:

Obchod, ze kterého dostáváte Váš online nákup, nemusí být stejný obchod, kam obvykle chodíte nakupovat. Nabídka jednotlivých Tesco obchodů se může lišit.

Vámi hledaný výrobek patří mezi skupinu produktů, které bohužel nejsme schopni doručit.

kammka
5. lis 2014

@tesco_xenie to jsem udělala, zaregostrovala jsem se před více než rokem, ale lokalita 40km od Prahy je pro Tesco asi nadále nezajímavá, takže holt mi zůstává ten lidl a od příštího roku, kdy nastupuju zase do práce to bude v Praze Billa, budu holt tahat přeplněným busem ty tašky.... 😠 😠 😠 😠 😠

martiska36
6. lis 2014

@tesco_xenie
Dobrý den, znám a využívám dlouhodobě a za mě super. Mám jen dotaz, možná jste to tu už řešili, nečetla jsem celou diskusi. Mohu uplatnit při objednávce přes net "vaše speciální kupony", které chodí poštou při vyúčtování nebo při jiných jednorázových akcích ?
Děkuje zdraví Martina

tesco_xenie
autor
6. lis 2014

@martiska36 Dobrý den, na eshopu lze uplatnit pouze elektronické kupóny od eshopu. Za nákup dostanete dvojnásobek Clubcard bodů. Ovšem, uplatnit slevové kupóny od Clubcard můžete jenom na prodejně.

pablinka
6. lis 2014

dobrý den, byla bych moc ráda, kdybyste své služby rozšířili i na České Budějovice 🙂

andrissek
6. lis 2014

Dnes jsem poprvé objednala nákup . Zítra mi to dovezou ,jsem docela zvědavá 🙂

florentina
6. lis 2014

My si objednáváme Tesco do práce, dohromady kolegyně z kanceláře, ať nemusíme každý den tahat nějaké jídlo z domu. Celkově jsem se službou spokojená, náhrad bylo jen pár a vždy odpovídající. Ohledně doby spotřeby není většinou problém, vždy minimálně 10dní i víc u šunek, jogurtů a tak. Akorát teď se nám stalo, že kolegyně dostala 4 tvarohy a všechny prošlé. Volala tedy do Tesca a ještě ten den obdržela na výměnu jiné, takže chyba byla rychle a bez problémů napravena. Nikdo není neomylný, takže jednání o výměně oceňuji jako kladné.

evcann
6. lis 2014

@tesco_xenie zrovna dneska mi privezli nakup 🙂, vyuzivam pravidelne, je to fajn, jen me obcas mrzi nahrada, ale zadna hruza, nemusim se tahat s nakupama, lahve, stelivo a tak

mvkoty
6. lis 2014

Dneska jsem obdržela první nákup a musím říct, že max spokojenost. Řidič milý, ochotný.

@kammka kterým směrem od Prahy jsi? Já jsem také 40km od Prahy a vozí mi zboží z Kladna.