Autosedačka do prostisměru - zkušenosti

kozaci
30. led 2019

Ahoj holky,
ráda bych pořídila protisměrnou autosedačku. Po klasickém vajíčku, čili pro mimčo cca od jednoho roku. Jsou hooodně drahé, proto vás prosím o rady a zkušenosti:
1) sedačka, kde bude mít dítě dost prostoru pro nožičky
2) aby dítě mohlo vidět z okénka (vyšší sedačka)
3) isofix
4) za jakékoliv další rady a postřehy budu ráda!!!
Mockrát díky!!!

aktakd
30. led 2019

@kozaci Doporuju skupinu na facebooku "deti proti smeru", me hodne pomohla ve vyberu.

ha_ja
31. led 2019

Besafe izi Kid X2 i-size.

badyr
31. led 2019

@kozaci máme otočnou od Britax Römer a jsem velmi spokojená. Byla sice drahá, ale nelituji, velmi pohodlné umístění dítěte, polohování, otáčení po/proti směru jízdy. Za mě už by se ani jiné vyrábět neměly 😉

Máme be-safe a super😉

nikolaamiminko
31. led 2019

Mame tez otocnou Britax Römer a naprosta spokojenost 👌

alishka111
31. led 2019

Ano "Děti proti směru" je nejlepší. My máme Axkid Minikid, je skvělý, místa na nohy má dost i 4letá dcera. Jen je teda na pásy, je totiž až do 25kg a isofix je jen do 18ti...

lizzie02
31. led 2019

@kozaci Máme v autě isofix, ale stejně máme na pásy, máme Axkid Minikid 2018. Doporučuji si je dojít osahat do obchodu, popřípadě vyzkoušet do auta, ale někam kde jsou schopný poradit, my byli ve dvou obchodech u nás a nakonec jeli do Prahy do centra autosedaček, musím říct, že tam věděli o čem mluví a hodně nám poradili 🙂 jo a z okénka vidí krásně, pořád kouká ven 🙂

martulka6188
31. led 2019

Mame Be safe izi modular i size a jsem s ni moc spokojena. Splnuje vse, co jsi popsala. Patri teda ale do kategorie hodne drahych. Rozhodla jsem se pro ni, protoze dcera je celkem vysoka a chci, aby jezdila co nejdele v protismeru, tudiz jsem hledala sedacku s co nejvetsim prostorem pro nohy. Nevim, jestli to maji vsechny Be safe, ale tato je na isofixove zakladne, u ktere se da s rostoucim ditkem posouvat vzdalenost od operadla zadniho sedadla. Samozrejme to ubira misto spolujezdci, musi se posunout predni sedadlo. Ale mame obe auta velka, tak to neresime.

liduska66
19. říj 2019
Uživatel liduska66 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od liduska66.

Nedavno jsme se na jednu byly divat v Malviku, chceme s isofixem, tak aby to bylo proti smeru ale case aby to slo dat i po smeru jizdy.

zelenaesmolda
20. říj 2019

@kozaci
taky doporucim skupinu deti proti smeru,poradi ti s vyberem opravdu kvalitni sedacky

alzibetka
20. říj 2019

Kde mají prosim prodejnu? Nehledame ještě sedacku ale vajicko 🙂

zelenaesmolda
20. říj 2019

@alzibetka
doporucuju centrum autosedacek,dve prodejny v praze,jedna v brne

liduska66
22. říj 2019
Uživatel liduska66 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od liduska66.

Tak vajicka tam mají taky, ptejte se na znacku Avionaut, my ji mame a jsme s ni moc spokojeni!

zelenaesmolda
22. říj 2019

@liduska66
uz jste bourali,ze jste spokojeni? 🙂

alzibetka
24. říj 2019

Děkuji a tak hledate sedacku tedy ve stejne znacce jo?

zelenaesmolda
2. lis 2019

@kozaci
cos nakonec vybrala? 🙂

kozaci
autor
3. lis 2019

@zelenaesmolda
Nakonec máme Axkid minikid.

zelenaesmolda
3. lis 2019

@kozaci
parada,skvela volba!

skorinka423
14. zář 2020

no já teda raději sázím na prodejny s několikaletou praxí a odbornou kvalifikací, dobrýma cenama a velkým výběrem...koupila jsem cybex a maximální spokojenost

zelenaesmolda
15. zář 2020

@skorinka423
coz je podle tebe ktera prodejna?protoze v jine diskuzi jsi doporucovala vejce z trojkombinace coz rozhodne dobra volba neni

skorinka423
21. zář 2020

proč myslíš že není? když to je kvalitní testovaná značka, která nabízí všechny 3 varianty, tak nevidím důvod 😉