Autosedačka Maxi-Cosi Tobi 2010 - prosím o zkušenosti

1velrybka
5. únor 2015

Ahoj maminky, chystám se koupit bazarovou autosedačku Maxi-Cosi Tobi 2010, prosím, je to dobrá volba? Nejdřív jsem chtěla pultíkový Cybex, ale po přečtení recenzí, kde maminky psaly, že jim tam děti nechtějí sedět, protože je to omezuje hodně v pohybu, jsem to zavrhla. Naše malá neposedí, takže to by pro ni určitě nebylo. Je ta Maxi-Cosi Tobi 2010 bezpečná? Prosím jakékoli postřehy, ať už pozitvní nebo negativní. Děkuji.

hojda
5. únor 2015

Nám se zdál tobík hrozně malý, tak jsem pak koupili Priorifix s isofixem a vyšla do 3 let.

lulii
5. únor 2015

@1velrybka Sestra má Tobi z roku 2009 a je max spokojená, použila i na druhé dítko😉

polaks
5. únor 2015

Mali sme pre všetky deti,perfektná sedačka,jazdili sme aj na ďaleké trate,boli sme autom v Bulharsku 1600km tam a 1600km späť..A deti úplne v pohode sedeli,je fakt pohodlná..Vrelo doporučujem!!! @1velrybka

renig
5. únor 2015

Máme pro dceru, které je 3,5 roku a pořád ji používáme. Je od 9-18 kg, takže ji můžeme ještě využít a myslím, že se dá i zvýšit opěradlo hlavičky. Akorát, že jak je sedačky vyšší, tak se jí do ní špatně samotné leze, musím ji tam vyzvedávat. Ale jinak spokojenost, patří mezi ty bezpečnější.

1velrybka
autor
5. únor 2015

Holky, moc díky za názory.
@hojda
@lulii
@polaks
@renig