Škoda Superb III a 3 děti. Vejdou se dozadu 3 autosedačky?

27. kvě 2022

Prosím, má někdo škoda superb III a 3 děti ? 8let,5let a novorozenec. Vejdou se dozadu 3 autosedačky? Jak je máte rozmístěné, popřípadě jaké autosedačky máte? Budu tam potřebovat nacpat vajíčko a 2 sedačky 15-36kg. Děkuji

orchidis
27. kvě 2022

ne, bohužel, kamarádka kupovala větší

krisstina93
27. kvě 2022

Máme a vejdou. Máme 3 děti (7 let, 3 roky a mimino), ale je to tak tak. Užší sedačky jsou třeba Britax Römer Adventure. Akorát vajíčko musím vozit uprostřed, takže je složitější ho tam nacpat, musí se vždy jedna sedačka vyndat, dát tam vejce a pak teprv posadit starší kolem :D

orchidis
27. kvě 2022

@krisstina93 No a to tříleté už máte v sedajdě 15-36? Já myslím, že jde o tohle. Co vím, tak takovéto tři sedačky se tam nevlezou. Ale třeba nějaké speciální superúzké...?

autor
27. kvě 2022

@krisstina93 a máte ty větší sedačky přidělené na isofix? My jo a obávám se, že se doprostřed nic nevleze, ale samozřejmě vyzkoušíme někde u obchodu kde budou ochotni vajíčko půjčit. Tak jedině koupit jiné bez isofixu, sedačky britax mame, užší jsou, mame hubenoury tak vyhovují

autor
27. kvě 2022

tak až my budeme mít malé tříleté, syn bude mít 11,5 takže počítám že klasockou sedačku mít nebude s nějakým uzsim bobanem už se snad vejde

krisstina93
27. kvě 2022

Ne na Isofix je nemáme, poutam je klasicky pásem. Jinak by se tam nevešli no. Mladsi má teda 9-18 ale ta je širší, než ta 15-36, má hodně širokou základnu.

konidana
27. kvě 2022

však jde dát jedno dítě v sedačce dopředu a dozadu bych se mezi dvě sedačky nějak vecpala já. Ale na časté nebo delší cesty to asi nebude to nej.

chris_n
27. kvě 2022

Ono záleží taky na sedačce. My třeba máme sedačky od britax, které mají velkém velké nárazové bočnice a ty nedám tři ani do S-maxe. Kdybych ale měla od britax jiné typy, tak bych je tam dala.
Ale Superb bude maly

chris_n
27. kvě 2022

@krisstina93 ale to máš vajíčko bez základny ne?

chris_n
27. kvě 2022

Britax má teď novější sedačky, začaly se vyrábět loni a už nejsou nahoře tak mohutné. Ale vnitřní šířka zůstala stejná. Mám děti normálních rozměrů, žádné hubenourx a do britaxu se vejdou v pohode

krisstina93
27. kvě 2022

@chris_n jojo vajíčko bez základny, nemá Isofix. Ono opravdu kdybych nepoutala pásama, tak se tam tři nevejdou no.

missbufy
27. kvě 2022

v 8 letech pokud je dite vysoke, uz muze mit i podsedak, ten je uzsi nez klasicka sedacka

sirinfirst
27. kvě 2022

Máme sice jiné auto, ale zatím jezdíme tak, že nejstarší dcera je vepředu, za manželem syn v 15-36, uprostřed vejce, za spolujezdcem já. Jezdí se mi pohodlně. Ake jestli se vejde i větší sedačka, to netuším, asi budeme stejně muset koupit větší auto.

ileni
27. kvě 2022

Take jsme ted resili a nevejdou se. Museli jsme vyměnit auto. Autosedačky máme BeSafe a starší děti mají 5,5 a 2,5 roku....

katebk
27. kvě 2022

My máme superb iii, a vzadu vozím sedačku od britaxu a když jsme tam dali vajíčko, tak přisedla hodně malá tchyně a to měla ramena a nohy u sebe 🙂 teď vozím malinkou ve vajíčku vepředu, až dám dozadu další britax sedačku nevleze se dozadu už nikdo 😁

slunea
27. kvě 2022

u sedaček 15-36 nemusíš kupovat jiné bez isofixu, stačí jej nepoužít. Pokud budou všechny sedačky poutané jen pásem, mohly by se tam vejít.