Doporučte dovolenou u moře

fotografka158
6. dub 2018

Prosim o tipy, kde se Vam libilo 🙂 jedeme dva dospeli, dve deti pet a dva, chceme co nejkratsi let takze jsme koukali do tech 2,5hodin max na Sardinii,Lefkadu zatim. Klidne pridejte tip na konkrétní hotel (hlavne ne daleko od more a pisecna plaz ) dekuju 🌻

zelenaesmolda
6. dub 2018

Co Bulharsko?My jsme jezdili do Obzoru,stredne velke stredisko mezi Burgasem a Varnou,levna dovolena,piscita plaz

fotografka158
autor
6. dub 2018

Ty jo ja Ti nevim Bulharsko me.vubec nenapadlo zatim 🙂 jak je dlpuhy let?

janapetrvalska
6. dub 2018

Turecko teple a ciste more , let 2 s pul hod

zelenaesmolda
6. dub 2018

@fotografka158 z Prahy 2h (kdyz si to vyhledas bude to psat tri protoze 1h casovy posun)

barumat
6. dub 2018

Taky s dvouletou letíme do Bulharska, konkrétně Sveti Vlas (kousek od Slunečného pobřeží, tam je to na malý děti trošku moc divoký podle mě). Hledali jsme kde co, ale poletíme v blbý sestavě tři dospělí plus dítě, takže bud apartmán nebo studio, jinak by platila plnou cenu v dvoulůžáku, nebo Sice přistýlka, takže pohoda, ale já bych pro změnu platila příplatek za jednolůžák. Možností tím pádem dost ubylo, a v rozumný cenový relaci s all inclusive vlastně zbylo jen Turecko, Tunis, Egypt, kam prostě s malým dítětem nechci ani náhodou, a pak právě BG, se kterým mám super zkušenosti. Takže bylo rozhodnuto.

zelenaesmolda
6. dub 2018

@barumat slunecne pobrezi je hnus,hotel na hotelu,je to jako byt ve meste.zkusila ses mrknout treba na airbnb?

fotografka158
autor
6. dub 2018

Ja prace tez nechci Turecko,nenadchlo me, dal zase jvuli delce letu taky ne,jinak bych volila jizni Spanelsko. Ma nekdo zkusenost s Reckem ? Ja byla jen na Ktere, úžasn,Ale dlouhy let

zelenaesmolda
6. dub 2018

@fotografka158 Kreta je krasna,ale neni tam uplne nejlevneji a hlavne v sezone tam bude na male dite si myslim az moc vedro,my jsme byli zacatkem zari na dva tydny a dekovali jsme bohu ze jsme nejeli v hlavni sezone protoze bysme se upekli.Zalezi jaky mate rozpocet no...

fotografka158
autor
6. dub 2018

Jak rikam na Krete jsem byla, super,ale moc dlouhy let, proto by me zajimalo blizsi Recko kupr ta Lefkada

zelenaesmolda
6. dub 2018

@fotografka158 a odkud bys vlastne letela?

barumat
6. dub 2018

@zelenaesmolda Já to tam právě znám, letím na jistotu 😁

fotografka158
autor
6. dub 2018

@zelenaesmolda urcite z Prahy

zelenaesmolda
6. dub 2018

@fotografka158 tak to mas kdyz chces letet do evropy blizko vsude,jestli letis o pul hodiny dyl nebo min je uz jedno 🙂

ninizoi
6. dub 2018

Řecko Lefkada podle mě studené moře, asi pro děti nic moc. Pokud máte fb najdete si skupinu máme rádi Řecko tam vám určitě poradí jsou tam lidi kteří tam žijí a nebo cestují. Jinak já byla na Rhodosu tam je moc krásně jen nevím jak dlouhý je let. Krásně je i na Chalkidiki nebo Nea Vrasna. Letět do Soluně a odtamtud je to kousek. 😊

barumat
6. dub 2018

@zelenaesmolda Ještě dodám, že jsem hledala bez omezení zemí na student agency a invii. A stejně na mě vypadlo Bulharsko 😁 Na Slunečným jsme byli spokojení, ale jako tři dospělí s puberťákem - milion barů, restaurací, občerstvení, minigolfů, atrakcí. Pro batole je to tam ale šílená vřava, pláž jako dálnice, atd. Proto jsem chtěla něco klidnějšího. A nakonec padla na Sveti Vlas a bylo jasno - od Slunečnýho je to kousek, tak navštívíme známý místa a známý lidi, a přitom tenhle hotel je v zalesněným svahu u vlastní pláže, klídek. Už je zaplaceno a těšíme se 😍

1miska
6. dub 2018

My letos po dlouhem vybirani vybralu recko zakyntos, hotel poseidon. Pozadavky jsou let cca 2 hodiny, hotel kousek od letiste (deti blinkaji v autobuse) hitel primo na plazi, ne komplex daleko od vseho, tj.pesi vzdalenost mestecka.... ale teprve uvidime....

fotografka158
autor
6. dub 2018

@1miska to zni super, mohu se zeptat od koho a na kolik to vyslo?

1miska
6. dub 2018

@fotografka158 zni, ale kdo vi jaka bude realita 🙂:( s cedokem, 7 noci, 2 dospeli 2 deti cca 60.000..... zakyntos je fajn v tom ze kvuli ochrane zelv je v noci zavreno letiste, tedy jistota ze let nebude v noci, coz mi prijde dost plus, priletet ve tri v noci s protivnyma deckama co hudpu spankove rozhozeny celou dovolenou, brrrr 🙂 🙂

biedronca
6. dub 2018

Levna dovolená , let max 1,5 hodky Bulharsko.Bud Primorsko, nebo Slunecne pobrezi.Najite se do 100kc, vse tam levné, hlavne oblečení za par kaček, vse blizko, plaz cista srprchou.Levně Bulharsko, top!! S polopenzi klidně 12-13 tis osoba

fotografka158
autor
6. dub 2018

@1miska jo tak 60 jsem si dala tak cca strop, ten denni let chapu i u nas by byl dost podstatny 😁

barumat
6. dub 2018

@fotografka158 Pozor ještě na pobytovou taxu, je nově zavedena v Řecku a není zrovna malá.

bayt
6. dub 2018

Chalkidiki

jaaanaluk
6. dub 2018

My byli loni na korfu, hotel sea bird a za nas super. Letos letime na kos, tak uvidime.

zelenaesmolda
6. dub 2018

@barumat tak tri dospeli a pubertak si slunecne pobrezi asi uzijou i kdyz me se tam nelibilo kdyz jsme se tam jeli podivat,pro deti to opravdu neni to prave orechove 🙂

lennus
7. dub 2018

@fotografka158 S Řeckem nesáhnete vedle, byli jsme s 1,5 ročním prckem na Kosu, my na svatební cestě na Krétě a výletě na Santorini a já předtím ještě na Kosu. Jsou tam kvalitní služby, mně se i líbí ty jejich nižší hotely narozdíl od věžáků v jiných zemích. Ke Kosu můžu poslat fotky i nějaké info, kdybys chtěla. Zkusila bych pohledat i hotel, byl přes Invii a super!

pajounek
7. dub 2018

Nam bylo doporuceno a letime do Tuniska (deti 4 a 2 roky, hotel Nour Palace), pisecna cista plaz, pozvolny vstup do more, let trochu pres 2h 🙂

alex35
7. dub 2018

@lennus můžu poprosit o informace k hotelu?

lennus
7. dub 2018

@alex35 Šlo o hotel Boheme - 3hvězdičkový s tím, že člověk se stravuje ve vedlejším 4hvězdičkovém hotelu Apollon. Hotel Bohem je obyčejnější, ale čistý, venku bazén, na jídlo se chodí přes moc hezkou zahradu, trochu se projdete, ale je to docela příjemná procházka, kde jsou květiny a stromy. Dvakrát jsme si půjčili kolo a udělali výlet na jiné pláže v okolí.

pettischwarz
7. dub 2018

a musí to být s cestovkou? letos jsou na léto akce na levný letenky v podstatě kamkoliv a na rozdíl od charterových letů se neletá ve 3 rano.
třeba zpáteční letenky za 1500,- na Kanary,bulharsko, malta,kos,korfu a pak si sami vyberete hotel...
Jinak nam se líbí hotel Colombo na Mallorce, all inclusive, hned u pláže.

barumat
7. dub 2018

@pettischwarz Tohle obdivuju, já bych to nedala. Ještě tak s dospělýma, ale s dětma letět, pak si domlouvat místní odvoz z letiště a domlouvat všechno v hotelu sama, bez (třeba nakonec ani nevyužité, ale i tak) opory delegáta, to je na mě moc velká divočina. A to jazyk není problém, anglicky se domluvím bez problému, ale prostě... Na dovolené mozek vypínám a chci, any se o všechno postaral a všechno mi vysvětlil někdo jiný a česky 😁 Je ale fakt, že přesně za tohle pohodlíčko pak platím, no 🙈