Dovolená v Chorvatsku, kde jste byli?

lucinjka
24. dub 2015

Děvčata, chtěla jsem se zeptat na dovolenou v Chorvatsku. Rádi bychom někde níže (Split, Omiš). Zajímá mě, kde jste byli a jak jste byli spokojení (popř. odkaz na ubytování, místo). Máme dvě děti 2 a 6let. Chtěli bychom jet začátkem července, ale pokud by v daném místě nebylo volno, můžeme jet kdykoliv o prázdninách. chtěli bychom na pokoji klimatizaci, ledničku, wifi. A oblázkovou nebo písčitou pláž. 🙂 🙂 🙂

tilickova
24. dub 2015

Pokud by Tě zajímal třeba ostrov - Brač, letovisko Sutivan, mám kontakt přímo na ubytovatele. Je to hezké a osvědčené ubytování, Jezdili jsme tam na vlastní pěst. Byla jsem tam sice naposledy vroce 2011, ale je to tam krásné a klidné a samotný Brač je nádherný. Jen někomu nevyhovuje, že musí použít trajekt ze Splitu do Supetaru. Ubytování je moc hezké a všechny balkony mají výhled na moře. S majitelem se dá komunikovat v angličtině. Kontakt je na stránkách. http://apartmani-zava.hr/

lucinjka
autor
24. dub 2015

Právě manžel nechce jet trajektem ☹ . Jinak bych brala ostrov PAg, na ten jsem slyšela samou chválu. Ale koukneme 🙂. Třeba manžela zaujme, že překousne ten trajekt 😀 Děkuji

tilickova
24. dub 2015

My to cestování trajektem bereme jako ohromný zážitek. No uvidíte. Každopádně na ostrově to nemělo chybu. Od té doby jsme byli několikrát jinde - u Omiše, v Źivogośči a tak různě na pevnině a nikde to nebylo tak pohodvé jako právě v Sutivanu. Chápu ale, že někoho právě ten trajekt může odrazovat - i kvůli ceně. Pak bych měla kontakt na paní v Źivogośči, ale tam není klimatizace.

teenyel
24. dub 2015

Za mne přímo na Makarské riviéře město Makarska 🙂 nádherné panorama Biokova, krásná dostupnost na výlety viz třeba Split (asi 60 km), odjezdy na Brač a Hvar, krásné moře. Pláže oblázkové. A asi bych tam s dětmi doporučila hotel Dalmácie 😉 Za mne není nic krásnějšího, než na lehátko na moře a koukat tam na hory, na které svítí sluníčko. Miluji to místo. A pro děti by mohlo být i fajn, že přímo kolem hotelu jezdí takový ten vláček do městečka, tak se někdy můžete místo procházky svézt 🙂

petule12
24. dub 2015

@lucinjka na Pag se dostaneš krásně i bez trajektu po mostě 😉

klara_vit
25. dub 2015
Uživatel klara_vit je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od klara_vit.

Ahoj my jsme byli s dětma na ostrově Pag. Kupovali jsme to přes, etravel ale to je asi jedno. Měli jsme to vlastní dopravu, což nám maximalně vyhovovalo, protože jsme si mohli kdykoli kamkoli popojet a navic děti byly podle mě na cestu letadlem ještě malé. Takže Pag určitě dobrá volba

pajik82
10. kvě 2015

Ahoj, my byli nedaleko Omiše, v hotelu Holiday Village Sagitta a byli jsme maximálně spokojeni. All-inclusive, animační program, hned u hotelu vlastní oblázková pláž, děti byli zdarma, o nic jsme se nemuseli starat. Paráda. Přemýšlíme, že letos pojedeme znova, jen se bojím cesty, mladší synek cestu autem moc dobře nezvládá ☹

adrikamika
12. kvě 2015

Trogir je skvělý určitě doporučuji kousek od Splitu, teď tam poletíme na týden už po třetí.. Jinak ostrov Brač 😉

barinkas
12. kvě 2015

určitě Tučepi, v neděli jsme se z tama vrátili 🙂 jezdíme tam několikrát za rok, kukni když tak na moji stránku, mám tam pár fotek z minulého týdne, ikdyž převážně s malou 😀
To co chceš na pokoji je standard, to mají všichni 🙂.
Je fajn, že pláž máš u nosu hned. Vyjdeš z ubytování a jsi u vody...
Makarska, jak tu bylo uvedeno, je taky pěkná, já to tam mám ráda, jen na pláž musíš jít kus pěšo... Pak taky klasika Baška Voda, ale je to tam celkově dražší....
Celkově pokud máš menší dítě, 2 roky, doporučím ty Tučepi, jsou klidnější, Baška i Makarska jsou v sezoně hodně živé večer 🙂 navíc si tam autem můžete zajet...

martinkasmoulinka
21. čer 2015

Byla sem v Lanterna středisko, hned na kraji u Poreče, letos mohu doporučit do zpráv i program pro děti, který nabízím přímo já. Ve středisku výborná restaurace, možnost si sami vařit na apartmánech, pláž oblázková a pozvolný vstup, moře teplé a čisté, spousta atrakcí pro děti.