Kam na dovolenou k moři?

nikolamlyncekova
14. čer 2021

Ahoj holky, hledáme něco s přítelkyni na začátek srpna a zatím to u mě vyhrává Ibiza mate někdo nějaké zkušenosti a doporučení někam na dovolenou nejlépe 6 noci pro dvě osoby do 10 tisíc ? Chorvatsko nebo něco takového ? Mockrát děkuji. Nikde sem ještě nebyla je to poprvé a moc se v tom nevyznám a hlavně je to narychlo

zelenaesmolda
14. čer 2021

@nikolamlyncekova
6 dni pro dve osoby za deset tisic celkem?Tak muzes zkusit lavor se slanou vodou na balkon.
Jinak mezi levnejsi destinace patri Bulharsko a Albanie

marselina
14. čer 2021

@zelenaesmolda lavor se slanou vodou😂😂strašně jsi mě rozesmala🙂

levandule_k
14. čer 2021

Obecně dovolená v sezóně je dražší než třeba teď v červnu. Záleží, co chceš, pokud pokud party, tak na to je Ibiza fajn. Jestli něco klidnějšího, volila bych jinou lokalitu. Nicméně 10/osoba je za mě málo, mrkni se orientačně na ceny, abys věděla, co čekat. Záleží odkud letíš, tak si připočítej cestu na letiště. Někde chtějí poplatek za lehátka na pláži, pojištění...
Je dobré si hlídat vzdálenost od hotelu k moři.
Chorvatsko mám ráda, noční život je na Makarské. Celkově se mi z Chorvatská líbí nejvíc oblast Makarská riviéra, ale já moc nepotřebuji diskotéky a bary, klidně můžu bydlet malém letovisku.
Já bych třeba nejela do Turecka v červenci ani začátkem srpna, známá byla a měli hodně vedro - vůbec nemohli jít bosky po pláži, jak to bylo rozpálené, my byli v září, moře krásně teplé a počasí příjemné, nicméně mě Turecko až tak neoslovilo, na moři byl dost velké vlny a v Chorvatsku bylo to moře hezčí. Hotelový servis byl slušný, jídlo jsme měli super, ale to je zase vždy hotel od hotelu.

levandule_k
14. čer 2021

Já bych si sbalila kufr a čekala na last minute s tím, že nelpím na letovisku, hotelu, zemi. Tak to budeme řešit my a zvýšila bych rozpočet pokud možno.

lv
14. čer 2021

To je fakt málo, možná jedině kemp. Stejně, když pripocitas cestu, pojistky a hlavně prachy s sebou (na tyden na utratu, jidlo tak 10 nejmin) musis mit ten rozpocet větší.

jjasmina
14. čer 2021

@nikolamlyncekova ibiza do 10 000 fakt ne..

fyii
14. čer 2021

@nikolamlyncekova do 10 tis. by jste museli jet busem s vlastnim stravovanim, to letadlem nedate.(Italie). Jinak kolem 10 tis. Osoba je treba Cerna Hora, Albanie - letecky s all incl...

carmenz
14. čer 2021

Do 10 tisíc za oba, nebo na osobu? S dopravou? Co jídlo?
Na osobu to by byl nějaký last minute, fakt bych šla den předem do cestovky (to i možná Řecko se dá), nebo to Chorvatsko v apartmánu, Bulharsko 🤷‍♀️ Za oba 10 tis s dopravou se obávám, že fakt nic.

nikolite
15. čer 2021

Tak těch 10 tisíc/osoba bych řekla že Chorvatsko autem a bez jídla by se asi dalo. Ibiza za tu cenu a v sezóně absolutně nereálná. Já mám naplánovanou Menorku za cca 13000 , ale po sezóně (v řijnu) a vše si zařizuji sama (letenky, dopravu i ubytování) navíc to chce opravdu hodně plánování.

nikolamlyncekova
autor
15. čer 2021

@zelenaesmolda našla sem 8 dni za 10 tisíc i s dopravou já nevím přijde mi ze vy nikdo neumíte proste hledat a když mi chcete Radit takhle debilne tak běžte pryč n jiný dotaz

nikolamlyncekova
autor
15. čer 2021

@jjasmina našla sem nevím o co všem tady jde takové komentáře !

nikolamlyncekova
autor
15. čer 2021

@carmenz našla jsem

jjasmina
15. čer 2021

@nikolamlyncekova hod odkaz na dovolenou za 10 000

nikolite
15. čer 2021

Já bych ti Ibizu za 10 přála a jela bych hned ! Nechcene být zlí jen je to cena opravdu nereálná. Pokud jsi něco takového opravdu našla dej pozor na nějaké nezahrnuté poplatky popřípadě uroveň ubytování ... Mám toho nacestovaného hodně a tato cena v sezóně je podezřelá .

levandule_k
15. čer 2021

I s jídlem?

izz76
15. čer 2021

@nikolamlyncekova Mozna pro jednu osobu, určitě ne za 10tisic pro dva lidi letecky na ibizu🙉

carmenz
15. čer 2021

@nikolamlyncekova Tak nevím, proč se ptáš 😀 Já se ptala na doplňující dotazy.
Jestli jsi našla zájezd letecky pro 2 dohromady za 10 tis na týden, tak jsi samozřejmě pánbůh a vlastně nevím, proč jsi dotaz zakládala. To ani my tady na Koníku neumíme 😂

adula000
15. čer 2021

@nikolamlyncekova tak to mě taky zajímá, ukaž

nikolamlyncekova
autor
15. čer 2021

Já se ptala na pobyt co se tyče cesty a jídla to nepočítám chtěla sem pouze poradit pobyt do 10 tis.

nikolamlyncekova
autor
15. čer 2021

@carmenz bez jídla a dopravy to si hradim sama zvlast já se ptala jen na pobyt

adula000
15. čer 2021

@nikolamlyncekova ptala si se na dovolenou a ne na pobyt, a logicky většina dovolených se bere i s cestou

nikolite
15. čer 2021

@nikolamlyncekova pokud jde pouze o ubytování tak je to o něčem jiném. Ja ubytování hledám na booking.com . Vždy tam najdu co hledám.

nikolamlyncekova
autor
15. čer 2021

@nikolite ano tak také chodím hledat ale teď jsem našla na slevomatu a super jsem spokojena

nikolite
15. čer 2021

@nikolamlyncekova Slevomat je fajn. Jen upozorním u dovolené letaldem se opravdu vyplatí hledat ubytování i s jídlem , alespoň částečně. Jinak cena jídla a nápojů nakoce převýší samotnou cenu ubytování. U cesty autem to tak není (nejste limitování váhou).

nikolamlyncekova
autor
15. čer 2021

@nikolite jedeme autobusem ale děkuji

veroniquecz
15. čer 2021

@nikolamlyncekova muzu vědět kam? Klidně sz. Dík.

levandule_k
15. čer 2021

Ale ono to z tvých příspěvků vypadalo, že máš 10 tis. na dovolenou celkově (doprava, ubytování, strava atd.), ale pokud máš rozpočet např. 15 - 20 tis. je to o něčem jiném.

nikolamlyncekova
autor
15. čer 2021

@veroniquecz a z jakého důvodu by jste to chtěla vědět ?

nikolamlyncekova
autor
15. čer 2021

@levandule_k ne to určitě ne já chtěla jen to ubytko

zelenaesmolda
15. čer 2021

@nikolamlyncekova
Tak nez se zacnes navazet do ostatnich tak se nejdriv nauc svuj dotaz aspon spravne formulovat,hvezdo.