Nákup letenek na Opodo. Máte zkušenost?

evcus
22. srp 2022

Ahojky, nakupoval někdo z vás v poslední době letenky na opodo? Potřebovala bych se na něco zeptat.
Děkuji

ellyem
22. srp 2022

Kup raději letenky přímo přes leteckou společnost, kterou ti portál našel. Kupovat přes zprostředkovatele je kravina.

evcus
autor
22. srp 2022

@ellyem kupujeme vždy přes zprostředkovatele, je to podstatně levnější. Mám konkrétní dotaz na někoho, kdo přes ně v poslední době nakupoval….

ellyem
22. srp 2022

@evcus Levnější? Vždyť mají poplatky, které ti ve finále udělají stejnou cenu jako u dopravce. Je nelogické, že dopravce má vyšší cenu než zprostředkovatel 😉. Já jen, že když se něco stane, letenky fyzicky nejsou vaše... nebudete mít nárok na nic, na to pozor.

evcus
autor
22. srp 2022

@ellyem nelogické to je, ale je to opravdu tak.

rosalline
22. srp 2022

Firma nakupuje přes opodo. Jsem z nich na nervy. Cena nikdy nesouhlasí na fakturu.

thali02
22. srp 2022

@evcus Hledejte letenky opravdu přímo přes leteckou společnost. Ono vám to přijde, že je to levnější, ale ve finále není, nehledě na to, že ta letenka vám vůbec pak nepatří, patří tomu zprostředkovateli. Může se stát, že vám let zruší a peníze nedostanete zpět. My taky takto kupovali s vidinou, že jsou letenky levnější. Půl roků se teď domáháme 24 tisíc, protože let nám zrušili, ale peníze nevrátili 🙂