Tipy na letní dovolenou 2023

lucciem
14. pro 2022

Dejte mi prosím tip na letní dovolenou, přelom červenec / srpen, když máme požadavky - max hodinu od letiště, odlet nejlépe Ostrava, hotel s bazénem, nějaké venkovní vyžití pro děti 5 a 8 let, pozvolný vstup do čistého moře... cena ideál v rozmezí 50 - 60 tis. za 2 dospělé a 2 děti...
Letos jsme byli na Zakynthosu a PECKA ! Hotel (Galaxy Beach) přímo u pláže, kulečník a stolní tenis zdarma, moře, pláž skvělé, ale ta cena za 2 dospělé a 2 děti krapet vyšší... hledáme nejlépe stejné podmínky, za nižší cenu 🙂 děkuji

ellyem
14. pro 2022

Mallorca. My byli letos, sice v cervnu, ale pro 2 dospele + dite nas to vyslo na 35 tisic vc. pujceni auta.

jaja01k
14. pro 2022

@ellyem Můžu se zeptat, to jste kupovali jako zájezd i se stravou nebo jste si sehnali zvlášť letenky a ubytování? Mně totiž, když jsem letos vybírala, přišla Mallorca dost drahá, tak mě zajímá, jak na to 🙂

ellyem
14. pro 2022

@jaja01k Bylo to klasicke all inclusive, kupovali jsme nekdy v unoru 🙂

lucciem
autor
14. pro 2022

@ellyem na Mallorce nás odradilo, že se tam letí navečer a zpátky brzy ráno, takže vlastně dva dny mínus... ale podívám se, děkuji 🙂

ellyem
14. pro 2022

@lucciem Ahaaa. My leteli odpoledne a vraceli se vecer 😀. Zkus pockat po Novem roce 🙂

lucciem
autor
14. pro 2022

@ellyem ideálka... a taky z Ostravy?

lucciem
autor
14. pro 2022

případně název hotelu, jestli jste s ním byli spokojení?
Protože na tom Zakynthosu jsme procházeli celé pobřeží, kde jsme byli ubytovaní a náš hotel se jevil jako ideál... tak proto se ptám i na hotel

ellyem
14. pro 2022

@lucciem Nene. Leteli jsme z Prahy, z Ovy v ten termin nic neletelo, ale vlak nas vysel na par slupek. Porad to vychazelo levneji, nez koupit o tyden pozdejsi termin, ktery byl o dost drazsi 🙂. Zkus kouknout i na Katowice nebo Krakow, z tama byva vic spoju, hodne litame z PL 😉.

ellyem
14. pro 2022

@lucciem My byli v hotelu HSM Canarios park. I kdyz nema 5⭐️, tak super! Na to, ze zrovna zacinala sezona, si nemuzeme na nic stezovat 🙂). Plaz byla 500 m za hotelem, ale nic moc. Spis nic nez moc. Hotel mel ale zajisteny mini bus, ktery vozil ubytovane zdarma na jinou plaz, ktera byla asi 5 minut. A byla fakt super 😍! Meli jsme i super lokalitu, asi hodinu od hlavniho mesta (takze i letiste), autem bylo vse blizko 🙂.

vikinkav
Autor odpověď smazal
Zobraz
pavlinadub
24. led 2023

@lucciem a jaky hotel jsme meli na Zakynthosu? Dekuji