Musím posílat novou pracovní smlouvu Úřadu práce?

nt21
8. únor 2024

Ahojte, chcem sa opýtať, od 1.1.24 som bola na úrade práce, s tým že som si hľadala prácu. Nastúpila som do práce pár dní dozadu, avšak spokojná tam moc nie som. Budem si posielať pracovnú zmluvu na úrad práce, aby ma odhlásili. Akurat aj pokukujem po inej práci. Otázka je, treba potom posielať úradu práce aj novú zmluvu, keby som nastúpila niekam inam? Moc sa v tom nevyznám, tak pardón ak to je blbá otázka 😅

kristyn86
8. únor 2024

@nt21 Ted doloz pracovni smlouvu. Vyradi te z evidence . A pak uz na UP nemusis posilat jinou pracovni smlouvu.

moudivlacek
8. únor 2024

Moc tomu nerozumim, byla jste evidovana na uradu prace a nasla jste si praci? pokud ano, je povinnost do 8 dni nahlasit jakoukoli zmenu - adresa v pripade stehovani, ale i to, ze nekam nastupujete, tim padem vas vyradi z evidence a nebudou za vas hradit zdravotni. To znamena, ze bud si co nejdrive praci najdete, nebo se tam znovu nahlasite, pripadne si zdravotni budete do doby, nez praci najdete, hradit sama.

bledulka84
9. únor 2024

@nt21 pokud se mezi odchodem z první a nástupem do nové práce opět nepřihlásíš na ÚP, tak novou smlouvu posílat nebudeš.