Nemocenská a vycházky. Bude se dentální hygiena počítat jako návštěva zdravotnického zařízení?

18. únor 2024

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak je to když mám termín na dentální hygienu mimo vycházky, bude se to počítat jako návštěva zdravotnického zařízení? Jsem na nemocenské z důvodu těhotenství a bohužel jiný termín by jsem dostala až za par měsíců

emillyhk
18. únor 2024

Chodím na dentální hygienu do ordinace svojí zubařky a normálně jsem si nechala dát razítko, že od-do jsem tam byla. Zdravotnické zařízení to je.

autor
18. únor 2024

@emillyhk děkuji, ja mám právě dentální mimo moji zubařku proto si nejsem jistá ale snad to bude OK 😇

drep
18. únor 2024

Já bych si to radši ověřila telefonicky u dentální hygienistky. Protože je to péče nehrazená ze zdravotního pojištění a v práci na ni taky není nárok na propustku a vlastně by to uznat neměli, i když zrovna ta dentální hygiena fakt je zdravotní péče.

gdpr
18. únor 2024

Vieš si aj vychádzky posunúť aby si ich mala v tom čase treba sa dohodnúť len s Dr, ktorý ti vypísal nemocenskú.

alexandria80
18. únor 2024

A na rehabilitace se to vztahuje?Děkuji

nat
18. únor 2024

Ja jsem treba byla objednana k zubari ,mela jsem to hodinu po vychazkach a na OSSZ mi rekly,ze si zubare mam objednat v ramci vychazek ,ze to neni zivot ohrozujici stav,neco jineho pry je bolest ,jinak by mi sahly na nemocenskou,takze bych to radeji neriskovala...

floren
18. únor 2024

@alexandria80 rehabilitáciu môžeš

nanyh
19. únor 2024

Nech si to omluvit u zubařky. Pokud by ti nedej bůh přišla kontrola, máš to jak doložit. Já tenkrát byla s mamčou u dr. Byla onkologický pacient a zrovna mi kontrola přišla. Vystavili mi ,,omluvenku” zpětně, tu jsem odvezla na OSSZ a vše v pořádku.

goovana
19. únor 2024

@alexandria80 samozřejmě

exbordelar
19. únor 2024

@nat pracovnice na OSSZ zrejme nechodi k zubari. Jinak by vedely, ze preobjednani u zubare znamena termin nejdriv za pul roku 🤣

exbordelar
19. únor 2024

Ja bych k tomu zubari sla. Pracovnicim na urade se diagnozy nesdeluji, protoze nejsou kompetentni posoudit vhodnost lekarskeho osetreni. Coz mj. potvrdily hlaskou o zivotu ohrozujicim stavu 🙄🙄
@nat

nat
20. únor 2024

@exbordelar no me to nestalo za snizeni penez ,a hlavne,lidi si vymysleji nesmysly a spousty lekaru se da naplanovat v ramci vychazek,takze to je zase hledani vymluv a nesmyslu proc nebyt doma a zda je relevantni byt na neschopence .....