Dětský oční lékař - střední Čechy, Praha, jižní Čechy

oliva_o
18. srp 2023

Ahoj, hledám pro kluky (5 a 7 let) očního lékaře. Momentálně chodí k očnímu lékaři v Benešově, ale nespecializuje se na děti a nejsem si jistá jeho postupem, diagnozou a lecbou...potřebuji konzultaci zdravotního stavu a případně přechod k jinému lékaři. Můžete mi poradit lékaře, který se idealne specializuje na děti, přibírá nové pacienty a čekací doba je kratší než 6 měsíců? Lokalita ideálně střední Čechy, Praha, jižní Čechy... děkuji

rebe
18. srp 2023

Oční ordinace Lenti-ka v Praze- Březinevsi. Paní doktorka se specializuje na děti a je skvělá. Čekací lhůta 3 týdny. Akorát zatím nemá smlouvu s pojišťovnami (podle VZP je totiž dětských očních lékařů dost a další není potřeba 😀), takže jako samoplátce.

oliva_o
autor
18. srp 2023

@rebe díky, kolik se cca platí?

rebe
18. srp 2023

@oliva_o Za prevenivní prohlídku to bylo myslím 700. Byli jsme tam čtyři, takže celkem darda, a stálo mi to za to. Má krásnou čekárnu s herničkou, hned vedle je hřiště a přímo před ordinací parkoviště, termín byl rychle, během čekání po rozkapání vyšetřila mě, v klidu zvládla i lehký záchvat hrůzy u nejmladší a povedlo se ji ošetřit.

oliva_o
autor
18. srp 2023

@rebe moc děkuji za informace, v pondělí tam zavolám😃

bazarekanicka
18. srp 2023

@oliva_o Jezdíme do Benešova k očnímu, už když bylo dceři půl roku k MUDr. Dvořákovi, je výborný a dcera díky němu nemusí na operaci. Bere bez objednání, jen nevím jestli bere nové pacienty. https://www.ocnibn.cz/?page_id=576

terulin
18. srp 2023

Jen samou chválu jsem slyšela na Kukátko v Benešově a skvělé zkušenosti mám s Burešovou z Říčan, ale ta se na děti nespecializuje (s dcerou k ní chodím od 4 let, obvykle prý preferuje až 5leté)