Inofolic a Duphaston

zabudnuta
31. jan 2015

Ahoj. Možete prosím poradiť? Užívali ste niektorá Duphaston aj Inofolic zároveň? Pomohlo? A ešte poprosím...Inofolic 2x za deň alebo 1? Čítala som , že niektoré maminky ho brali až 2x za deň. Ďakujem

hodgepodge
31. jan 2015

Ja som brala iba inofolic a dvakrat za den...rano a vecer 🙂

lenz
1. feb 2015

Ja aj aj a inofolic 2x za den do dvoch mesiacov som bola tehostna ale brala som este aj ine lieky ... a aku mas diagnozu ci iba neprawidelny menzes ?

majuskabobi
1. feb 2015

@zabudnuta ak máš pravidelný cyklus, neber ho, lebo Ti ho rozhodí, ten Inofolic- tak ako mne :(
brať ho máš 2xdenne , ale ide to hrozne do peňazí a ak máš dobrý cyklus, zváž či do toho investuješ peniaze

zabudnuta
autor
1. feb 2015

@lenz @majuskabobi ja som v decembri 2013 mala zamlčaný potrat a odvtedy mám také 30 -35 DC a neviem sa nejak dostať do ,,normálu,, tak kvoli tomu beriem Duphaston. Teraz som si kúpila Inofolic tak neviem či mám brať oboje alebo iba jedno alebo ako. A lenz prosím Ťa ty si Duphaston brala po ovulacií? Alebo? Poraď mi prosím. Ďakujem ,,,,,A ten Inofolic beriem od 7DC a doteraz som si dávala iba jeden sáčok večer. Teraz som 13DC

majuskabobi
1. feb 2015

@zabudnuta aha,to mi je luto.. Duphaston nepoznam,ale zvazujem kupu kvapiek-len neviem rozhodnut ci gynex alebo femigrad.. Odporuca sa 2x sacky inofolicu, skus brat dva,uvidis

zabudnuta
autor
1. feb 2015

@majuskabobi ved toto , ze neviem ci to mam brat, a kocky mi tu poradili ze neni dobre brat duphaston cez ovulaciu a mne to tak lekar natavil tak tiez je to na figu

lenz
1. feb 2015

@zabudnuta ja som ho brala az od 25 dc takze to vychadza ze po ale ja som nemavala ovulaciu a este aj som mala nepravidelny menzes ....doktor ti nepovedal od ktoreho dna cyklu ho mas brat u kazdeho je to inak ....inofolic kludne mozes brat to je iba vyzivovy doplnok ti neublizi normalne 2krat denne ho ber

zabudnuta
autor
1. feb 2015

@lenz ja ho mam brat od 14 DC ale vela báb hovorí, že može zastaviť ovuláciu tak sa toho aj dosť bojím. A od kedy si začala brať Inofolic?

majuskabobi
1. feb 2015

@zabudnuta ja som mala v pohode ms,mozno som ho sama inofolicom doplietla.tebe môže pomoct

zabudnuta
autor
1. feb 2015

@majuskabobi o tom gynexe som vela pocula a citala ze je dobry, to prve co si pisala nepoznam.dlho sa snazite?

zorka33
1. feb 2015

@all baby, nestraste, ja nemam vôbec problem s cyklom a gynda mi odporucila inofolic na kvalitu vajicok. naozaj je tolko pripadov, kedy rozhadzal cyklus? 😒

lenz
1. feb 2015

@zabudnuta ja som ho brala tiez najprv 16 dc ale potom mi to zmenil iny lekar v car .... ja som ho brala od septembra a do dvoch mesiacov som bola tehotna tak potom uz nie ...

lenz
1. feb 2015

@zorka33 ja sommo tom nepocula ak hovoris o inofolicu co na nom moze rozhadzat cyklus vsak to je vyzivovy doplnok kys listovej a nejaky vytamin este

zorka33
1. feb 2015

@lenz ved prave preto sa cudujem a pytam, tiez som nemyslela, ze by mohol sposobit cosi take. ale citala som to uz na viacerých miestach..

zabudnuta
autor
1. feb 2015

@lenz a merala si si aj bazalnu? a brala si ten inofolic aj ked si bola uz tehotna?

lenz
1. feb 2015

@zorka33 tak mne pomohol plus zmes inych faktorov tak newiem posudit ;)

lenz
1. feb 2015

@zabudnuta nie nemerala mala som ovu testy ale nikdy mi nevysiel tak newiem som chodila kazdy mesiac na kontrolu sonom odspodku ....nie nebrala som ho ked som bola tehotna to som uz brala obycajnu kyselinu listovu 800 mg

zabudnuta
autor
1. feb 2015

@lenz
takze ty si nemala podla testov ani ovu ked si otehotnela?

lenz
1. feb 2015

@zabudnuta newiem kedy prebiehala tak som nevedela kedy merat po prvom cykle som to zdala 😀

zabudnuta
autor
1. feb 2015

@lenz 😀 ty si pripad. a este sa opytam z toho inofolicu si nemala ,,citelnejsiu,, ovu alebo nafuknute brucho?

hecka
1. feb 2015

Ahoj. Ja som mala dva potraty za sebou v priebehu pol roka. Pri druhom som si nasla dobru gynekologicku a ta ma dala hned na duphaston. Po poslednom potrate som si dala jeden mesiac pauzu a dalsia menstruacia mi uz neprisla. Bola som tehu. Zabralo to vynikajuco. Nie je lepsie sa poradit s gynekologickou? Ja som jej plne doverovala a teda trafila klincek po hlavicke, kedze sa venuje rizikovemu tehotenstvu a je v tom profi. Aj ma super odrodila.

majuskabobi
1. feb 2015

@zabudnuta 3.mesiac a vy?

zabudnuta
autor
1. feb 2015

@majuskabobi nooo mi sme sa aktivne nesnazili ja som mala rok dozadu potrat a odvtedy mam rozhadzany cyklus a ani si nedavame pozor,,,ale dalsia vec je ze muz je prec takze ako povedal doktor mame malu sancu trafit ovu.

@hecka pamatas si ktory dc si brala duphaston?

majuskabobi
1. feb 2015

@zabudnuta moj muz tiez coskoro zacne cestovat,tak do aprila by som si priala babiku 😨

ivca88
1. feb 2015

ved ale 30-35 dc je normalne.... necgapem naco ta cgcu pchat duphastonom..,ja som mala cykli 45-58 dnove,,,,inofolic mi nezabral..... cyklus bol este dlhsi o 2 dni.... a teraz prvy cyklus s dufikom bol 28.... no od 10 dc spinenie...a na 14 dc som dostala menzes.....
Preto si nemyslim ze by sa s tym nemalo zahravat...ked netreba

zabudnuta
autor
1. feb 2015

@majuskabobi tak sa drzte 🙂 a nech mas co najskor dve ciarky 🙂
@ivca88 no neviem sama preto sa ho tak bojim toho duphastonu a neviem co s nim 😀 lekar mi ho ponechal aby som ho brala asi aj kvoli tomu zamlcanemu neviem,,,

lenz
1. feb 2015

@zabudnuta 😀 ...newiem ti povedat lebo tam bola urcita davka podvedomia som sa iba sledovala a uz aj nemozne priznaky som mala :D

zabudnuta
autor
1. feb 2015

@lenz tiez si stale myslela na to ze ci uz si v tom?a potom dr povedia ze nemysli na to ale ako sa to da? 😀

hejterka
20. aug 2018

Baby predavam inofolic, ostalo mi 47 vrecusok, spotreba do 05/2019 za cenu 17 Eur s postovnym. Je to v original krabici. Mam velmi pomohol 🙂

pepapepa
8. sep 2018

Baby prosím vás nemá niekto na predaj duphaston. Som v zahranici a nemám sa k nemu ako dostať. Pls

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre