Odmietnutie povinného očkovania - skúsenosti

barboraru
9. sep 2020

Dobry den,
Mate pls niektora skusenost s odmietnutim povinneho ockovania? Aky postup ste zvolili?
Dakujem za info.

amelia000
9. sep 2020

@barboraru povedala som ze odmietam a to je vsio

barboraru
autor
9. sep 2020

@amelia000 hmmmm, len to je take na hulvata🙂 to ma okamzite nahlasi pediatricka. Chcela by som to mat na papieri. Tak je to troska komolikovanejsie, touto formou.
@amelia000

belllinka
9. sep 2020

@barboraru Pridaj sa do skupiny “Nesuhlas s povinnym ockovanim”. Tam najdes vsetko

amelia000
9. sep 2020

@barboraru no nasa nahlasuje raz rocne. Myslim ze postupy ako odmietnut a naco sa vyhovorit najdes na nete...napr ze tvoje nabozenstvo odmieta tu zlozku vakciny ktora bola robena na bunkach potratenych deti a pod.

barboraru
autor
9. sep 2020

@belllinka a pls, kde sa tu hladaju skupiny? Ja to tu moc nevyuzivam tymto smerom, diskusie a pod🙂

kbeata
12. sep 2020

@barboraru ja som spravila pred 10 rokmi tak,ze som ustne odmietla ockovanie u pediatra,ten ma "nahlasil" hygiene,oni si ma pozvali na prejednanie,spisali zapisnicu ktoru som nemusela podpisat,a vyrubili mi pokutu 116 e.,potom o cca 5 rokov som mala ten isty priebeh aj s tou istou sumou

kbeata
12. sep 2020

@amelia000 i ked vatikan vydal ,ze dolezitejsie je ockovat:(,ale tvoje rozhodnutie bolo dobre

barboraru
autor
12. sep 2020

@kbeata rozmyslam, co s tym ma Vatikan?

nevenka
18. sep 2020

@barboraru to na margo toho, ze niektore zlozky vakciny su robene na bunkach potratenych plodov.

322sima123
7. feb 2021

@kbeata vatikan Bohuzial je mimo a to aj v tomto... a to niesom niaky pohan