Asumate - pozdě vzatá pilulka.

anonym2323
27. pro 2019

Dobrý den, užívám antikoncepci Asumate už skoro půl roku, teď jsem si ale 14.den zapomněla vzít pilulku a vzala ji až po 13 hodinách, pak jsem pokračovala zase normálně. Ale v pauze, kdy měla přijít menstruace nepřišla, dnes už mám zase začít brát nové platíčko. Bude to v pořadku když teď menstruaci vůbec nedostanu? Těhotná bych být snad neměla měli jsme sex pouze jednou a to asi 17.den ale ke konci jsme nasadili kondom, právě z důvodu špatného užití antikoncepce.

ivisek7
27. pro 2019

Pokud jste kondom nasadili až je konci, tak je možnost otěhotnění.. Jak se říká, stačí kapka.. Ideálně udělat těhotenský test a budeš mít jistotu..

anonym2323
autor
27. pro 2019

Nestrašte, to by přeci musela být strašně malá šance, prášky beru jinak vždy pravidelně až teď jsem se s jedním opozdila o 13 hodin, pokud bych se opozdila do 12 hodin nemělo by vůbec dojít ke snížení účinnosti. Takhle jsme měli sex až po dalších 3 pilulkách a přítel se do mě neudělal. Snad se to nestalo :(

martt
27. pro 2019

@anonym2323 Hele nechci tě strašit, ale i když za normálu bereš antikoncepci normálně tak i přesto můžeš otehotnět. Bohužel antikoncepce není 100%. Ještě chvíli bych počkala a pro sychr udělala těhotenský test. A popřípadě bych se pak i poradila s gynekologem. Ja jsem brala antikoncepci cca 8 měsíců. Po půl roce mi menstruaci, tak rozhazela, že jsem ji vysadila a neberu ji už vubec

anonym2323
autor
27. pro 2019

Tak jsem si ten test pro jistotu udělala a je negativní, dnes je to už 13 dní od styku, tak by to mělo být vpořádku.