Bříško dole celé tehotenství

lucaaaaaaqa
12. srp 2017

Ahoj chci se zeptat všichni mi říkají ze až budu mít bříško dole tak rodim jenže já ho mám dole porad 😂 to bříško mi jde už od zacatku dolu roste mi proste dole mám asi divny tvar ale tak by mě zajimalo jestli někdo neví co to znamená ? Je to nějak špatně ? Dekuju

liliana2016
12. srp 2017

Neznamená to nic. Já měla bříško taky skoro po celou dobu těhotenství spíš dole... Asi 3 týdny před porodem slezlo ještě trochu níž... Taky hodně záleží, v jaké je mimčo poloze. Každá to má úplně jinak, ale velikost, tvar ani posazení bříška nevypovídá nic o tom, jestli je nebo není těhotenství prosperující.

lucaaaaaaqa
autor
12. srp 2017

@liliana2016 dekuju moc 🙂

liliprili
13. srp 2017

Kdybys ho mela nahore, nebo treba do strany, tak to budou taky vsichni komentovat 😀 😉 vubec to neres, kazda jsme jina a i kazde mimi je jine. Ja mela bricho taky hodne dole, od pulky tehotenstvi mi dokonce vadily i nektere tehu kalhoty a nosila jsem jen jedny. Vzhledem k tomu, ze jsem (dle doktoru) prenasela, tak jsem na sobe hledala jakekoli znamky a priznaky bliziciho se porodu, zejmena tedy pokles bricha..ten vsak nenastal a ja porodila i tak 😉

lucaaaaaaqa
autor
13. srp 2017

@liliprili aha moc dekuju 🙂 tak dobrý :p je to šílený všichni všechno komentujou :D hrůza všechno je podle nich špatně nebo divné nebo tak :D