Dobrý gynekológ v Prahe pre pacientku s trombofilnými stavmi

kika_smejo
6. čer 2017

Dobry den,

som tu uplny novacik len dnes som sa zaregistrovala 🙂 Velmi by sa mi hodili Vase skusenosti a rady . Hladam dobreho gynekologa/cku v Prahe, ktory ma dost skusenosti s pacientkami s trombofilnymi stavmi a spolupracuje s hematologom/ckou. Chceme s manzelom otehotniet ale potrebujeme najst najprv dobreho genekologa aby nedoslo k potratu. Moj SK gynekolog mi neodporucil bez toho otehotniet, lebo budem potrebovat pravidelne vysetrenia a aj pichat si injekcie. Zostala by som aj u svojho na SK ale vo vyssom stadiu tehotenstva by bolo dlhe cestovanie uz asi narocnejsie. Velmi pekne vam dakujem za pomoc a rady !!!!!!!!!!!
Kristina

elisak28
7. čer 2017

Mela by ses spis objednat do Trombotickeho centra ve VFN, tam te vysetri a urci jaka medikace je vhodna pro dobu poceti a pak by sis tam chodila na kontroly a pro injekce po celou dobu tehotenstvi a sestinedeli. Tehotnych tam maji porad spousty, ja k nim taky chodim. Gynekolog primo spolupracujici s hematologem, to bude asi orisek. Ale kazdy dobry gynekolog uz by se se zpravou, kterou te vybavi, mel umet popasovat ;)

kika_smejo
autor
8. čer 2017

ahoj Elis 🙂

velmi ti dakujem za radu a pomoc! Urcite sa tam pojdem informovat a zaregistrovat. Este raz dik!

bamishop
8. čer 2017

@kika_smejo A do trombotickeho centra uz chodis? Vysetreni a lecba by mely byt reseny ve specializovanem centru a gynekologovi bys mela nosit jenom zpravy. Osobne chodim sem, mam tri deti, vse probehlo vporadku, budes chodit pravidlene na krev a pohlidaji si to, az na zkalede vysledku dostanes pripadne leky na redeni krve http://www.vfn.cz/pracoviste/kliniky-a-oddeleni... .

kika_smejo
autor
8. čer 2017

@bamishop Dakujem za info a pomoc! Uz pozeram ich stranky a objednam sa tam. Dakujem a zelam pekny dnik 🙂