Krvácení po sexu. Co to může být?

4. pro 2021

Holky, chci se optat. Jsem 9.den po menstruaci. Včera byl sex a ja začala krvácet (jasně červená barva). Prosím, co to může být? Ja s tím nikdy neměla problém.
V srpnu jsem byla na gynekologii. (Vše v pořádku- vyšetření a ster čípku), žádný zánět, vše prostě v pořádku.
A teď toto. V pondělí si zavolám na gyndu. Ale můžete mě uklidnit? Že je vše v poradku?
Krvácení bylo celkem silné.

littlebee124
4. pro 2021

Taky se mi to parkrat stalo, ze mi skončila MS a po milování sem začala špinit a nekdy byla i krev 🙏🏻 A za den max dva to bylo v poradku 🙏🏻

autor
4. pro 2021

@littlebee124 diky za uklidnění. Posledni dobou si se mnou to moje telo hraje. Nez dostanu MS tak treba pet dni spinim. A ted toto. 😏

lidija1234
4. pro 2021

Já teda horší zkušenost ale trvalo to delší dobu, dost často se mi stávalo s novým partnerem že jsem po sexu krvácela někdy víc někdy míň. Poprvé jsem si myslela že je to tím že mám před ms tak že byl čípek překrvený ale když se to opakovalo několikrát šla jsem na gyndu dokonce dvakrát poprvé nic nezjistila a řekla že je to tím čípkem no a podruhé mě udělala test na chlamydie a byl pozitivní a musela jsem se léčit.

autor
4. pro 2021

@lidija1234 ja teda doufám, ze manzel je v pořádku. A snad to nebude nic špatného. Dnes jen uz spinim, nekrvacim.

lidija1234
4. pro 2021

Tak to mohl být fakt víc prokrveny čípek,jenom kdyby se to opakovalo tak pak bych vyhledala doktora 😊