Štípání a svědění pochvy uvnitř, co mohu při kojení?

27. črc 2021

Dotaz, z ničeho nic mě už týden strašně štípalo v pochve, když jsem sahla dovnitř abych se vymyla, strašně to bolí.. teď po týdnu to začíná svedit a bolí mě jen horejsek uvnitr.. nevíte co to muze byt? Volala jsem k MUDr, má dovču až do 2.8.
S nikým nespim, ale kdybych s někým spala, tak bych si myslela, ze jsou to snad kvasinky nebo ze třeba střídání partnerů.. nevím co na to, kojim syna.. tudíž nevím zda si třeba nasadit entizol..dekuju moc za radu
J.H.

lv
27. črc 2021

Kvasinky to mohou být i bez pohlavního styku, zkuste nějaké čípky z lékárny

autor
27. črc 2021

@lv Zlatá a nevíte cim to muze byt způsobeno? Myji se stále stejně intimem, kalhotky vše vzdy ciste (ještě aby ne😁) vůbec nic jsem nezměnila, koupu se, jim stejně.. ze dne na den to přišlo.. nejhorší je, ze i pak intimku mám takový žlutejsi výtok silnější žlutá

lv
27. črc 2021

Více cukru ve stravě, jakekoliv oslabeni organismu se může projevit přemnožením, taky to hnusné vedro, dusno..

michaelarousova
27. črc 2021

Canesten,rosalgin nebo boraxove globule ☺️Jako prvni zachrana ☺️ Ja ma to trpim hlavne v lete..to teplo dela taky dost…

autor
27. črc 2021

@lv
@michaelarousova
Moc dekuju holky 😊

martulka88
27. črc 2021

Když píšeš "vymyla", tak se nemyješ vnitřně, že ne? Intimní mýdlo je pouze zevně.

autor
27. črc 2021

@martulka88 ano ano, samozřejmě🙂