Tvrdnutí bříška párkrát denně

lucaaaaaaqa
8. srp 2017

Ahoj chci se zeptat na tvrdnuti bříška ? Cele břicho většinou když jdu do sprchy a teče na mě tepla voda (ne vařící) ale vůbec nevím co to je děje se to parkrat denne a ne každý den 🤔 Díky

vorisekk
8. srp 2017

Mě začalo při prvním těhu tvrdnout břicho ve 30.týdnu. Gynekoložka mě okamžitě posla na kapačky do nemocnice. Záleží na intenzitě tvrdnutí. Já měla více jak 20x za den a to i v klidu. Nakonec se malá narodila ve 33 týdnu 😉

leki
8. srp 2017

Me bricho tvrdlo relativne pravidelne (tak 3x denne), i v klidu, od asi 5.mesice u prvniho, ted v druhym tehu od 19tt (jsem 21). U prvniho jsem to neresila, jen mi vzdy ztvrdlo. Ted jsem to rikala na gynde, pac me to tvrdnuti i trochu boli. Jinak vzdy mi dost ztvrdne pri orgasmu. Doktorka ze je vse ok a mam brat horcik (je proti krecim, muze se ale brat jen do urciteho tt, aby pak nezamaskoval kontrakce). Koupila jsem si dologram s tim, ze kdyz to nepomuze napise mi neco jineho, pripadne to budeme resit. Prvni mimco bylo 3 dny po terminu. Kazdopadne to urcite na gynde zmin, ale ja bych byla v klidu (pokud to neni nejak hodne bolestivy ci hoodne casto, jak psala dama vyse).

lucaaaaaaqa
autor
8. srp 2017

@leki moc dekuji ne vůbec mě to nebolí jen když se koupu nebo i jen tak ale jenom třeba minutu 🙂 tak doufám ze to bude v pořádku moc dekuju

lucaaaaaaqa
autor
8. srp 2017

@vorisekk jejda už? Tak doufám ze tam ještě chvíli zůstane :D i když už bych chtěla aby byl venku :p

leki
9. srp 2017

@lucaaaaaaqa nemas vubec za co 🙂

vorisekk
10. srp 2017

@lucaaaaaaqa Malá to zvládla na jedničku. Než se narodila dostala jsem kortikoidy, aby se jí rychle dozrály plíce a jak se narodila, byla v inkubátoru jen 4 dny a to bez kapaček a podpory na dýchání. Je z ní zdravá a chytrá holčina ❤ Dneska zachraňují i daleko menší děti, tak není čeho se bát i když moje psychika byla taky v háji....

lucaaaaaaqa
autor
10. srp 2017

@vorisekk Jo dekuju to se nedivím taky mám z toho Strach ale jako nejradši už bych to mnela za sebou :/ Ach Jo :p

marticcelli
10. srp 2017

Tvrdlo mi bricho od zacatku tehotenstvi, sla jsem tehdy hned ke gyndr a vyfasovala magnosolv..bricho mi tvrdlo ale i tak.. je to pry priprava delohy na porodni stahy

lucaaaaaaqa
autor
10. srp 2017

@marticcelli Jo dobře zeptám se na to ale
Snad to bude v pohodě je to šílený vždycky to je tvrdé jako míč šílený :D