Zánět močových cest, souvisí to s těhotenstvím?

ivet6594
28. čer 2017

Ahoj holky uz skoro mesic mam problemy se zanetem zrejme mocovych cest krev v moci nemam pouze paleni a bolesti a uz si nevim rady. Jsem ve 26tt tehotenstvi myslite ze s tim muze nejak souviset?

bauskka
28. čer 2017

Pokud te pali pri curani nebo reze tak si urcite zajdi k dr. Zanet mocaku neni sranda a krasne se muze prehoupnout na ledviny. Udelaji ti test moci a vemou krev .. urcite bych si s tim zasla. Radsi jit zbytecne nez pozde a neco zanedbat. Urcite ale hodne pij. Drzim palce

ivet6594
autor
28. čer 2017

No tak ja jsem u doktora byla napsal mi antibiotika ale ty mi nepomohly a na gynekologie mi rekli ze tam zanet nemam.

bauskka
28. čer 2017

Aha tak pokud nemas zanet tak to muze byt deloha. Mela jsem stejny problem v prvnim trimestru. Taky ATB a bez zanetu. Ale nepalilo me curani ani nerezalo, jen me desne bolelo bricho. Nakonec jsem skoncila na pohotovosti potoze jsem i temer omdlela, ale to byl nastesti jen nizky tlak a vsechno bylo v poradku. Dr mi na tu delohu predepsal magnezium Magnoslv a to zabralo

hanica83
29. čer 2017

A podle čeho řekli, že tam zánět není - dělali Ti odběr moči na kultivaci nebo nějaké vyšetření? Je škoda, jestli jsi brala antibiotika zbytečně - na základě čeho Ti je předepsali? Každopádně hodně pij!

lassii
29. čer 2017

@ivet6594 ty jo s tim bych asi zašla na urologii. Zkus hodně pít teplejší vodu nebo čaje, hlavně ne urologické, ty dráždí. V těho to není žádná sranda. Známá používala i v těhu Lichořeřišnici, tak bych se na to zeptala. Mě tenkrát pomohla, ale to jsem jěště nebyla těhu. Moc držím pěsti aby tě to přešlo, je to hrozněj boj, měla jsem to rok v kuse a už jsem byla zoufalá, pak to najednou přešlo 🙂

neta30
29. čer 2017

Zajít na gynekologii, nechat udělat kultivaci pochvy a znovu kultivace moči, pokud je moč negativní tak to může to být e-coli v pochvě, já to měla, příznaky tak jak Vy.

biene007
29. čer 2017

Dulezita je intenzivni hygiena - denne cisty rucnik a pyzamo / spodni pradlo pod pyzamo a prat na max... muze se to takto nevedomky vracet

ivet6594
autor
29. čer 2017

No delali mi odbery jak moci tak kultivaci pochvy a zadny zanet nenasly antibiotika my napsal prevazne s.toho duvodu ze se mi to furt vraci zatim jeste beru nake cipky ale noc my to nepomaha. Hygienu samozrejme dodrzuju jen ty caje se my v tom teple nechcou moc pit

babanci
29. čer 2017

Z močáku mě vyléčila bylinka Zlatobýl. Trpěla jsem na záněty močového měchýře stále, pak jsme začala pít čaj Zlatobýlka od pí. Kamenické a už léta nic.

ivet6594
autor
29. čer 2017

A to muzu pouzivat I v tehotenstvi

kikus16
29. čer 2017

Ja jsem v tehotenstvi na zanet pila brusinkovy caj, v lekarne by urcite doporucili jaky, je jich hodne, i brusinkove tablety.