Bazální teplota. Proběhla ovulace? Kdy?

michaelarousova
24. pro 2020

Ahojky, nerim tento mesic poprve a vse jsem zadala do aplikace do mobilu a nejak se mi to podarilo cele vymazat a zpetne mi to nejde zadat. Tak apson takle natukane do pc. Probehla ovulace? A popripade kdy?

Obulacni pozitivni test jsem mela 21.12 12dc
A podle bolesti bych rekla ze ovulace probehla 22.12

Je ti mozne?

Dekuji ja tomu totiz vubec nerozumim☺️

inah91
24. pro 2020

@michaelarousova já bych řekla, že to sedí na ten 13dc, jak je poznačeno 🙂 Ještě je třeba počkat na další měření aby bylo pravidlo 3 po 6, ale i ovulák a bolesti máš, tak to asi bude pravda 🙂

michaelarousova
autor
24. pro 2020

@inah91 dekuji☺️

pajasala
24. pro 2020

Ano také bych řekla že byla ovu 13 dc. Já ji měla také 22.12. Tak můžeme čekat spolu jak to dopadne.

michaelarousova
autor
24. pro 2020

@pajasala parada☺️ No uz by mohlo..dve tehu byly hned a tohle trva uz nejak dlouho😂

pajasala
24. pro 2020

@michaelarousova to mi povídej. Mi se snažíme od února.

michaelarousova
autor
24. pro 2020

@pajasala my od cervence☺️ Tak hodne stesti☺️

vhanka
24. pro 2020

Co je to prosím za českou aplikaci?

michaelarousova
autor
24. pro 2020

@vhanka neni to aplikace ale jen stazeny soubor do pc☺️ https://www.fertility.cz/cs_CZ/ke-stazeni/

michaelarousova
autor
29. pro 2020

@pajasala tak jak to u tebe vypada? Meris teplotu? Me ta teplota nejak skace🤷‍♀️

pajasala
29. pro 2020

@michaelarousova ahojky no nic moc. Dnes 7 DPO v noci mě bolelo bříško a malinko jsem spinila po utreni na WC. Tak uvidíme co z toho bude nebude. Jinak teď už nic.

michaelarousova
autor
29. pro 2020

@pajasala tak snsd to bylo uhnizdovani☺️Tak drzim palce☺️ Me prekvapive nic neni☺️V tuhle dobu uz me boli snad vsechno

pajasala
29. pro 2020

@michaelarousova mě právě taky vždy od ovu až do MS bolí břicho a prsa. Teď jen to břicho v noci a za spinení. A včera odpoledne a večer mi bylo jako bych měla mít chřipku a ráno už nic. Ach jo snad to dobře dopadne

vhanka
29. pro 2020

@michaelarousova prosím toho 22.12 si měla ovulaci? Měřím si první měsíc a vůbec nechápu jak ji poznám. Myslela jsem,že to má být ta nejvyšší hodnota,že to najednou vyskočí fakt znatelně výš. Díky za radu

michaelarousova
autor
29. pro 2020

@vhanka ano mela a taky jsem nepoznala😂proto sem to sem davala☺️Sle ja mma ovulaci bolestivou tak jsem to vytusila☺️ Jak to prudce vyzkocilo tak to jsemmela pozitivni ovulacni test☺️

michaelarousova
autor
29. pro 2020

@vhanka a taky tomu vubec nerozumim..a asi pristi mesic nebudu merit..nejak me to cele stresuje☺️ Ted mi to tam kolisa a vubec nevim co to znamena

evik842
29. pro 2020

Ahoj holky. Myslíte že ovulka už proběhla měřím teprve krátce a testem jsem si to nepojistila.

pajasala
29. pro 2020

@evik842 vypadá to že ano

michaelarousova
autor
31. pro 2020

@pajasala a nezkousela jsi uz test? Vim ze je brzo sle ja to zkusila kvuli veceru a jako svete div se je tam duch☺️

pajasala
31. pro 2020

@michaelarousova zkoušela a nic🥺. Je ty se máš. Ukaž

michaelarousova
autor
31. pro 2020

@pajasala tak ono je jeste brzo☺️ Ono to na fotce jeste neni nejak videt..na zivo ale jo..i manzel to vidi a to je co rict😂ale nejak se ja to neupinam ☺️

pajasala
31. pro 2020

@michaelarousova já zkoušela dr. Max a ten je blbej. Zítra taky zkusím mama

michaelarousova
autor
31. pro 2020

@pajasala dej vedet jak to dopadlo☺️ Me i ta teplota stale stoupa tak jsem to riskla

pajasala
31. pro 2020

@michaelarousova mě bohužel ne. Mám ji dole jako včera a spinim

michaelarousova
autor
31. pro 2020

@pajasala taksmad to jeste dopadne☺️

pajasala
31. pro 2020

@michaelarousova myslím že dorazí

pajasala
31. pro 2020

@michaelarousova a nebojí se že by třeba mohl být pozitivní ještě po tom Otrivilu?

michaelarousova
autor
31. pro 2020

@pajasala otrivilu?

pajasala
31. pro 2020

@michaelarousova promiň to byla zase jiná holčina

vhanka
1. led 2021

Holky,může se taky zeptat prosím. Začala jsem měřit BT až po začátku MS. Mám ji dlouhou,teďka 16 dní. Doktorka my na to napsala Gymprodyl,že by se to mělo zkrátit. Po prvním se to zatím nezlepšilo. Co jsem četla tak se má brát až po ovulaci. Tak jsem si to právě začala měřit. Přišlo mi,že ovulace bude nějak 28,29,30. Měla jsem i ten výtok bílkový 29. A dneska mi apka píše,že teprv bude. Ale jsem 20 DC to mi přijde strašně pozdě. Další MS by měla být kolem 11.1. Myslíte,že ovulace může být tak pozdě? Zároveň se snažíme o mimco tak bych byla ráda,kdyby jsme se někdy trefili správně.
Přikládám graf. Měřím ve stejnou dobu ráno. Jen mě v noci dost budí dcera,takže nějaký 3 hoďky v kuse spánek před měřením asi nehrozí.
Díky za radu.

pajasala
2. led 2021

@michaelarousova ahojky tak jak jsi na tom? Já 2 dc