Clearblue vs. Mamatest. Jakému věřit?

michajla1
27. srp 2022

Ahooj, jdu na vás s dotazem na těhotenské testy. Snažíme se o miminko. Dnes jsem si dělala test z ranní moči Mamatest a vyšla slabá čárka, tak jsem jela koupit Clearblue digitální a vyšel negativní. Přidám foto..
Včera jsem si dělala taky test a byl hodně slabý duch, dnes o dost silnější, ale clearblue mínus.
Cca 3 měsíce zpět jsem si dělala několik testů na kterých byl slabý duch, později jsem se dozvěděla u Dr že mám cystu.
Nevím jakému testu věřit.. Každopádně ms mám dostat až za 3 dny, ale menstruaci mám nepravidelně občas zpoždění klidně i 10-14dní..

lencaa11
27. srp 2022

@michajla1 digitální vám nevyšel jelikož je 25 citlivost a mama test teď hodně dělá falešný čárky tak ještě bych vyzkoušela Benu ,nebo DR max test

michajla1
autor
27. srp 2022

@lencaa11 takže když je citlivost 25 tak je to horší? Já myslela právě že když je to větší číslo že bude citlivost větší 😄

lencaa11
27. srp 2022

@michajla1 no ta větší citlivost nemusí ještě rozeznat HCG v moči že je to třeba ještě úplne na začátku udělala bych 10 citlivost jiný test a podle toho časem ten digitální

katherine177
27. srp 2022

@michajla1 právě ,že větší číslo ukazuje od vyšší hodnoty HCG

nitii
27. srp 2022

Mamatesty teď dělají hodně falešné čárky, narážím na to teď pořád někde, ukážou i hezkou čárku, ale je falešná ☹️ Z vlastní zkušenosti doporučuji zkusit Livsane z Benu nebo test z DrMax..

vikysek0987
27. srp 2022

@michajla1 Mě vyšel digitální i při takovém slabém dušíkovi(není ale pravidlo, aby to tak bylo u všech, Clearblue má navíc nižší citlivost-ale Mamatest umí dělat i krásné čárky a nic z toho,takže doporučuji jinou značku testu....

sudylichozrout
27. srp 2022

@nitii Testy NEDELAJI falesne carky. Zachyti hormon hCG, pripadne jemu podobne hormony, pokud testujete tesne pred menstruaci. Pokud mas na testu 2. carku a testujes PO vynechani menstruace, jsi biochemicky tehotna. Pokud carka treba druhy den zmizi, znamena to, ze hladina hCG vystoupala nad 10 jednotek, ale tehotenstvi neprosperuje a hladina zase rychle klesla pod detekovatelnou mez.

Ja fakt nechapu, proc se na tomhle foru porad, ale opravdu porad, siri tyhle nesmysly o falesnych carkach. Test je na chemicke bazi, ne na vesteni ze sedliny.

lachtanice86
27. srp 2022

@michajla1 počkej až (ne) vynechá ms

nitii
27. srp 2022

@sudylichozrout Já testovala jinými testy, ne Mamatestem, takže mě osobně se to netýká, ale nenarazila jsem na to jen tady, ale i na fb ve skupině IVF, kde jsou ženy hlídaný v CARech a dobře ví, že HCG z krve měly negativní a na Mamatestu dvě čárky.. Tak buď je v těch testech někde něco špatně, nebo jsou ty ženský, který ví dobře, že těhotný nejsou a přesto mají dvě čárky, divný..

michajla1
autor
27. srp 2022

Děkuji všem za odpovědi. Udělám jiný test pokud se nedostaví menstruace😊 Budu se modlit ať to vyjde💪🥰

mionella
28. srp 2022

@nitii tak oni moc dobře vědí proč mamatesty se stáhli z kamenných obchodů a lékáren...

michajla1
autor
28. srp 2022

@nitii takto jsem dopadla s testem z DrMax 😐

katherine177
28. srp 2022

@michajla1 negativní

michajla1
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
lencaa11
29. srp 2022

@michajla1 negativní zatím

katherine177
29. srp 2022

@michajla1 negativní

pajasala
29. srp 2022

Něco se tam rýsuje

michajla1
autor
29. srp 2022

@katherine177 přidávám lepší fotografii 🫢♥️

lencaa11
29. srp 2022

@michajla1 tady jde vydet druhá // ☘️☘️

katherine177
29. srp 2022

@michajla1 tady vidím

lilian2111
29. srp 2022

Za dva dny by měla být čárka bohužel už výraznější. Tenhle “stín” vykoukáš na každým testu

vero987nika
1. zář 2022

@sudylichozrout Máte pravdu, ale řešit se to ve fórech bude dál, protože se o tom oficiálně nikde nemluví a většina žen zjisti že něco takového existuje až když to mají za sebou, včetně mne před pár lety... jediná možnost jak z toho nemít hlavu v pejru je jít sem a začít se ptát ... z mé vlastní zkušenosti Vám ani gynekolog moc nepomůže, ten muj prohlásil že test je pozitivní pouze když je testovací čárka silnější než kontrolní, což víme všechny že je blbost 😏

michajla1
autor
1. zář 2022

@vero987nika dnes vyšel takto, 3 dny zpožděná ms

sarkasplichalova
5. říj 2022

Dobrý den je možné aby mě minimálně 20 testu od Gs mama vyšli / na 👻 jako falešný děkuji viz foto

lilian2111
5. říj 2022

@sudylichozrout Bohužel mamatest falešné čárky teď dělá. Ukázal mi 2x za sebou // a ten den později odběr na hcg z krve bylo negativní. 🤷🏻‍♀️ Pokud se namočí přes rysku, nebo víc než stihne správně nasát, udělá falešnou druhou čárku. Někdy ducha, někdy doslova čáru.

sarkasplichalova
5. říj 2022

@lilian2111 ale tolik duchů 😥

sudylichozrout
5. říj 2022

@lilian2111 Ne. V moci je hcg se zpozdenim oproti krvi. Krev uz je negativni, tj. pod 10 jednotkami, moc jeste tesne pozitivni, tj. nad 10 jednotkami. Proto udela ducha. Fakt.

sarkasplichalova
6. říj 2022

@sudylichozrout můžu být těhotná? Krev je negativní,testy všechny jen od tyhle značky ♥️ Gsmama

katherine177
6. říj 2022

@sarkasplichalova řekla ,bych že ne.Kolikrát jsem měla // na Mamatestu a těhotná nebyla.Pokud je i krev negativní tak to není těhotenství.

sarkasplichalova
6. říj 2022

@katherine177 takhle tolik testu? Všude různé koupené ? Ms by měla přijít dneska