Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

janickazabicka
25. lis 2017

@skripmart já nemám dávky já mám klasický jen v tubě 😀

skripmart
26. lis 2017

Tak já dnes takhle ... zítra by měla být MS tak snad nedorazi...

skripmart
26. lis 2017

@janickazabicka tak já měla 8 aplikatoru... použili jsme myslím 4 🙂

skripmart
26. lis 2017

Holky ... kdy cca dle grafu došlo k hnízdění ? Mi přijde divný že píšou že k k hnízdění dochází cca 6dpo a trvá to cca 40 hodin ... to znamená že cca 8dpo že začne uvolňovat hcg a já měla už dusika 11 DPO.... to je docela rychlovka ne ?

skripmart
26. lis 2017
janickazabicka
26. lis 2017

Holky co myslíte pozitivní dnes nebo včera 😀

myjusiatko
26. lis 2017

@janickazabicka vcera 🙂

brokovich
26. lis 2017

@skripmart Odpovim ti takhle 😀

brokovich
26. lis 2017

@skripmart Jo a tehutest 9 dpo vypadal takhle 😉

janickazabicka
26. lis 2017

@myjusiatko je teda pravda že i včera v noci mě dost bolelo na pravé straně takže je to možné. Každopádně rano jsme poslali bojovníky a snad nám tu holčičku konečně vyrobí 😍

modrypitrisek
26. lis 2017

@myjusiatko Tak to slyším prvně ve spojitosti s LF. Díky moc, nastuduju.

skripmart
27. lis 2017

@brokovich gratulace 🙂

janickazabicka
27. lis 2017

Dobre rano holky, tak pro změnu zase vstávám do práce jako už skoro 3 týdny v kuse 🤐🤐 už docela padám na ústa. 😥
Ale můj dnešní graf 😊
Řekla bych že jestli zítra už půjde nahoru tak je to jasné. Jinak mě občas poboliva na té pravé straně. Tak si říkám jestli se už pustilo nebo ne 😂😂

fanunka
27. lis 2017

@janickazabicka 🙂 tak snad se zadaří 🙂

@brokovich koukám, že to tu taky pěkně těhotní - gratuluji!!!

karin1712
27. lis 2017

Holky tak já dnes takto. Myslete na mě ať to tentokrát dobře dopadne.

myjusiatko
27. lis 2017

@janickazabicka pvu pravdepodobne dnes.

dasa.77
27. lis 2017

@karin1712 Držím vše co mám

dasa.77
27. lis 2017

@skripmart Proč rychlovka? Dušíka na testu mívají holky i dřív. Je to možné,jen co se oplodněné vajíčko uhnízdí.

janickazabicka
28. lis 2017

Tak včera poslední ovu testik. Podle mě byl 16 dc pozitivní. A graf takto, vypadá že už by mohl stoupat. Včera a a v neděli mě dost bolelo na pravém vajecniku. Tak a teď už budeme hodně překvapený. Krásné ráno dámy 😀😍

fanunka
28. lis 2017

@janickazabicka hm hm hm to je teda graf 🙂 ale tak uvidíme co bude dělat teplota teď řekla bych že ovulace je dneska a uvidíš, že zítra teplota vystřelí 🙂

lucy0511
28. lis 2017

@janickazabicka Ahoj tak sem zjistila že si budu muset dát od koníka oddech a zacit si čistit hlavu jinak se asi zblázním. 🙂 🙂 🙂

janickazabicka
28. lis 2017

@fanunka no tož uvidíme 😁 každopádně pojištěno máme a tentokrát to stalo velké úsilí mě skloubit to z pracovní dobou 😀
@lucy0511 určitě každý podle svého cítění. Taky jsem jeden čas potřebovala klid. Ted mě hodně zaměstnává práce 😀

svaska
28. lis 2017

Ahojte holky, tak už jsem se taky rozjela. Tak jsem zvědavá co bude tento měsíc. Sice ještě beru ATB, ale horečku už nemám tak snad to bude ok. Nakoupila jsem OVU testy aby byla jistota tak snad to k nečemu bude 🙂. Jinak těhulkám gratuluji ostatním držím pěsti o sto šest 😉

janickazabicka
29. lis 2017

😀

fanunka
29. lis 2017

@janickazabicka no paráda jak jsem předpokládala 🙂 a teď děj se vůle boží 🙂

suzzikk
29. lis 2017

Holky,má někdo zkušenost se sníženou bazální teplotou 4-5 den po ovulaci myslím tím na stupeň jako byla před/při ovulací ? Nevíte proč ? Nidaci to určitě není,protože to mám pokaždé když mám ovu :D

fanunka
29. lis 2017

@suzzikk možná jde o anovulační cyklus

suzzikk
29. lis 2017

@fanunka Nene folikul potvrzen na utz a ovulační test také pozitivní 🙂

svaska
29. lis 2017

@janickazabicka To je tuze pěkné 😀

fanunka
29. lis 2017

@suzzikk tak v tom pripade to neres 🙂 kdyz to mas zjistene na ultrazvuku