Jak dlouho jsou spermie schopné "života" v ženském těle?

zetpee
8. čer 2018

Holky,dnes bych měla mít ovulaci a včera byl sex. Do kdy jsou života schopné spermie uvnitř? Nebo, jak dlouho zůstanou živé? Děkuji, Z.

letadylkokane
8. čer 2018

Az pet dnu. Realne dva az tri. Holcici jsou pomalejsi, ale maji delsi zivotnost 🙂

laja64
8. čer 2018

@zetpee Ahoj, já to tedy nikdy neřešila, ale doktor mi řekl jednou mimo-řečí že spermie jsou schopny přežít v těle ženy 2-3dny.

zetpee
autor
8. čer 2018

Dobře, tak budeme doufat, že dopluje tam, kam má 🙂

laja64
8. čer 2018

@zetpee U nás to tak bylo. Byla jsem na kontrole, doktor říkal, že zrovna vidí na UTZ dozravajici vajíčka, takže bude ovulace. Já to neřešila. Až to bude tak to bude. Ale druhý den byl sex a teď už jsem 20tt😁😁 Takže to asi vyšlo. Doktor se pak smál 😊

robin92
8. čer 2018

@zetpee Myslim ze jsou schopne zivota az pet dnu, idealne tri, ale pokud je to den, tak to je v pohode a myslim ze by mely vydrzet 🙂.

lelelka
8. čer 2018

Já slyšela že až týden 🙂

priefi
10. čer 2018

@zetpee je to indivindi. Zalezi jak jsou silne spermie partnera a jaky mas hlen, zda pratelsky, nebo nepratelsky pro spermie. Pokud jsou silne spermie a dobry hled, zvladnou prezit i 5 dni (dokonce i dele). Pokud jsou slabe spermie a spatny hlen, vydrzi jen par hodin a k oplozeni ani nedojde

ctyrlistka
14. čer 2018

Tak jsem teda na ty manželovy spermie zvědavá. :D Měli jsme styk včera a ovulace bude cca v sobotu (snažíme se o holčičku). Je to už šest let, co se nám narodila poslední dcera na jeden pokus, tak se obávám, že od té doby manželovy spermie už dost zpomalily. Je dost dobré, že do soboty chuděry všechny "pojdou"...