Kdy začít, když chci miminko porodit v létě 2018

top88
7. únor 2017

Dobrý den... Chtela sem se zeptat zzf a by mi někdo neporadil... Kdy začít na miminko,když bych Chtela rodit další léto. Vím ze Je to blbá otázka....ale zeptat sem se musela. Vím ze se snažit můžeme chvíli a nebo taky roky. Děkuju za odpoved

karcoolkap1
7. únor 2017

Tak to uz mas pozde. Asi nekdy v rijnu.

pekluska88
7. únor 2017

Těžko říct, my máme dvě děti z dvou pokusů... Někdo se snaží o miminko roky... Opravdu nelze říct, kdy je ten správný čas na to se začít snažit...

pekluska88
7. únor 2017

@karcoolkap1 Pozdě by bylo, kdyby autorka chtěla porodit letos v létě, do léta 2018 je, myslím, času dost.

linee
7. únor 2017

Termin porodu = -3dny+3mesice (+-).Takze pokud chces rodit v srpnu,tak +3mesice,cili posledni ms by mela byt listopad🙂

valeriem
7. únor 2017

Nam se podarilo pocit v zari (na konci) a syn se narodil 20. cervna, pak jsme pocali na konci rijna, narodil se na konci cervence a do tretice jsme pocali v lednu, narodil se 15. cervence. Tak hodne stesti do planovani 😀

sona88
7. únor 2017

No, taky jsem si říkala, jak už budu v létě na mateřské... a už se snažíme 5 měsíců. Můžeš i dřív porodit, nikdy nevíš. V tomhle se fakt nedá nic moc plánovat, i když by to bylo super 🙏

vanea
7. únor 2017

Ahoj, jestli si myslíš, že vám to vyjde na první, max druhou dobrou...tak v září/říjnu 2017. Ale většinou to tak rychle nejde, tak bych se asi začala snažit už v létě 2017 a počítala s tím, že kdyžtak budeš rodit na jaře, protože zadařit se může i na poprvé...ale asi ti nikdo nevyvěští, kdy se vám to podaří ;) záleží na něčem úplně jiném, než na přání "aby to bylo v létě" 🙂 Průměrně se naprosto zdravému a kompatibilnímu páru zadaří do čtvrt roku. My se snažili třeba půl roku..někdo se snaží i 2 roky a více...je to individuální🙂
@top88

dzogobela
7. únor 2017

My pocali v pulce listopadu a mala se narodila 29.7. Takze tak nejak behem podzimu se musite posnazit. Ale jak pisou holky vys.... Pravdepodonost, ze to vyjde, je vlastne velmi mala. Bud se Vam nezadari hned, nebo porodis driv 😉

takyjedna
7. únor 2017

Ha ha, chces-li Panaboha pobavit, sdel mu svoje plany :D Taky jsem si kdysi malovala, jak bych chtela mit mimino idealne na zacatek leta.. Po ctyrech letech pokusu ivf cekam breznatko 🙂

lucinka58
7. únor 2017

Začni na podzim. My obě děti počali v říjnu 🙂 Malej se narodil v červenci a malá se má narodit tento rok v červenci 🙂 A tedy já se přiznám, že my počali vždy na první pokus 🙂 (teda i s dvouma potratama). Ale já jsem díkybohu ten typ, který se projde kolem trenek a je v tom 😀 Manžel se mi směje 😀

dzogobela
7. únor 2017

@takyjedna na tohle prislovi jsem si nemohla vzpomenout 😀

ajja87
7. únor 2017

To by bylo hezky naplánovat si kdy přesně chci mimi😁 manžel mi vždycky říkal.. Dítě si poridime,tak aby se narodilo v létě nebo na jaře, víš jak pak musí v dospělosti řešit kde dělat oslavu, když se narodí v zimě,v létě vezme pivo a buřty, zapálí oheň a je to.Takze to dopadlo tak, že jsem hned naporve otěhotněla a termin porodu nám vychazel na jaro,podle muže ideal, jenže jsem potratila,pak jsme se pres půl roku snažili než se zadařilo znovu.A v listopadu se nam narodila krasna holčička a je nám jedno, že je až skoro v zimě.Pokud můžu radit, neplánujte a řiďte se city,pokud si miminko oba přejete, začněte na něm pracovat už teď a je přeci jedno jestli se narodi v létě nebo zimě,letos nebo příští rok, hlavně když bude zdraví. A Rozhodně ho budete milovat ze všeho nejvíc na světě.Preji hodně štěstí 😃

luj89
7. únor 2017

Co na to říct... Sama píšeš, že je to blbá otázka... Tohle se přece nedá takhle plánovat, může se stát spousta věcí - nepodaří se hned otěhotnět, můžeš potratit, můžeš porodit dřív. Myslím, že jde hlavně o zdravé mimi než o termín porodu ;). Ale pokud by mělo snažení vyjít napoprvé a těhotenství by trvalo tak dlouho jak má, tak si to určitě dokážeš vypočítat sama ;)

duck09
7. únor 2017

Tak tohle jsem taky moc řešila, a taky ještě jaké má být dítě znamení zvěrokruhu. Začali jsme se s manželem snažit v říjnu 2010 a dcera se zadařila v únoru/březnu 2012. Sice jsem si říkala, že mimčo před Vánocemi se mě moc nelíbí, ale nakonec jsem byla neskutečně ráda, že se nám konečně zadařilo 🙂 Plánovat ej hezké, ale tohle se těžko plánuje. Druhé dítě se nám zadařilo první měsíc. Někdo to má naopak, první dítě na první pokus a druhé se třeba roky nedaří.

betelgeuzz
7. únor 2017

Chtěla jsem děti narozené v červenci, nebo srpnu, protože muž je učitel, tak aby mi po porodu pomohl. Starší je v říjnu, mladší v září 😀 Ještě jsem byla jednou těhotná, termín by byl v červenci, ale to skončilo hned na začátku.

carmilla
7. únor 2017

@top88 K tomu mě napadl jeden otřepaný výrok: "Víte, kdy se pánbůh nejvíc směje? Když si děláme plány do budoucna..." Samozřejmě může ti to klapnout, můžeš si zkusmo vypočítat termín třeba zde: http://www.babyonline.cz/vypocty-terminy/termin...
Ale moc se na to nespoléhej...Samozřejmě každý má v hlavě nějaký plán, ale život to často zařídí úplně jinak...Bylo by krásný moct otěhotnět na povel...ale jsou i holky, které by rodily kdykoli, jen aby se už konečně dočkaly. Nicméně držím ti palce, třeba ti to klapne.

panickatlamicka
7. únor 2017

14.listopadu 2017 v 16h35min.

nafuka
7. únor 2017

@top88 nechápu, proč je to pro tebe tak důležité.my jsme začali koncem ledna a rodila jsem koncem října.

balet
7. únor 2017

No chtit můžete v urcitou dobu, ale telo si to stejne zaridi jinak. Paradoxne to vetsinou klapne v dobe, kdy to necekate. Tohle se fakt planovat neda. Ale ted uz by to byl tak listopad. 😉

verunnies
7. únor 2017

tak nejlépe se začít snažit rok předem 😉 když jsem poprvé vysadila prášky s tím, že bych chtěla "letní miminko" (sama mám narozeniny v červenci) netušila jsem, že se nám to až tak povede...otěhotněla jsem koncem listopadu a termín porodu byl stanoven na 5.9., dcera se narodila o 14 dnů dříve, teď jsem otěhotněla podruhé v prosinci, termín by byl koncem září (těhotenství bohužel nedopadlo)

sunrain
8. únor 2017

To se Ti určitě nepovede... Za prvé budete moc chtít a psychika udělá své a za druhé jak holky píšou je to individuální. My počali napoprvé
.... Taky jsem chtěla zimní miminko a nejlépe ne blíženece kvůli komplikované povaze 🙂 a je to blíženec jako vyšitý termín v červnu... A jak jsme šťastní a těšíme se... Taky by mě zajímalo proč chceš letní miminko... Vše má své + i - totiž 😉

pet359
8. únor 2017

autorka ví, že je to blbá otázka, ví, že se člověk může snažit měsíc nebo i rok...že je to u každého jiné....tak já potom tedy nevím, co si chce tady přečíst 😂

nevesta2708
8. únor 2017

Člověk míní, život mění.. Pokud ale budete mít to štěstí a povede se ,,hned", tak určitě září/říjen🙂 Otehotněla jsem cca 26.9. a termín mám 24.6.:wink:

babuna
8. únor 2017

@top88 hehe 🙂 ono se to dobře plánuje 🙂 já to zkoušela taky - nám to vyšlo, ale asi to byl pomalu zázrak 🙂 nechtěla jsem ani za nic mimčo v termínech prosinec/leden/únor neb to má narozeniny polovina rodiny, včetně mě - chtěla jsem také letní mimčo (konkrétně červencové, to trošku nevyšlo,ale to vůůůbec nevadí 🙂 ) ...snažit jsme se začali v říjnu ... v prosinci jsem už byla těhotná a malá se narodila v srpnu ... opravdu to ale byla velká náhoda a to že to vyšlo opravdu zázrak - ale proč to nezkusit i když letos se to už asi nepovede že ...🙂 hodně štěstí ... 🙂

Dámy myslím, že není nutné na paní/slečnu útočit 🙂 ano je to úsměvný dotaz, ale proč ne ... 🙂

no_title
8. únor 2017

můžeš se začít snažit na podzim, ale ono to většinou nevyjde na první pokus. Já jsem taky měla plány než jsme se začali snažit, pro mě bylo ideální, kdyby se mrně narodilo buď o letních prázdninách nebo těsně před nimi (mamka je učitelka a já mám chronické onemocnění, tak aby mi mohla pomoct, kdyby se onemocnění zhoršilo) nebo aspoň v zimě, aby to nezasahovalo do mé práce, která je jen sezónně od května do října. No, začali jsme se snažit, zjistili jsme, že to tak snadno nepůjde a nakonec jsem otěhotněla v prosinci, takže budu rodit začátkem září, čili jsem nejen musela zrušit půlku zakázek, ale mamka mi jako učitelka ani nebude moct pomoct 😀 Do toho se ještě navíc v té době budem stěhovat. No jo no, ale jsem ráda, že se povedlo, i když ten termín není v ideální chvíli 🙂

petuliee
8. únor 2017

vsechny 3 děti mame na leto početí říjen listopad 🙂 držím palce at se zadaří 🙂 u nás se zadařilo hned, ale ne dycky to jde. Segra se snažily přes rok a pul.