Kdy zase testovat?

17mia17
3. bře 2022

Ahoj. Písala som už minule, že sa snažíme z priateľom rok aj pol o mimčo a doktorka mi dala žiadanku do CAR s tým že by to na mojom mieste ešte polroka skúšala a potom tam zašla.

No a posledný rok mám menzes každý mesiac na deň presne a tento mesiac som to mala dostať včera a nič. Aj ma už pobolievalo brucho a mala som pocit, že to príde a nič. Dneška už ani nemám pocit, že to dostanem, ale robila som si ráno test a je negatívny.

Mali ste to niektorá tiež tak, že test deň po vynechaní negatívny a potom sa niečo ukázalo neskôr?

jjasmina
4. bře 2022

@17mia17 Možné je všechno, mě třeba Mamaatest ukazal v den ms a test dr Max byl negat, tak počkej a ještě testni, psala tu dokonce paní, že jí test ukazal snad až po týdnu zpoždění

17mia17
autor
4. bře 2022

@jjasmina no, tiež mám kamarátku čo vravela že testovala v deň MS a nič a potom po týždni mala pozitívny, ale väčšinou všade počujem, že buď sa ukáže hneď aspoň duch, alebo tu ženy píšu že už sa hneď cítia nejak inak ako bežne. Mňa štve to čakanie, že vlastne neviem kedy a či to dostanem.

jjasmina
4. bře 2022

@17mia17 ono prakticky i celé to těhu je čekáníí, čeká se na pozit, pak na ultrazvuk, pak na každou kontrolu jestli je to v pohodě..

17mia17
autor
4. bře 2022

@jjasmina to je pravda, ale zas sa bojim, že po roku čo som to mala presne, tak sa cyklus rozhodí.

xnikax1
4. bře 2022

@17mia17 já jsem jedna z těch výjimek, ale protože jsem měla později ovulaci. 2 dny zpoždění na testu nic, 4 dny zpoždění teprve duch. U první dcery jsem testovala až týden po vynechání a měla jsem taky jen pidi ducha. Držím palce

17mia17
autor
4. bře 2022

@xnikax1 neviem no, teraz už som začala mať také špinenie ako pred ms, tak z toho asi zas nič nebude, len nechapem prečo by sa mi to tak zrazu opozdilo.

jjasmina
4. bře 2022

@17mia17 já mela ms na den přesně vždy a občas jsem to dostala dřív nebo později, asi 2x vůbec a musela jsem na injekci, může to být i stres

17mia17
autor
5. bře 2022

@jjasmina ja som myslela, že to včera už príde a zatiaľ stále nič, tak som taká zmatená.

jjasmina
5. bře 2022

@17mia17 jak říkám, me se 2x stalo, že jsem to nedostala vůbec, stát se to může ikdyz není těhotenství

17mia17
autor
5. bře 2022

@jjasmina no to sa mne práve ešte za 18 rokov čo mám menzes nestalo.

jjasmina
6. bře 2022

@17mia17 všechno je jednou poprvé, stat se to může

17mia17
autor
6. bře 2022

@jjasmina no a kedy je vhodné už s tým ísť na gyndu? Ja mám gynekologičku takú, že sa nedovolám priamo jej, ale na recepciu, tak vôbec neviem práve.

jjasmina
6. bře 2022

@17mia17 já jsem šla, pokud jsem to nedostala do 2 týdnu

makr90
6. bře 2022

Ahoj holky, prosím o radu. Je to 14 dni po styku (ovu nevím) každopádně jsem to už týden nedostala. Myslíte ze je šance? Testovat budu až zítra či pozítří. Děkuji za odpovědi

17mia17
autor
15. bře 2022

@makr90 podarilo sa?

makr90
17. bře 2022

@17mia17 ahojky, nepodařilo. Po 9 ti dnech zpoždění jsem to dostala dnes už třetí den dělám ovu testy a snad to vychytal na pořádnou ovulaci a zadari se 🙂