Malý počet spermatu. Je nějaký přípravek na zlepšení?

luciebelohradska31
8. únor 2022

Ahoj holky mám na vás dotaz
Před pár týdny jsme zjistily pomocí spermiogramu že můj přítel má malý počet spermatu a malý počet těch pohyblivých. Bylo nám řečeno aby bral zinek a nějaké vitamíny a že máme jít na kontrolu za pár měsíců. Myslíte si že je nějaký přípravek na zlepšení spermatu a nemusela bych jít na umělý oplodnění. Je mi 33 let jsem bez jednoho vejcovodu ale jinak já žádné problémy nemám. Nevím jestli má šanci zkoušet otěhotnět přirozeně. Díky za vaše reakce

rihova1
8. únor 2022

@luciebelohradska31 manžel bral tohle, po brání 3 měsíců se nám zadařilo. ( bohužel v 6tt se to přestalo vyvíjet 😔). Ale už to že ty vitamíny pomáhají, nám dává další naději,
že se to určitě zase povede. Zkoušeli jsme to skoro 2 roky. Spermiogram měl hodně špatný, a i přesto nám zkoušeli dělat IUI. Po hledání na netu jsem našla tohle. A ještě manžel má speciální trenky. Ty má jen na noc.

luciebelohradska31
autor
8. únor 2022

@rihova1 děkuji za reakci doufám že nám to taky pomůže a podaří se přirozeně se zdárným koncem

kackajes
8. únor 2022

@luciebelohradska31 za nás s manželem mohu doporučit fertilan + , mrkněte a myslím že za zkoušku nic nedáte ( navíc nejsou extra drahé)

guliii
8. únor 2022

Manželovi hodně pomohl enegyman a vitamín E 400 bylo mu to doporučeno přímo na klinice od doktora co dělá umělé oplodnění. A během 2 měsíců byl opravdu znát rozdíl ve spermiogramu.

katule1990
8. únor 2022

@luciebelohradska31 Taky doporučuju Fertilan.

misaa56
8. únor 2022

@luciebelohradska31 ještě se doporučuje Kotvičník

fazolkazuzka
8. únor 2022

Vitamin E, macca a tribulus. Manžel stejný problém a ted čekáme druhé mimco. Já teda piju porad kontryhel a Vitamin E mu ujidam 😂

mumik
8. únor 2022

Selen, zinek, vitamín E a kotvičník.. Kotvičník byl jediný, z kterého manžel dokázal vydržet dlouhodobě (pil čaj) a i sám na sobě cítil rozdíl.. Hodně štěstí 🍀

terezkajahudka
9. únor 2022

@luciebelohradska31 nám doktor doporučil zinek, kotvičník a folandrol. Plus manžel bral b komplex. No po 3 měsících užívání se zadařilo teď jsem v 11 týdnu. 🙂 Doktor z centra tomu nechtěl věřit 🙂

luciebelohradska31
autor
2. dub 2022

Holky tak vytaminy pomohly po dvou měsících užívání přítel je bude brát i na dále spermiogram byl tentokrát v pořádku tak doufám že se povede s jedním vejcovodem přirozeně

squezy
2. dub 2022

@luciebelohradska31 Objednejte se k andrologovi, opravdu pomůže.