Může jít o uhnizďování?

pro89
4. bře 2019

Ahoj, jsem 10 nebo 11 DPO a mam 4 dny před MS. Včera ráno jsem začla špinit hodně tmavě a slabounce, večer lehounce krev a dnes zase úplně mini spineni . Do toho občasná bolest v podbrisku. Mam delší cyklus 30-32 dnů a nikdy se mi nestalo , abych to o tolik dřív navíc spineni před MS je o dost jiné . Muže jít o uhnizdovani ? Ma někdo takovou zkušenost ? Díky za odpověď

rikatoka
4. bře 2019

@pro89 ahoj, ja jsem to mela stejne jako ty, zhruba 10 dpo jsem začala spinit, bylo to tri dny pred menstruaci a myslela jsem, ze jsem to dostala. Tri dny spineni a pak nic. Ale opravdu jen spineni, bez krve. Pri prvnim těhotenství jsem toto vubec neměla. V den, kdy mela přijít ms uz jsem nespinila a udelala jsem si test a byl tam duch, ale slaboucky. Za dva dny, asi14 dpo uz byl krasny a ted jsem v 6.mesici. Snad budes mit stejny průběh 🙂

pro89
autor
5. bře 2019

@rikatoka děkuji 🙂 šíleně mě začali bolet prsa tak snad 🙂

rikatoka
5. bře 2019

@pro89 tak dej za par dni vedet 😉

pro89
autor
9. bře 2019

@rikatoka tak menstrauci jsem mela dostat včera , dneska ráno už jsem myslela ze to dostanu ( klasické bolesti ) ale přišlo jen spineni a v hodně malé míře oproti menstruaci . Test jsem dělala včera a byl negativní 😞prsa mam extrémně bolava a natekla , jsem unavená a furt pocit chodit na záchod. Tak nevim , jestli muže jít jeste o tehu .

rikatoka
10. bře 2019

Díky za info. Uvidíš, zkus si udělat test třeba za dva tři dny...

pro89
autor
10. bře 2019

@rikatoka tak z toho nic není , menstruace se rozjela a to pekelne

rikatoka
10. bře 2019

@pro89 Tak to mě mrzí. Nekdy to tak vypadá a pak z toho nic není. Tak určitě příště 😉

zdenka1810
1. kvě 2019

Ahoj chtěla bych se zeptat měla jsem sex s partnerem 3 dny před ovulaci samozřejmě nechráněný neboť mini chci pak jsme měli sex 3 a 4 den po ovulaci.dnes jsem 7 den po ovulaci a 8 dní před očekávanou MS a ráno jsem začala slabě krvácet pak to přestalo a navečer znovu slabé krvácení moje otázka může se jednat o uhnízdění nebo spíše začátek ms?všem děkuji za radu

sudylichozrout
1. kvě 2019

@zdenka1810 spis to vypada na nidacni spineni. I casove to sedi.

zdenka1810
3. kvě 2019

@sudylichozrout děkuji za odpověď to slabé krvácení bylo i včera normálně mě při ms bolí zuby a břicho tentokrát nic zkoušela jsem si dělat tehu test v ten den kdy jsem začala,, špinit"ale byl negativní ale den před tím jsem měla slabouckou čárku spíš takový náznak tak teď nevím jsem z toho zmatená 🙈

klariska1
9. dub 2024

Ahoj holky jdu s dotazem jelikoz jsem sama bezradna...snazime se o mimco a 3dny pred ovulaci jsme meli sex,den pred ovulaci me zacli bolet prsa i bricho a ted ve ctvrtek 11 dni po ovulaci,jsem pri utreni na wc mela trochu krev na papiru a pak uz nic,druhy den ruzovy jakoby vytok a pak zase nic..v nedeli se mela dostavit ms a nic,na testu se mi zda,ze je minimalne videt duch, vcera jsem jen ruzove spinila a dneska uz krvacim cervenou krvi...myslite,ze muzu byt tehotna a i presto krvacet nebo to spis těhotenství neni...bazalni teplotu mam uz 15dni vic jak 36.8 nekdy i 37.1..