Natifem, máte zkušenosti?

jitulka87
25. kvě 2018

Ahoj, mate nekdo zkusenost s timto pripravkem? Dr mi ho doporucila misto kys.listovy, ze je dobry. Pripadne napiste sve zkusenosti s jinymi pripravky? Sice si na snazeni jeste pockam, ale sbiram info. Diky

verunkapo91
7. črc 2018

Ahoj,já ho užívala 3 měsíce (1 sáček denně) a po roce snažení konečně otěhotněla.🙂Nikde jsem k tomu recenze nenašla,což mně trochu zprvu odrazovalo,ale dala jsem na svojí MUDRu a vyšlo to, jsem v 9tt. 🙂 I chuťově se to dalo pít a žádný nevolnosti. Přeji hodně štěstí se snažením!

marketarozto
20. říj 2018

@verunkapo91 Ahoj, taky mi ho doporučila Dr. a v diskuzích jsem o něm moc nenašla... Takže s ním máš dobré zkušenosti, jo? My se právě začali snažit s manželem skoro před rokem, tak teď tomu chci trochu víc pomoci. Ale je mi 38, tak nevím jestli už na tohle nejsem trochu stará 😅😨

marketarozto
20. říj 2018

@jitulka87 Jak to dopadlo se sbíráním zkušeností, podělíš se? 🙂 Předem díky!

hermij
20. říj 2018

@jitulka87 Zkušenost nemám, ale koukala jsem na složení a vypadá to neškodně. Obsahuje i listovku. Mně radila gynekoložka, ať tak 3 měsíce před plánovaným začátkem snažení začnu brát listovku, tak asi zkusím jen ji, protože jinak docela dbám na pestrou stravu a mám dostatek všech stopových prvků i vitaminů, to si hlídám. Hlavně mi to vylepšilo cyklus - délku, zmizely bolesti, je pravidelný, zdravý s ovulací atd 🙂

marketarozto
20. říj 2018

@hermij a teda jen listovka ti pomohla srovnat cyklus? 🙂 Já právě potřebuju i něco s vitamínky, stravu si nestíhám hlídat a nechci nic podceňovat.

hermij
20. říj 2018

@marketarozto Obecně, ale opravdu jen velmi obecně :D Aniž bych věděla, zda ne/máte nějaké obtíže - vit. C, B komplex + listovka B9 (ta v B komplex není!!) a B12, hořčík, selen a zinek (oba velmi důležití pro plodnost) 🙂 Pro chlapa vit. C+E a selen na podporu tvorby spermií ;)

marketarozto
20. říj 2018

@hermij Děkuju moc! Jste zlatá! 🌷🌹

verunkapo91
20. říj 2018

@marketarozto ano,nemuzu si vynachvalit,mam diagnostikovane PCOS,takze jsem potrebovala neco s inositolem.Jako alternativu mi lekarnice nabidla Inofolic,ale ta cena mi podlomila kolena.Tohle fungovalo!Jsem 24tt.Přeji,ať se také zadaří.😉

marketarozto
20. říj 2018

@verunkapo91 Díky moc za sdílení zkušenosti! Ještě uvažuji o kapkách Gynex nebo o koupi obojího. Tak uvidím. 💃

hermij
21. říj 2018

@marketarozto Pokud Vám jde jen o podporu početí a neřešíte konkrétní problém (nepíšete o ničem), tak je Gynex zbytečný, spíš by Vám mohl i uškodit. Bylinky jsou velmi mocné, ale jen v indikovaných případech. Pokud jste zdravá, mohou naopak třeba rozhodit cyklus - snaží se něco "spravit" a pokud není co, tak spravují po svém. I bylinkama se dá předávkovat, i ony mohou uškodit, pokud je užíváme nepatřičně.

tana1991
5. kvě 2021

@verunkapo91 dobrý den jak dlouho jste nemohla otěhotnět než jste začala užívat ?