Nízká děložní sliznice a folík18 mm, 10. DC. Jak rychle sliznice roste?

laiila
20. bře 2023

Ahoj holky, vím, že se toho už tady napsalo hodně o té sliznici, ale i tak oživím téma, 10 DC naměřeno 5,5mm a folík 18mm , nevíte jak ta sliznice roste rychle? 11 DC pátek píchnutý ovitrelle, s tím, že sexík máme mít sobota - pondělí, ale nějak mi vrtá hlavou ta nízká sliznice :( Četla jsem, že se má pít kontryhelový čaj a grepová šťáva, tak asi začnu od nového cyklu, když se teď nezadaří.

juliavolna
20. bře 2023

@laiila 12DC 7mm folik 20mm 13dc 9mm folik 22mm

laiila
autor
21. bře 2023

Holky je možný, že když byl píchnutý 10 DC ( pátek) ovitrelle a dle doktora sobota/neděle by měla být ovulace, tak že nebyla a může být třeba pondělí/úterý? Já jsem z toho už blázen 😒 , nebo doktor přesně ví, že ovulace prostě musí být v tu sobotu nebo neděli po té injekci?

maximaty
21. bře 2023

@laiila 36-48 hodin po ovitrelle je ovulace. Já píchala před 38 hodinami, právě mi odebrali 6 vajíček, ovulace ještě neproběhla (Punkce byla přesně v 8:45. Jak víš, že ovulace ještě nebyla? Já ovitrelle píchala v neděli ve 20:30

laiila
autor
21. bře 2023

@maximaty já nevím, spíš mám takový pocit nafouknutí, jako, že to ještě přijde :(, sexík byl tak jak řekl doktor - sobota/neděle, včera jsem to už doma nepokoušela 😅, ale říkám si, že dnes by jsme to ještě mohli pojistit, nebo myslíš, že už je pozdě? Držím palce, ať to vyjde ... asi už máš za sebou nějakou cestu viď? My jsme teprve na začátku, dle speriogramu a krve jsme oba v pořádku a pokud to teď dostanu, tak zkusí vyšetřetřit vejcovody.

maximaty
21. bře 2023

@laiila určitě není pozdě, a jistota je jistota 😁. Určitě tím nic nezkazíte

maximaty
21. bře 2023

@laiila a pocit nafouknutí můžeš mít z Ovitrelle jako takového, to s ovulací nemá až tolik společného v tomto případě. Já jsem pokazdý několik dní jak balón

laiila
autor
21. bře 2023

@maximaty tak to ju, no jsem na to všechno zvědavá, moc se v tom tak nevyznám, říkám jsme na začátku a za jak dlouho od snažení ti odebírali vajíčka?

maximaty
21. bře 2023

@laiila po 6ti letech jsme se tenkrát odhodlali jít do IVF.

laiila
autor
21. bře 2023

@maximaty a za jak dlouho od doby co chodíte do centra ti odebrali vajíčka? Ptám se proto, že jsme teď taky začali chodit, tak abych měla představu za jak dlouho tenhle proces nastává, když to nejde přirozeně. Mě je 37 za týden, takže věkově žádná sláva :(

maximaty
21. bře 2023

@laiila první IVF byla do dvou měsíců punkce, šlo to rychle

laiila
autor
21. bře 2023

@maximaty co znamená punkce?

maximaty
21. bře 2023

@laiila punkcí jsou odebírána vajíčka. Je to krátký zákrok v lehké narkóze, já ho dnes právě podstoupila 🙂

laiila
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
laiila
autor
21. bře 2023

@maximaty a kdy ti je zase oplodněné vrátí?

maximaty
21. bře 2023

@laiila záleží na okolnostech, zpět se vkládají 2,3 nebo 5ti denní embrya, záleží na počtu, kvalitě a dalších aspektech (hormonální hladina,.....). Já měla embrya 5 dní v kultivaci, i tentokrát je to v plánu. Jedno zavedou, zbytek se mrazí (pokud se embrya budou vyvíjet a případně nějaké k zamrazení zbyde)

laiila
autor
21. bře 2023

Tak držím palce aby se zadařilo 🍀 , mě ta cesta čeká, to čekání je hrozné 😢

laiila
autor
21. bře 2023

@maximaty teď jsem slédla tvůj příběh ... teda fíhaaa, ty jsi neuvěřelná bojovnice, strašně moc ti držím palce, aby to teď vše klaplo 🙏🙏🙏