Norethisteron a ovulace. Může ji zastavit?

kiki01109
20. dub 2024

Ahoj brala jsem před měsícem norethisteron, byli jsme v lázních takže před lázněmi a pak v lázních vždy 10 dnů No a teď jsme se rozhodli pro 2 miminko jsem po císaři Jenže poslední Ms 4.4 a bylo to po vysazeni toho norethisteronu já nevím jak vychytal ovulaci … chlap je částo v práci proto se snažím podle testu Jenže dnes je to 17 den cyklu a ovulace nikde Predevcirem jsem měla trosku hlenu a včera taky Ale nic velkého 🙂 Bazalni teplota my bohužel nejde zkoušela jsem Mužů se zeptat zda mi muže ten norethisteron zastavit ovulaci a timpadem se tento měsíc vůbec nedostavi? Nechci hned plasit na gyndu Test dělaný dneska v 11 dopoledne a teď večer barva stejná

erika2
21. dub 2024

@kiki01109 pokud se používá norethisteron na odsunutí menstruace, nasazuje se až těsně před nástupem menstruace, takže to už je po ovulaci. Takže do té nezasahuje. Po ukončení užívání jeho hladina nejpozději do 3 dnů klesne a přijde MS. Teď už v sobě nemáš ani stopy norethisteronu. Přesto se může stát, že cyklus bude bez ovulace. Nebo může být o pár dnů opožděná. Další by už měl být každopádně v pohodě.

themuffin
21. dub 2024

@kiki01109 ovulace nemusí být max 17.den v cyklu. Já podle bazální teploty mívám ovulaci až 22.-32.den

tasimia
21. dub 2024

@kiki01109 stává se, že po něm mají ženy delší cyklus. Takže může být ovu později, a nebo mas anovulacni cyklus.

sinorina
21. dub 2024

norethisteron je "svinstvo" . Také jsem po něm musela sáhnout, bohužel. Určitě bych ještě jeden cyklus počkala. Jinak na podporu ovulace doporučuji pít kontryhelový čaj. Pije se 1. až 14. den cyklu.

lencaa11
21. dub 2024

@kiki01109 pokud se snažíte o mimco už bych ten hnus do pusy nedala a teď můžete mít rozházeny cyklus klidně testovala bych dal 2 krát za den do další Ms a uvidíte

kiki01109
autor
4. kvě 2024

Ahoj píšu sem naposledy jsem měla ms po norethisteromu 4.4 no dnes jsem to měla dostat
A mám takový výtok tak jsem si udělala ovu test
A není pozitivní ale hrozné silný a takový silný nikdy nebyl
Je možné ze ovulace proběhne až teď kdy má přijít ms.? A ze my timpadem norethisteron posunul cyklus ? Dekujii

lencaa11
5. kvě 2024

@kiki01109 možné je vše možná bych ještě vyzkoušela těhotenský test pokud nepřišla Ms

tasimia
5. kvě 2024

@kiki01109, ano možné to je..

kiki01109
autor
5. kvě 2024

Nene dneska úplně pozitivní už takže ovulace je dnes