Otěhotnění po revizi. Jak dlouho jste čekaly?

zuzanajaresova
24. srp 2019

Hezký večer 🙂..
obracím se s dotazem ohledně těhotenství po revizi.
Chtěla jsem se Vás, které bohužel také potkalo to samé a musela jste na revizi, optat, jak dlouho jste čekali po zákroku a zda se Vám poštěstilo a miminko je na cestě 🙂.. prostě a jednodušše, jsem týden po revizi a pan primář i gynekoložka mi řekli, že máme počkat jednu, dvě menstruace a můžeme se pokoušet o miminko znovu. Že je na každým, jak dlouho chce čekat. Někdo je prý ihned těhotný po šestinedělí, někdo čeká. Je to asi hloupý dotaz, ale je tím myšlena i ta první menstruace, která je hnedka den po zákroku?.. Měla jsem ji normálně 5 dní. Samozřejmě se s tím člověk, hlavně maminka teda musí vyrovnat v hlavičce, ale to se moc snažím myslet pozitivně, že miminko přijde brzy 🙂... mám teď už veliký strach, jak to půjde, i když se mi podařilo otěhotnět hnedka. Moc děkuji za odpovědi 🙂

andrejicek24
24. srp 2019

Ahojky. V únoru se nám to stalo. Byla jsem dokonce dvkat2na sále.. (komplikace) v dubnu jsem dostala první menstruaci a hned po ní jsem otěhotněla.. Teď jsem v 19tt😊 Hlavně i doktoři mě říkali ať nečekame dlouho.. 🙂 Kazdy tělo je ale jiné.. Ale šestinedělí fakt dodrz.. Držím palečky 😍

andrejicek24
24. srp 2019

A po zákroku není menstruace ale krvacis kvůli tomu zákroku... Menstruace do dvou měsíců přijde

majina89
24. srp 2019

@zuzanajaresova ahojky. V únoru 2018 samovolny potrat a revize. V dubnu jsem dostala Ms. V květnu 2018 jsem měla poslední ms a ted mam půlroční holčičku. Po revizi jsme se sexem čekali 4 týdny. (nevěřila jsem, že otehotnim ještě někdy. Na mimco jsme čekali celkem 5 let.)

similenka
24. srp 2019

@zuzanajaresova ano...těhotenství se šťastným koncem hned po šestinedělí

krista25
24. srp 2019

Ahoj ano 2.2.2018 revize, pak jsem měla strašnou depku. Takže se mi do toho znovu vůbec nechtělo, doma jsme si promluvili, slovo dalo slovo 😁A v květnu na první dobrou. 😊A teď nam doma leze 6 měsíční chlapeček 😊.

andrisek123
24. srp 2019

V prosinci sem byla na revizi, 15. Ledna přišla menstruace a další už se nedostavila ;) teď sem 32tt... Bylo mi řečeno že po první ms se máme hned začít snažit, že ty 3 měsíce je nejvyšší šance ;)

zuzanajaresova
autor
24. srp 2019

Zapomela jsem tedy opomenout, ze jsem měla zamlkle tehu.

vitezove
24. srp 2019

@zuzanajaresova po první revizi mi řekli, že hned po první ms můžeme - tzn, že jak proběhla první ms tak klidně do toho, pokud se cítíte psychicky. A také záleží v jaké tt jsi při zamlklém byla. Ono se i doporučuje to zkusit brzy, v těle jsou ještě těhotenské hormony a ty pomohou při otěhotnění.
Po druhé revizi mi řekli 2 proběhlé ms a pak. Ale dala jsem tomu víc času, psychicky jsem se na to necítila a čekala jsem na výsledky genetiky a imunologie. Takže to bude asi tak 5,6 měsíců od druhé revize.

pet359
25. srp 2019

@andrisek123 meli jsme to stejne 😊 zacinam 34tt

zuzanajaresova
autor
25. srp 2019

@vitezove ve 12 tt

donika
26. srp 2019

@zuzanajaresova Ahojky, tak já se připojují, též ZT v 11tt. Teď čekám na první MS a všechny otázky co tobě se mi také honí hlavou. 😌 Mne G nejdříve řekla 2-3cykly počkat.Ted jsem byla na vyvolavacce, protože se MS nedostavila. G říkala, že pokud se dostaví a testy (brala mi stěry) budou ok, můžeme začít se snažením. 😉

fafetka
27. srp 2019

V červnu revize ve 13tt (zamlkle těhotenství. Miminku přestalo bit srdce plus zjištěny vývojové vady) první ms přišla po pěti týdnech. Bez sexu jsme byli první tři týdny. Telesne jsem byla absolutně v pořádku hned. Hlave to ale chvilku trvá no. V podstatě hned jsem začala pít kontryhel, brát gynex a predtehotenske vitaminy s prefolinem a teď po te první ms jsme to už nechali volne plynout tak uvidíme jestli se dočkáme. Na tohle nezdařené těhotenství jsme čekali rok. Tak doufám ze teď to přijde dřív a hlavně ze budeme zdravi. Hodne stesti!🍀✊🏻✊🏻

petula.bir
27. srp 2019

@andrejicek24
Ahoj, měla jsem to samé v únoru revize, pak opět (první se nepovedla) a my tedy zatím nic 🙈 ale merim si BT a dělám i ovulační testy tak my uvidíme 🥰

falling
27. srp 2019

Doktor mi po revizi doporučil počkat 3 měsíce, aby se děloha dala do pořádku. To jsem respektovala, potom se zadarilo až po tři čtvrtě roce. Předtím to bylo po pěti měsících

andrejicek24
28. srp 2019

@petula.bir neboj určite se to brzy povede 😊😊😊

ivivka
28. srp 2019

@zuzanajaresova vloni 9.8. revize pro zamlkle tehu v 9.tt hned 13.9.jsem dostala ms a prý vše bylo super zhojeno a 5.9.budou naši princezně 3mesice
Deloha je po revizi vycistena, sliznice seskrabnuta, mělo by být prý ideální prostředí!

kittyy17
28. srp 2019

@zuzanajaresova vydrž šestinedělí, a pak už nic nepočítej ani nečekej a mějte se rádi dle libosti 😉

eelliikk
31. srp 2019

Ahojky, mě začal potrat sám někdy okolo 8tt, dostala jsem jen dvě injekce na stažení dělohy, takže nebyl potřeba zákrok. Dr mi řekla, ať počkáme jeden cyklus a můžeme se snažit dál. Taky mi řekla, že po potratu je hodně veliká pravděpodobnost otěhotnění ! Tak držím pěsti!!!🍀🍀

007renda
7. zář 2019

Ahoj, já jsem otěhotněla letos v únoru, měsíc po vysazení anti (hormonální tělísko, které jsem měla rok), bohužel jsem měla 30.dubna neplánovanou revizi z důvodu zamlklého těhotenství. Menstruace dorazila 5 týdnu po zákroku. První sex (s ochranou) jsme měli asi 14 dní po zákroku. Lékaři mi doporučili 3 měsíce počkat. Tak jsem to dodrželi. Od srpna se snažíme znovu. Dle lékařů jsem zcela v pořádku. Tak uvidíme, za jak dlouho se zadaří.

eelliikk
7. zář 2019

Tak jsem měla po potratu jen jednu ms a ups, teď už ms nepřišla 🤩

eukamaminka
7. zář 2019

Ahoj,revize v 10tt byla v červnu 2017 a v říjnu 2018 jsem otěhotněla. U mě byl problém že jsem až myslím v květnu 2018 zjistila že nemám ovulaci. Mudr mi nasadil clostilbegyt a za pár měsíců jsem byla těhotná. Jinak jsme to začali zkoušet po druhém cyklu od revize.