Ovulační test celý měsíc stejný. Zkusit jinou značku?

5. zář 2021

Ahoj holky, mate nekdo zkušenost s testy od Livsane? Delam si kazdy den od konce MS ovulacni test. Mam ho porad stejny. Vzdy dve carky, vzdy takto zbarveny. Fakt se to nemeni. A nikdy to neni tmavsi nez kontrolni. Stejna carka porad😒
Mam zkusit jinou znacku? Prilozim foto z dnesniho dne. Takovou mam cely cyklus. Ani slabsi ani silnejsi.

lilian2111
5. zář 2021

Zkušenosti mám a za mě jsou super. Je možné že u tebe ovulace neprobíhá. Zkus spis měřit bazální teplotu. 🙂

12misulkq
5. zář 2021

Za mě taky nejlepší ot co můžou být…. Možná bych měřila teplotu ale podle testu vypadá, ze ovulaci nemáš…..

kelerub
Autor odpověď smazal
Zobraz
merope
5. zář 2021

Mně taky ovulační testy nic neukazovaly - a pak jsem zjistila, že je nějaké procento holek, kterým prostě ty ovulační testy nefungují. Už si nepamatuji proč, jenom že to bylo opravdu obří číslo.

autor
5. zář 2021

BT si měřím na té to jde vidět. Ale proste ovulační testy nic.

agneska7
5. zář 2021

Já doporučuji vykašlat se na testy , mám 3 děti a nikdy jsem neměla pozitivní ovulační test , 🤷

12misulkq
5. zář 2021

Tak pokud meris bt podle které mas ovu tak testy bych už neřešila a kaslala na ne 🙂

lilian2111
5. zář 2021

Tak pokud je podle bt a víš kdy bývá tak jsou ot zbytečný, některým holkam nemusí ukazovat 😊🍀

tasimia
6. zář 2021

Anovulačni cykly, taky jsem měla. I tři, čtyři měsíce za sebou..reš s gynekologem. Zkus u něj měření folikulů, tak budeš mít jistotu, protože já podle BT mela ovulovat a folikul sotva 14mm.. což je nic.

autor
6. zář 2021

Holky je mi 35. A on se mnou nic nedělá. Rok jsme bez ochrany. Pul roku merena BT. V cervnu biochemické tehotenstvi - dva dny zpoždění - pozitivni test a tyden na to prisla MS. A ja od te doby nemuzu zachytit ovulaci. Mívala jsem bolesti tak jsem vzdy vedela ze probiha ovulace. BT mi to jen povrdila. Nyni uz nemám ani bolesti.Asi fakt anovulacni po tom bio těhotenství.
Budu muset zmenit dr.

bublee
6. zář 2021

S Livsane mám také super zkušenost.
Pokud mi ukazoval takto celý měsíc měla jsem anovulační cyklus. Měla jsem ale PCOS.
A když ovu byla tak skutečně ukázal dobře 😊

teress1215
6. zář 2021

Také sem po biochemickem měla anovulační cykly .. ale do dvou měsíců se mi ovulace vratila

aselluska
6. zář 2021

@kelerub jo jo, někdo to tak má a nemusí to hned znamenat, že není 👍

autor
7. zář 2021

Holky tak asi po trech mesicich se zacina neco dit.
Uz mi trosku zesílily