Po antikoncepci🙄🤷🏼‍♀️. Za jak dlouho jste otěhotněly?

elssie12
20. bře 2020

Zdravim všechny,
už několik měsíců se snažíme s přítelem o miminko. Vůbec se nedaří, vždy si myslím že už by to mohlo vyjít, cítím se jako kdybych byla v tom, vsugeruji si to a když si udělám test tak jsem zbytečně zklamaná.
Myslím, že to může být i tím že jsem 3 roky v kuse brala antikoncepci. Máte s tím nějaké zkušenosti? Když jste vysadily, za jak dlouho jste kdy kdo otěhotněl?

Jinak MS jsem měla před měsicem ale divnou, den kdy jsem to měla dostat tak nic nedorazilo. Druhý den jsem jen špinila, bolelo mě břicho , a třetí den vůbec nic 🙄 někdo i s tímhle zkušenosti?

Mám moc otázek, bohužel se snažíme o první dítě..
Rýpalky prosím nekomentovat.. děkuji za odpovědi a přeji krásný den 🤰🏼

areh
20. bře 2020

@elssie12 já jsem brala HA asi 8 let a otěhotněla jsem do dvou měsíců, s druhým taky hned. V HA bych problém neviděla. Ale každá jsme jiná, že 🙂 ono to určitě vyjde až bude správný čas. 😉

besi114
20. bře 2020

@elssie12 ja jsem brala antikoncepci 12 let a zařadilo se až po skoro 3 letech. Menstruace se mi srovnala až po roce. To co popisujes se mi stalo taky jednou s tou "divnou" menstruaci. Držím palce ať se brzy zadaří

veritanas
20. bře 2020

Ihned po vysazení HA, dvakrát..😁 poprvé dokonce na první dobrou- jenom jeden styk bez hlídání..

elssie12
autor
20. bře 2020

@besi114 děkuji moc, tento měsic jsem to měla dostat 16.3 a furt nic🙄 už mám z toho depky 😃

patmouse
20. bře 2020

@elssie12 ja brala taky dlouho v kuse HA a myslela jsem si,ze vysadim a bude to. Takhle mi to taky tvrdil muj byvaly gynekolog... A ono to nebylo... Az pak dalsi doktorka zjistila,ze mam uplne rozhozeny telo a nemam ovulaci,tak jsem dostala prasky a pak uz to bylo... 😉

moly001
20. bře 2020

@elssie12 já brala HA 11 let, po vysazení jsem.otehotnela hned následující měsíc, to samo u druhého...Nevím, jestli to nějak souvisí s délkou užívání HA.
Držím pěsti, ať se brzy zadari.

kachna001
20. bře 2020

Po HA se tělo dává u někoho dlouho do kupy, píšeš, že i MS už měla přijít a pořád nic, to napovídá, že nemáš cykly ještě úplně zmapované... Sleduješ ovulaci? Načti si něco o symptometrální metodě, třeba ti pomůže lépe pochopit tvůj cyklus 🙃

terezia10
20. bře 2020

Po 8 letech otěhotnění za 3 měsíce teď po 2 letech hned takže to asi nesouvisí

lessika
20. bře 2020

Ja brala 9 let a cekala sem 11 mesicu nez sem se porvala s cyklem a povedlo se. Kamaradka brala stejne dlouho a na prvni dobrou :D

ejmate
20. bře 2020

@elssie12 ono taky záleží, jaký jsi měla cyklus před antikoncepcí. Já brala HA asi 8 let. Gynekolog mi to napsal protože jsem měla nepravidelnou MS. Tím že jsem nad tím nepřemýšlela, věřila mu a začala to brát, tak jsem vlastně "stopnula" dozrání cyklu. Přestala jsem brát prášky asi před 5 lety, ale o dítě jsme se pokoušeli až za 2 roky. Vyšlo to na první pokus, ale bohužel to skončilo zamlklým těhotenstvím. Pak jsme se snažili asi po 3 měsících znovu, ale nebylo to ono. Byli jsme nervózní a přesně jako ty jsem na to čekala každý měsíc a prostě jsem moc tlačila na pilu. Tak jsem to celý stopnula. Řekla jsem že to necháme být a zkusíme to za rok. Po roce cca jsme se přestali hlídat a teď mám desetiměsíční holčičku. Takže neřekla bych, že to je antikoncepcí, pokud máš cyklus ok - to ti řekne gynekolog. Nejdůležitější je psychika. Neupínat se na to a nechat tomu volný průběh 😉 můžete koupit Macu tj na podporu plodnosti ☺️

lachtanice86
20. bře 2020

Brala jsem ha 8let v kuse bez ms, otěhotněla jsem 3cyklus po vysazení

1993sandra1993
20. bře 2020

@elssie12 ahojky 🙂 já osobně jsem brala antikoncepci nepřetržitě 12 let z důvodu nemoci. Všichni tvrdili jak to bude těžké a gynekolog mi sám řekl že naopak že to bude hojné prostředí. A taky že ano. 28.10.2019 jsem vysadila antikoncepci 30. 10. - 4.11 jsem měla menstruaci. Pak uz nastali krásné chvile snažení kdy jsem si 26.11 dělala test kde byl velmi slabý duch a od 4.12 jsem na rizikovem těhotenství. Takže u mne to šlo velmi rychle. Ale myslím že je to třeba i velmi o psychice a samozřejmě u každého jinak. Zkus se na to tolik nesoustredit. Budu držet palečky ať ti to brzy vyjde 🍀🤞

nazka
21. bře 2020

@elssie12 já brala ha 15let. Vysadila jsem v září, do prosince jsme se chránili a začátkem února jsem měla pozitivní test. U druhého jsem taky vysadila v září (po 3 letech brání ha) a v dubnu jsem si dělala ovulační test (pozitivní) a v květnu u pozitivní těhotenský test.
A to, co popisuješ tou divnou menstruací se mi stalo právě v tom květnu. MS se zpožděním, spinila jsem asi jedno odpoledne a zmizela. Asi za den dva jsem si udělala ten test a byl pozitivní. Test sis nedělala?

anet_98
21. bře 2020

@elssie12 HA jsem vysadila po 6ti letech užívání a po 3 měsících jsem bez snažení otěhotněla (chtěli jsme ještě půl roku počkat).
Jinak měla jsem s MS to samé, co ty pomohl mi na to výrobek Gynex, který jsem začala brát týden před očekávanou menstruací. Cyklus pak krásně naběhl a v únoru se nám zadařilo 🙂 teď jsem 8+1

krupka3
21. bře 2020

Brala jsem asi 8 let, otehotnela jsem prvni cyklus po vysazeni. Pak uz jsem zadnou antikoncepci nebrala a podruhe jsem otehotnela taky napoprve.

petulejan
21. bře 2020

Brala jsem deset let v kuse a otěhotněla jsem během dvou měsíců.

zuzanakasparova
21. bře 2020

Tak ja brala antikoncepci 10 let v kuse a otěhotněla jsem do 3 měsíců po vysazení. Nějak extra jsme se nesnažil. Samozřejmě jsem koukala kdy je nejvhodnějsi doba, ale sex jsme prostě měli když jsme měli chuť. Nemysleli na to a nějak to nehrotili. 🙂 Hlavní je se nestresovat když to nejde hned. 🙂

veruuu_kubesovic
21. bře 2020

@elssie12
poprvé jsem otěhotněla do 3měsíců po vysazení HA (prostě jsem vysadila HA, užívala si sex s partnerem a nic neřešila...)
podruhé to už tak jednoduché nebylo, vysadila jsem HA a doufala ve stejný průběh jako poprvé, ovšem to jsem se sakra spletla, po 3-4měsících už mi to joo "šrotovalo" v hlavě, snažení už neprobíhalo jen ve stylu...užijem si sex...začala jsem si číst o tom jak podpořit otěhotnění...povedlo se až po roce snažení...
potřetí se budu snažit otěhotnět v létě, ale HA neberu od porodu mladšího syna, takže doufám, že se brzo "zadaří" 🙂
držím palečky 🍀

klllarinka01
21. bře 2020

HA jsem brala asi 8 let. Pak jsem vysadila, abych se trochu "vycistila" a za dalsi rok jsme se zacali snazit. Povedlo se asi za pul roku, druhe pak behem 15 dnu. 😉 Nemela jsem cas na to myslet a pak to slo hned 🙂

makronka222
21. bře 2020

Vysadila jsem a 3 tydny na to bylo vymalovano

beruska_91
23. bře 2020

Já brala HA 13 let bez přerušení, vysadila jsem ji kvůli vysokému tlaku. Hned po vysazení přišla mestruace, poté ještě jedna po 28 dnech jako u HA ( to jsme se ještě hlídali ). Potom jsme si řekli, že to necháme na osudu a vyšlo to hned na první dobrou.