Poloha při sexu a těhotenství

tercasv
26. srp 2018

Ahoj, mám trochu netradiční dotaz 🙂

Jaká je podle vás nejlepší poloha při sexu, když chce žena otěhotnět?
Někde jsem četla, že misionář.

Jsem rok a půl po gynekologické operaci, vše je v pořádku, operace pomohla. Teď mě nejvíce vyhovuje poloha na koníčka, misionářská mi ještě dělá trochu problém.

Při misionářské je prý průnik nejhlubší. Vím, že k otěhotnění poloha není až tak důležitá, hlavní je ovulace, kvalita spermií a tak.

Jenom mě zajímá, jaký na to máte názor 🙂

tercasv
autor
26. srp 2018

🙂

preiba
26. srp 2018

Zezadu a misionář, ale je t nepodstatné. Já otěhotněla prvně z koníčka a podruhé z boku 😅

tercasv
autor
26. srp 2018

@preiba S manželem nejsme žádní hubeňouři, takže na koníčka je pro nás nejlepší :D

preiba
26. srp 2018

@tercasv však je to jedno si myslím. Hlavně, že to dopluje kam má 😁🙊

tercasv
autor
26. srp 2018

@preiba :D Ted jsem první měsíc, resp. 14dní bez prášků, tak si moc velké naděje nedělám :D Ikdyž nějaké příznaky ovulace byly, ale zda doopravdy byla, to nevím. Ztak se jen tak zajímám, jak tomu jít naproti :D

preiba
26. srp 2018

@tercasv nám to u prvního syna trvalo rok a dva měsíce po vysazení prášků... Teď jsem je už dlouho nebrala a povedlo se nám po 4 měsících kdy jsme se začali snažit. 🙂 Ale prášky jsem nebrala cca 8mesicu.. Ale tím nechci říct, že je to tak pořád. Kamarádka nebrala měsíc a hned byla těhotná a hned s dvojčaty... Takže je to u každé jinak 🙂 Držím palce!

evee24
26. srp 2018

Ehm u nás první mimco na koníčka 😂 před svatbou jedinej sex a bylo. Takže asi to tak v pohodě jde.

tercasv
autor
26. srp 2018

@preiba Někde hluboko v duši je naděje, že by to mohlo vyjít, ale rozumově vím, že to tak lehký není. Prášky jsem brala 9 let, tak to zřejmě hned neklapne 🙂

@evee24 Tak to je dobrý :D Po svatbě máme rok a 2 měsíce, dokončili jsme rekonstrukci bytu, tak snad se rychle zadaří 🙂

nikyselen
26. srp 2018

Ahoj ja cetla,ze na holku misionar,na kluka konicek..
Mam dve holky a u nas je dost obliben misionar neco na tom bude...
Kamaradka po kazdem sexu delala svicku,nemohla dlouho otehotnet a nakonec se zadarilo..dnes ma Davidka..

tercasv
autor
26. srp 2018

@nikyselen Naše příjmení máme v republice jenom my s manželem, tchán, tchýně a manželův brácha s dcerou, takže chlapeček by se nám hodi :D Pokračovatel rodu 😃 Ale samozřejmě miminko bude milovat ať to bude chlapeček nebo holčička 🙂 A pohlaví se ovlivnit téměř nedá 🙂

sniper787
26. srp 2018

je to uplne jedno jaka poloha ty mrsky se dostanou tam kam maji za kazdy pozice :D

tercasv
autor
26. srp 2018

@sniper787 Ještě že tak 🙂

upuska
26. srp 2018

no, je to uplně jedno, pokud nemáš nějak naklopenou dělohu, což není nic neobvyklého..já jsem otěhotněla, po 10ti měsících, když jsem po sexu zvedla nohy nahoru, abych spermoušům pomohla 😀

preiba
27. srp 2018

@tercasv já je před prvním právě brala 8 let... 🙂

tercasv
autor
27. srp 2018

@upuska Tak o něčem takovým nevím 🙂 Na gyndě je vždy vše v pořádku a před operací nic neříkali 🙂 Taky to příště zkusím :D

@preiba Tak to máme podobně 🙂 Každopádně 6.9 očekávám první opravdovou menstruaci po vysazení prášků, tak uvidim, zda vůbec příjde 🙂 Kámoška po vysazení ji neměla půl roku

preiba
27. srp 2018

@tercasv já ji měla třeba po dvou měsících, trvala 14dni, pak týden nic, pak týden menstruace, mm pak zase třeba měsíc a půl nic. Hormony jsou děsný svinstvo...

tercasv
autor
27. srp 2018

@preiba Ježiši, to si nedokážu představit :D Já jsem měla cca ve 13 velmi nepravidelnou menstruaci, doktor mi dal prášky na srovnání a od 16 antikoncepci.. Uvidím v tom září a pak dám vědět 🙂