Růžový výtok. O co může jít?

jenka94
20. únor 2023

Ahoj holky. Jsem 20DC, který mi běžně trvá 28 dnů. Ovulaci jsem cítila ukázkově 14DC, dneska mám růžový výtok. Dřív jsem tohle vůbec neměla. Píchá mě občas i v podbříšku. O co může jít ? Žádné problémy nemám. Děje se to i z jiného důvodu než nidace? Těhotenství je možné. Ale měla jsem to i minulý měsíc, kdy nakonec k menstruaci došlo.
Existuje něco i jako nepovedená nidace ?
Děkuju.

klokanka31
20. únor 2023

@jenka94 Nepovedená nidace? 😃 Může dojít k uhnízdění s tím že to s ms odejde, takže biochemické těhotenství...

jenka94
autor
20. únor 2023

@klokanka31 Takže myslíte, že když toto mám 3 měsíce po sobě (růžový výtok týden po ovulce). Předtím nikdy v životě, tak že došlo k oplodnění, ale pokud přijde MS, tak se vajíčko neudrží ?

lencaa11
20. únor 2023

@jenka94 může to bejt klidně posunuta ovulace nidace 3 krát za sebou že by bylo biochemické je méně pravděpodobné

klokanka31
20. únor 2023

@jenka94 Mohlo by to být. Zkus si dělat testy kolem termínu ms, abys věděla na čem jsi. Pokud by se biochemko opakovalo, pak by to chtělo vyšetření proč to vždy odejde. Moje doktorka to prý řeší při 3 biochemkách.

lencaa11
20. únor 2023

@jenka94 pokud máte slabší výtok zhruba 2 týdny před menstruací a brzy odezní, může to mít souvislost s ovulací. Výtok může být světle růžový až červený. Růžový výtok může dále naznačovat např. nerovnováhu hormonů či gynekologickou infekci

jenka94
autor
20. únor 2023

@lencaa11 Termín MS je za 8 dnů, mám to přesné. Ovulaci jsem cítila v polovině cyklu, bolí mě vždy podbbřišek. Toto růžové spinění mám až teď poslední 3 cykly. Na kontrole u Dr jsem byla minuly měsíc, ta měla podezření na těhu, ale nepotvrdila ho. A tento měsíc opět růžový výtok, bolest hlavy, břicha týden přes MS. Nevím k jaké změně u mě došlo. Nemůže se jednat o PMS?

wladimira
20. únor 2023

@jenka94 mohu se zeptat jak dlouho se snažíte o mimi ?? Když jsme se začali snažit tak jsem se moc sledovala a začaly vše možné priznaky které jsem nikdy neměla před ms jsem začala špinit pokaždé cca 6-8 dni úplně se mi pak zbláznil cyklus .. teď to nějak neřeším nesleduji se ani ovulaci a vše je zas při starém

lilian2111
20. únor 2023

Muže to být i hormonální nerovnováha

jenka94
autor
20. únor 2023

@wladimira No my se vlastně nesnažíme, ale máme nechráněný styk.